Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Mardin Akmercan Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Mardin Akmercan şirketinin doğal gaz faturalarını, HangiKredi üzerinden birkaç adımda kolayca sorgulayabilirsiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken HangiKredi’nin internet sitesinin ana sayfasında yer alan ödeme merkezine girmektir. Merkezin ilk sayfasında karşınıza ödeme yapabileceğiniz farklı fatura türleri çıkar. Buradan “Doğalgaz” seçeneğini tıklayarak bir sonraki adıma geçebilirsiniz. Bu adımda karşınıza çıkan sayfanın en üst bölümünde, tıklamanız gereken “Hemen Fatura Öde” butonunu görebilirsiniz. Sonrasında karşınıza “Kurum Adı” listesinin bulunduğu bir ekran gelir. Listeden “Mardin Akmercan Doğalgaz” ismini bulmanız gerekir. Bu listede kurum isimleri alfabetik olarak sıralanır. İlgili seçimi yaptıktan sonra hemen altındaki satıra abone numaranızı girerek Mardin Akmercan doğal gaz borç sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz.

  Bu işlem için kullanabileceğiniz farklı online yöntemler de vardır. Bunların başında e-Devlet Kapısı uygulaması gelir. Bu uygulamada Mardin Akmercan şirketine dair işlemleri yapmak için hazırlanmış bir sayfa bulunur. Bu sayfadan fatura sorgulamanızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kurumun internet sitesinde yer alan “Online İşlemler” bölümünden de bu işlemi yapmanız mümkündür. Bu konuya dair Mardin Akmercan’ın müşteri hizmetleri telefon hattını arayarak da bilgi alabilirsiniz.

 • Akmercan Mardin doğal gaz ödeme işlemini online olarak HangiKredi üzerinden sadece 3 adımda gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi’nin ana sayfasındaki “Fatura Ödeme” ibaresi ile ödeme merkezine ulaşabilirsiniz. Ödeme merkezinde karşınıza ilk olarak farklı fatura tipleri çıkar. Buradan “Doğalgaz” seçeneğine tıklayın. Açılan ekranda faturasını ödeyebileceğiniz kurumlar listelenir. Bu ekranın en üstünde “Hemen Fatura Öde” butonu bulunur. Bu butona tıklayarak fatura ödeme işleminin ilk adımına ulaşırsınız. Karşınıza gelen ekrandaki kurum adları arasından “Mardin Akmercan Doğalgaz”ı seçin. Ardından ilgili alana abone numaranızı girin. “Devam Et” butonu sizi ödenmemiş faturaları görebileceğiniz bir sonraki adıma iletir. Ödemek istediğiniz faturaları seçerek son adıma ulaşabilirsiniz. Bu adımda, ödeme işleminde kullanmak istediğiniz kartın bilgilerini girmeniz yeterlidir.

  HangiKredi’nin kullanıcılarına sunduğu online fatura ödeme sistemi, çok kolay bir kullanıma sahiptir. Bu sistem ile herkes Mardin Akmercan şirketinin doğal gaz faturalarını hatasız ve basit şekilde yatırabilir. Ödeme işleminin pratikliği ile zamandan tasarruf etmek de mümkün hâle gelir. 

 • HangiKredi’nin sunduğu imkânların yardımı ile internetten Mardin Akmercan Doğalgaz şirketine ait faturaları ödemek son derece güvenlidir. HangiKredi, kullanıcılarının ödeme bilgilerini güvence altına almak adına en son teknoloji ile geliştirilmiş bir sistem kullanır. Diğer kurumlarla iletişim kurduğu altyapı da oldukça güvenlidir. Bu altyapı, ödeme bilgilerinin tamamen şifrelenerek diğer kurumlara iletilmesini sağlar. Böylece bilgilerinizin üçüncü şahıs ya da kişilerin eline geçme riski ortadan kalkar. İnternetten fatura ödemenin güvenilirliğine dair şüpheleri tümüyle ortadan kaldıran HangiKredi’yi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

 • Mardin Akmercan Doğalgaz şirketinin iletişim numarası 0850 205 0 187’dir. Bu numarayı arayarak Mardin Akmercan doğal gaz abonelik ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz. “Doğal gaz faturasına nasıl itiraz edilir?” gibi birçok sorunun cevabına ulaşabilirsiniz. Şirkete, sosyal medya hesaplarından ya da internet sitesi üzerinden de ulaşım sağlamak mümkündür. Mardin Akmercan Doğalgaz şirketinin merkez ofis adresi ise; Yalım Mahallesi, 13 Mart Caddesi, No:30, Devran Apartmanı Zemin Kat, Artuklu / Mardin’dir.

 • Mardin Akmercan doğal gaz aboneliğini sona erdirmek için şirketin hizmet birimlerinden birine başvurarak bu süreci başlatabilirsiniz. Akmercan Doğalgaz, Mardin ili genelinde merkez ofis de dâhil olmak üzere toplam beş adet hizmet birimine sahiptir. Abonelik iptali için bu hizmet birimlerinden size en yakın olana gidip müracaatta bulunabilirsiniz. Bu başvuru esnasında dikkat etmeniz gereken birtakım konular vardır. Bunlardan birisi mevcut borç durumunuzdur. Şayet fatura borcunuz varsa bu konudaki başvurunuz ancak ödeme yapmanızın sonrasında işleme alınır. İptal için abonelik sahibinin şahsen başvurması gerekir. Mardin Akmercan, iptal taleplerinde abonelik tiplerine göre değişen çeşitli belgeler ister. Bu belgelere dair en detaylı ve güncel bilgileri kurum ile iletişime geçerek alabilirsiniz.

  Doğal gaz aboneliği iptali için e-Devlet üzerinden de başvuruda bulunmanız mümkündür. “e-Devlet abonelik iptali nedir?” sorusunu doğuran bu işlem için T.C. kimlik numaranız ile sisteme giriş yapıp Mardin Akmercan’a ayrılmış sayfaya girmeniz gerekir. Bu sayfada sözleşme feshi için belirtilen alana tıklayarak iptal sürecini başlatabilirsiniz.

 • Abone numarasına, HangiKredi üzerinden fatura sorgulama ve ödeme gibi birçok işlem için ihtiyaç duyarsınız. Bu numara, Mardin Akmercan Doğalgaz şirketi tarafından düzenlenen faturaların üst kısmında bulunur. Bu numaraya internet üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için tercih edebileceğiniz yöntemlerin başında e-Devlet Kapısı sistemi gelir. Bu sistemin içinde Akmercan Doğalgaz şirketi için hazırlanmış bölüme girerek aboneliğinize dair birçok bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu sorgulamayı internet üzerinden yapmak istemiyorsanız şirketin müşteri hizmetleri hattını telefon ile arayarak arzu ettiğiniz bilgiye ulaşmanız da mümkündür.

 • Banka kartı ile doğal gaz faturası ödenip ödenemeyeceği sık sık merak edilen bir konudur. HangiKredi’nin ödeme merkezinden banka kartınızı kullanarak doğal gaz ödemenizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için dikkat etmeniz gereken konu, kartınızın internet üzerinden alışveriş yapmaya kapalı olmamasıdır. Hesap açmanız esnasında bankamatiklerden işlem yapabilmeniz için verilen bu kartların internet üzerinden alışveriş yapma özelliği ilk etapta açık olmayabilir. Bu konuya dair sorgulamayı; bankanızın internet şubesinden, telefon hattından ya da fiziksel şubelerinden yapabilirsiniz. Söz konusu özellik kapalı ise yine aynı kanallar vasıtasıyla banka kartınızı internet kullanımına açık hâle getirerek faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Ödemenizi bu şekilde gerçekleştirmeniz durumunda fatura tutarı, kartın bağlı olduğu hesap bakiyesinden düşülür.

 • Kredi kartınızı HangiKredi üzerinden doğal gaz faturanızı ödemek için sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu işlem için ödeme sürecinin üçüncü ve son adımında kredi kartınıza ait bilgileri yönlendirmeler doğrultusunda ilgili alanlara girmeniz yeterli olur. Kredi kartınız ile ödediğiniz faturaya ait meblağ o dönemki ekstrenize işlenir. 

 • Otomatik ödeme talimatı vermek, doğrudan kredi kartınızın bağlı olduğu bankalar ile ilgili bir işlemdir. Dolayısıyla bu işlem için çalıştığınız bankadan konuya ilişkin talepte bulunmanız gerekir. Bu işlemi yapmak günümüzde oldukça kolaylaşmıştır. Banka şubelerinden, çağrı merkezlerinden ya da dijital kanallar üzerinden gerekli talimatı çok kısa bir sürede verebilirsiniz. Bu talimatı vermenizin ardından vadesi gelen fatura, kredi kartınız ile otomatik olarak ödenir. Siz de hem zamandan tasarruf edersiniz hem de faturaların ödeme tarihlerini takip etmek zorunda kalmazsınız. Akmercan Mardin Doğalgaz ödeme işlemleri için birçok banka ile anlaşmalıdır. İlgili talimat için kurumun internet sitesinde yer alan anlaşmalı bankalar listesine bakabilirsiniz.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon