Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Samgaz Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • SAMGAZ borç sorgulama işlemi çeşitli yollar ile yapılabilir. Firmanın resmî web sitesindeki “Borç Sorgu” sistemi ve müşteri hizmetleri iletişim kanalları ile bu işlem yapılabilir. HangiKredi de bu işlemi online olarak hızlı şekilde yapmanıza olanak tanır. Site içerisinde yer alan “Fatura Ödeme Merkezi” sistemi, güncel doğal gaz borcunuzu saniyeler içerisinde görmenizi sağlar. Sisteme giriş yaptığınızda fatura türü, kurum adı ve abone numarası kısımlarını doldurarak hızlıca sorgulama yapabilirsiniz. Ayrıca SAMGAZ fatura sorgulama e-Devlet üzerinden de yapılabilen bir işlemdir. Bunun için e-Devlet sistemine kayıt olmanız gerekmektedir. 

 • SAMGAZ doğal gaz faturaları online olarak ödenebilir. Çeşitli kanallar ile bu işlemi yapabilirsiniz. hangikredi.com, SAMGAZ fatura ödeme konusunda hızlı ve güvenli bir yöntem olarak öne çıkar. Site üzerinden online ödeme sisteme kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ardından ilgili bölümleri doldurup “Devam Et” butonuna tıklayarak güncel borç miktarınızı öğrenebilirsiniz. Daha sonra isterseniz devam ederek faturanızı hemen ödeyebilirsiniz. Bu işlemi yaparken abone numarasını biliyor olmanız gereklidir. 

 • SAMGAZ online fatura ödeme işlemi için çeşitli kanallar kullanılabilir. Burada önemli olan kısım ödeme noktasının güvenli olup olmamasıdır. HangiKredi, doğal gaz faturalarınızı güvenli bir şekilde hızlıca ödemenize imkân sağlayan bir hizmet noktasıdır. Güvenli ödeme altyapı sistemlerine sahip olan hangikredi.com, bilgilerinizi asla üçüncü şahıslar ile paylaşmaz. Siteye üye olarak bir sonraki fatura ödeme işlemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Dilerseniz üyelik sonrasında faturalarınızın son ödeme tarihi yaklaştığında tarafınıza bilgilendirme yapılır. Bu sayede faturalarınızı geciktirmeden güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. HangiKredi, faturalarınızı düzenli bir şekilde ödeyebileceğiniz güvenilir bir platformdur.

 • SAMGAZ iletişim konusunda günümüz şartlarına uygun olarak kullanıcılarına çeşitli kanallar sunar. Firmanın resmî web sitesi üzerinden ihtiyacınız olan birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. info@samgaz.com.tr adresini kullanarak mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Firmanın müşteri hizmetlerine 444 11 87 numaralı hattan ulaşmak mümkündür. Bu hat 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak hizmet verir. SAMGAZ abonelik konusuyla ilgili aklınıza gelen tüm sorular için bu kanalları kullanabilirsiniz. Ayrıca bu yollar ile firmanın müşteri hizmetleri merkezlerinden birine gitmeden birçok işleminizi yapabilirsiniz. Firmanın resmî sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel konulardan haberdar olmak mümkündür.

 • SAMGAZ doğal gaz aboneliği için öncelikle gerekli belgeleri tamamlamanız gerekir. Başvuru esnasında yanınızda bu belgelerin bulunması şarttır. Başvuru durumuna göre bu belgeler farklılık gösterebilir. Bireysel başvurularda kimlik belgesi ve kiracılar için kira kontratı gereklidir. Bu belgelerle birlikte firmanın size en yakın müşteri hizmetleri merkezine gidip başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru sürecinde firma sizden bir güvence bedeli ödemenizi ister. SAMGAZ abonelik ücreti bu kurum tarafından belirlenmektedir. Başvuru esnasında ödemeniz gereken güvence bedeli ile ilgili güncel bilgiyi firmanın resmî web sitesinden öğrenebilirsiniz. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra sözleşmeyi imzalayarak başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz. Hizmet verilecek olan mekân, gaz açma şartlarını taşıyorsa sayaç hemen aktif hâle getirilir. 

 • SAMGAZ abonelik kapama işlemi kullanıcının adresten taşınması nedeniyle yapılabilir. Gaz kullanımın sona erdiği bu gibi durumlarda abonelik sözleşmesi feshedilerek sayaç mühürlenir. Sayaç son endeksi üzerinden fatura tahakkuk edilerek mahsup etme işlemleri gerçekleştirilir. Abone güvence bedeli, ilgili yönetmelikler çerçevesinde güncellenerek iade edilir. Güvence bedeli kullanıcının banka hesabına gönderilir. Sözleşme fesih başvurusu; e-Devlet, firmanın resmî web sitesi veya çağrı merkezlerinden yapılabilir. 

 • SAMGAZ faaliyet gösterdiği bölgelerde yetkili doğal gaz dağıtım firmasıdır. Gerekli yükümlülükleri yerine getirdikten sonra firmadan hizmet almaya başlayabilirsiniz. Başvuru süreci içerisinde imzalanan sözleşmede abone numarası yer alır. Bu numara daha sonra fatura öderken kullanacağınız bir bilgidir. Abone numarasını firmanın iletişim hatlarını dilediğiniz zaman arayarak da öğrenebilirsiniz. Ayrıca doğal gaz faturası üzerinden de abone numaranıza ulaşabilirsiniz. 

 • SAMGAZ doğal gaz faturanızı online olarak ödeyebilirsiniz. Doğal gaz faturanızı ödemenizin kolay ve güvenli yollarından birisi hangikredi.com’dur. Siteye girip fatura türü, kurum adı ve abone numarası ile ilgili bölümleri doldurduktan sonra güncel borç miktarınızı hemen öğrenebilirsiniz. Daha sonra isterseniz devam ederek faturanızı banka kartınız ile ödeyebilirsiniz. Siteye üye olduğunuzda daha sonra yapacağınız ödeme işlemleri çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşir. Sistem üzerinden sadece doğal gaz değil aynı zamanda anlaşmalı olunan kurumların su, elektrik, telekomünikasyon ve televizyon faturalarını da ödeyebilirsiniz.

 • HangiKredi web sitesinden doğal gaz faturanızı dilediğiniz zaman ödeyebilirsiniz. “Fatura Ödeme Merkezi” sistemi içerisinden güncel borç miktarını öğrenmeniz mümkündür. Devam ederek dilerseniz ödemenizi de gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi, online olarak kredi kartınız ile doğal gaz faturanızı ödeyebileceğiniz bir hizmet noktasıdır. Güvenli ve gelişmiş altyapı sistemleri sayesinde tüm faturalarınızı gönül rahatlığı ile ödemenizi sağlar.

 • Faturalarınız için kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bu talimatı oluşturmanın birden fazla yolu vardır. Bankanızın en yakın şubesine giderek adınıza bir talimat kaydı oluşturulmasını talep edebilirsiniz. Aynı işlem bankaların iletişim merkezleri aranarak da yapılabilir. Dilerseniz bankanızın dijital kanallarını kullanarak otomatik ödeme kaydını kendiniz oluşturabilirsiniz. Talimat verdiğinizde, bankanızı faturalarınızı ödemesi için yetkilendirmiş olursunuz. Bu sayede fatura ödeme işlemleri için zaman ayırmanıza gerek kalmaz. 

  HangiKredi, anlaşmalı olduğu kurumların tüm faturalarının internet üzerinden zahmetsiz bir şekilde ödenmesini sağlar. Düzenli olarak bu yoldan fatura ödemek için site üzerinden üye olabilirsiniz. Bu sayede son ödeme günü yaklaşan faturalar için bir bilgilendirme mesajı alırsınız. Ödeme hatırlatma hizmeti sayesinde, kredi kartınıza talimat vermeden de faturalarınızı takip edebilirsiniz. 

 • Otomatik ödeme; kolay, zahmetsiz ve güvenli bir yöntemdir. Adınıza ödenmesini istediğiniz faturanın bilgilerini bankanıza doğru şekilde iletmeniz yeterlidir. Talimat kaydı oluşturulan faturalar için bankanız sizin adınıza ödeme yapar. Ödemenin gerçekleşmemesi durumu yalnızca hesabınızda yeterli bakiye olmadığında meydana gelir. Bu durumda tarafınıza bir bilgilendirme yapılır. Bankanızın faturalarınızı unutması, atlaması ya da ödemelerinizi geciktirmesi söz konusu değildir. Otomatik ödeme talimatı özelliğini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Dilerseniz bunun yerine HangiKredi’nin ödeme hatırlatma hizmetinden de yararlanabilirsiniz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon