Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Polgaz Polatlı Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • POLGAZ fatura sorgulama işlemini e-Devlet sistemi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. T.C. kimlik numarası ve e-Devlet şifreniz ile sisteme giriş yaparak faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz. POLGAZ borç sorgulama işlemi, HangiKredi online ödeme merkezinden abone numarası kullanılarak üç adımda kolayca yapılabilir. HangiKredi’nin borç sorgulama hizmetinden yararlanarak tüm faturalarınızı tek bir adresten takip edebilirsiniz. 

  Doğal gaz faturası ne kadar gelir?” diye merak ediyorsanız faturalarınızı detaylı olarak inceleyerek sorunuza yanıt bulabilirsiniz. Doğal gaz kullanım miktarınızı ve birim fiyatları görerek fatura sorgulama işlemi ile görüntülemek mümkündür. HangiKredi hem geçmiş hem de güncel faturalarınızı görüntülemenize olanak sağlar. 

 • POLGAZ fatura ödeme işlemlerinizi online kanalları kullanarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede bankaya ya da ödeme merkezlerine gitmenize gerek kalmaz. HangiKredi aracılığı ile “Online doğal gaz faturası nasıl ödenir?” sorusuna cevap alabilirsiniz. Böylece tüm ödeme işlemlerinizi zamandan tasarruf ederek gerçekleştirebilirsiniz.

  POLGAZ doğal gaz faturası e-Devlet üzerinden sisteme giriş yapılarak da ödenebilir. HangiKredi’nin kullanıcılarına sunduğu online fatura ödeme merkezi hizmetinden yararlanarak da işlem gerçekleştirilebilir. Banka veya kredi kartı ile kolayca online ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz bankanıza otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. 

 • POLGAZ fatura ödeme işlemini online kanallardan rahatlıkla yapabilirsiniz. İnternet üzerinden hizmet veren güvenilir platformlarda kişisel veriler gelişmiş altyapılar eşliğinde korunur. POLGAZ fatura ödeme işlemlerinizi e-Devlet sistemi veya HangiKredi üzerinden güvenle yapabilirsiniz. Oldukça güvenilir altyapılar sunan HangiKredi, kullanıcılarına gönül rahatlığı ile işlem yapma imkânı sunar. 

  HangiKredi üzerinden yapılan ödemelerde kart sahibinin cep telefonuna bir onay kodu gönderilir. Cep telefonuna gelen kodun belirlenen süre dâhilinde girilmesi ve onaylanması beklenir. Onay kodu olmadan ödeme işlemi gerçekleşmez. Dilerseniz ödeme tamamlandıktan sonra PDF formatında bir e-dekontu da cihazınıza indirebilirsiniz. Böylece ödemenizin gerçekleştiğine dair belgeye sahip olabilirsiniz. Güvenli online ödeme işlemi ile zamandan tasarruf edebilirsiniz. 

 • Polatlı ve Beypazarı ilçeleri için farklı POLGAZ iletişim numaraları mevcuttur. Firmanın Polatlı şubesine ulaşmak için; 0 (312) 622 80 90, 0 (312) 622 12 00 ve 0 (312) 623 39 55 numaralarından birini arayabilirsiniz. POLGAZ Beypazarı şubesi ise 0 (312) 762 72 02 numaralı hattan hizmet vermektedir. POLGAZ müşteri hizmetleri, deneyimli ekibi ile abonelerin tüm görüşlerini ve önerilerini dikkate alır. Her türlü soruna özenle yaklaşır. Kaliteli ve üstün hizmet sunar. 

  Doğal gaz kaçağı gibi hızlı müdahale edilmesi gereken durumlar için ALO 187’yi arayarak ihbarda bulunabilirsiniz. Alo 187, 7 gün 24 saat hizmet verir. Dilerseniz kurumun internet sitesinde bulunan iletişim formunu da kullanabilirsiniz. İsim ve iletişim bilgileri eşliğinde mesajınızı kuruma iletebilirsiniz. 

 • POLGAZ abonelik iptali ile doğal gaz sözleşmenizi sonlandırmış olursunuz. Belirli bir süre için doğal gaz kullanmak istemezseniz bu işlem geçici olarak da gerçekleştirilebilir. Abonelik iptali için POLGAZ Polatlı Doğalgaz Dağıtım Anonim Şirketi’ne ait hizmet merkezlerine başvurabilirsiniz. İptal işlemi için abonenin kimlik belgesi gereklidir. Üçüncü şahıslar tarafından iptalin gerçekleştirilebilmesi için ise noter onaylı vekâletname gerekir. Doğal gaz abonelik iptali için geçmiş ve güncel borçların tamamı ödenmelidir.

  İptal başvurusu gerçekleştikten sonra bir yetkili beyan edilen adrese gelip gazı kesme ve sayacı mühürleme işlemlerini yapar. Güvence bedeli iadesi iptal süreci sona erdiğinde yapılır. İptal başvurusu için dilerseniz e-Devlet sistemini de kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için POLGAZ müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. 

 • Abone numarası, doğal gaz sözleşmesi yapıldığında kullanıcıya verilir. Abone numarası almak için başvuru sürecinin tamamlanması gerekir. Bunun için ise POLGAZ abonelik ücreti ödemeniz gerekir. Bu ücretinin ödenmesi ile birlikte sayaç açılır ve adınıza bir abone numarası tanımlanır. 

  POLGAZ abone no öğrenme işlemi için doğal gaz faturanızın üzerine bakmanız yeterlidir. Elinizde basılı fatura yoksa müşteri hizmetlerini arayarak da abone numaranızı öğrenebilirsiniz. Bu numara, doğal gaz açma işlemi sırasında düzenlenen sözleşmenin üzerinde de yer alır. Abonelik numarasını kullanarak HangiKredi üzerinden faturanızı sorgulayabilir ve ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

 • POLGAZ doğal gaz faturanızı firmanın anlaşmalı olduğu bankaların kartları ile ödeyebilirsiniz. Bunun için anlaşmalı bankaların birinde vadesiz TL hesabınızın olması gerekir. Firmanın anlaşmalı olduğu bankalar ise şu şekildedir:

  • Halkbank
  • Kuveyt Türk
  • TEB
  • Ziraat Bankası
  • ING Bank
  • Yapı Kredi
  • Türkiye İş Bankası 

  Ek olarak Akbank ve Türkiye Finans banka kartları ile vezneden de ödeme yapılabilmektedir. Dilerseniz ödemenizi HangiKredi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Banka kartınızı kullanarak sadece 3 adımda POLGAZ doğal gaz faturası ödemesi yapabilirsiniz. Abone bilgilerinin sisteme kaydedilmesi ile sonraki fatura dönemlerinde aynı işlemin çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi mümkündür.

 • Kredi kartıyla POLGAZ fatura ödeme işlemi gerçekleştirilebilir. Kredi kartı ile doğal gaz faturası ödemek son derece kolay ve pratik bir işlemdir. Kredi kartı ile faturanızı ATM'lerden veya dijital bankacılık hizmetleri aracılığı ile ödeyebilirsiniz. Dilerseniz kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Bu sayede ödemelerinizi takip etmenize gerek kalmaz. Faturalarınız bankanız tarafından her ay otomatik olarak ödenir. 

  HangiKredi üzerinden de kredi kartınız ile ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fatura türü, kurum adı ve abone numarası girerek geçmiş ve güncel borçlar görüntülenebilir. POLGAZ fatura görüntüleme işleminin ardından kredi kartınızı kullanarak anında ödeme yapabilirsiniz. hangikredi.com, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kullanıcılara yüksek güvenlik önlemleri sunar. Kişisel verilerinizin gizliliği ile ilgili endişe duymadan ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

 • POLGAZ’ın anlaşmalı olduğu bankaların kredi kartlarına otomatik ödeme talimatı vererek de doğal gaz borcunuzu ödeyebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı vermek için banka şubesine gidilebilir. Dilerseniz çağrı merkezi üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. İnternet veya cep bankacılığını kullanarak ödeme talimatını kendiniz de oluşturabilirsiniz.

  Otomatik ödeme talimatı ile bankanızı faturalarınız üzerinde yetkilendirmiş olursunuz. Bu talimat ile bankanız belirli tarihlerde sizin adınıza faturalarınızı öder. Bu işlem için kredi kartınızda yeterli limitin olması gerekir. Dilerseniz HangiKredi’nin ödeme hatırlatma hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Bu hizmet ile ödeme zamanı gelen faturanız için tarafınıza bilgilendirme yapılır. Böylece fatura ödemelerinin unutulması ihtimali tamamen ortadan kaldırılır. Faturalarınızı takip etmek için ekstra çaba harcamanıza da gerek kalmaz.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon