Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Kızılcahamam Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Kızılcahamam doğal gaz sorgulama işlemi e-Devlet Kapısı üzerinden gerçekleştirilebilir. 
  Kızılcahamam resmî internet sitesinden sırasıyla “Online İşlemler” ve “Doğal Gaz Aboneliği Sorgulama” linklerine tıklarsanız sistem sizi e-Devlet sayfasına yönlendirir. E-devlet sistemini kullanmak için sisteme T.C. kimlik numaranız ve önceden belirlemiş olduğunuz şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra güncel ve geçmiş doğal gaz borçlarınızı görüntülemeniz mümkündür. 

  Kızılcahamam doğal gaz faturası HangiKredi üzerinden de sorgulanabilir. Sorgulama işlemi için abone numaranızı bilmeniz gerekir. Tarafınıza iletilen tüketim bedeline dair bir hata olduğunu düşünüyorsanız faturanıza itiraz edebilirsiniz. HangiKredi’nin “Doğal gaz faturasına itiraz dilekçesi nasıl olmalıdır?” başlıklı içeriği ile konuya dair detaylı bilgi alabilirsiniz. 

 • Kızılcahamam doğal gaz faturasına dair tüm işlemlere e-Devlet Kapısı üzerinden ulaşmak mümkündür. Kızılcahamam doğal gaz fatura ödeme işlemini e-Devlet sisteminden güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için sisteme T.C. kimlik numaranızı ve şifrenizi kullanarak giriş yapmanız gerekir. e-Devlet sistemindeki kurum sayfasından adınıza kesilen faturalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ödeme sayfasına devam ederek işleminizi tamamlayabilirsiniz. 

  Doğal gaz faturanızı kredi veya banka kartınızı kullanarak ilgili kurumun anlaşmalı olduğu bankaların online kanallarını kullanarak ödemeniz de mümkündür. Tüm online fatura ödeme işlemlerinizi HangiKredi üzerinden de kolayca yapabilirsiniz. Fatura türü, kurum adı ve abone numarası bilgileri eşliğinde işlem gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Online kanallar, bankada veya ATM’de sıra beklemeden tüm faturalarınızı kolayca ödemenizi sağlar. Online ödeme kanalları sayesinde faturalarınızı takip edebilirsiniz. Hızlı ve pratik bir şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Kızılcahamam doğal gaz faturanızı internet üzerinden ödemek için güvenilir platformları tercih etmelisiniz. HangiKredi online fatura ödeme merkezi hizmetinden yararlanarak işlemlerinizi üç adımda kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Bu sayede zamandan tasarruf edebilirsiniz. 

  HangiKredi, kullanıcılarına son derece güvenli bir ödeme altyapısı sunar. Bu sayede Kızılcahamam doğal gaz faturası öderken kart bilgileri ve kişisel veriler saklanır. Bilgilerinize üçüncü kişilerin erişimi engellenmiş olur. Ödeme sırasında kart sahibinin cep telefonuna bir onay kodu gönderilir. Açılan ekrandaki ilgili alana onay kodunun girilmesi beklenir. Onay kodu doğrulanırsa fatura ödeme işlemi tamamlanmış olur. Dilerseniz işlem yaptığınıza dair dekontu da bilgisayarınıza indirebilirsiniz. 

 • Kızılcahamam Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’nin telefon numarasını arayarak aldığınız hizmet ile ilgili tüm sorularınızı, görüşlerinizi ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Kızılcahamam Doğalgaz iletişim için 0312 736 10 22 numaralı telefon kullanılabilir. Online kanallar üzerinden iletişim kurmak için web sitesindeki formu kullanmak mümkündür. Dilerseniz info@kizilcahamamgaz.com adresine mail de atabilirsiniz. Kaçak ihbarı gibi hızlı müdahale gerektiren durumlarda ise ALO 187 Doğal Gaz Acil Hattı’nı arayabilirsiniz. 

 • Kızılcahamam Doğalgaz abonelik feshi başvurusu e-Devlet sistemi üzerinden yapılır. Kızılcahamam resmî internet sitesindeki “Online İşlemler” linkinin altında yer alan “Doğal Gaz Abonelik Feshi Başvurusu” seçeneğine direkt olarak e-Devlet sitesine yönlendirilirsiniz. Açılan sayfadan “Kimliğimi Şimdi Doğrula” linkine tıklayarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Ardından iptal başvurusunda bulunabilirsiniz. 
   
  Abonelik iptali için kullanıcının kuruma T.C. kimlik kartını beyan etmesi gerekir. Yabancı uyruklu kullanıcılardan ise pasaport istenir. İptal işlemini abone kendisi değil de üçüncü bir kişi aracılığı ile gerçekleştiriyorsa noter onaylı vekâletname beyan edilmesi gerekir. Abonelik iptali için başvuru yapmadan önce geçmiş ve güncel tüm doğal gaz borcu ödenmelidir. Başvuru gerçekleştikten sonra elektronik veya mekanik olarak sayaç kapatma işlemi yapılır. Güvence bedeli abonenin banka hesabına veya IBAN numarasına ödenir.

 • Abonelik sözleşmesi sırasında sizi Kızılcahamam Doğalgaz karşısında tanımlayan bir numaraya sahip olursunuz. Abonelik numarası ile HangiKredi online fatura ödeme merkezi üzerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz. Abonelik numaranızı kullanarak işlemlerinizi güvenli ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Hizmet numarası olarak da adlandırılan bu bilgiye doğal gaz faturası üzerinden ulaşmanız mümkündür. Kızılcahamam abonelik numarası, hizmet numarası, olarak da adlandırılır. Adresinize fatura gelmiyorsa abonelik numaranızı öğrenmek için Kızılcahamam müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 

 • Kızılcahamam abonelik açtırma işlemi 3 aşamada gerçekleşir.

  İlk aşamada, yetkili bir şirket iç tesisat projesi hazırlar. Sonrasında abonelik başvurusu yapılır. Son aşamada kullanım sözleşmesi yapılır. Ardından hat kullanıma açılır. Oturduğunuz dairede aktif bir tesisat varsa doğrudan abonelik başvurusu yapabilirsiniz.

  Abonelik başvurusu için; kimlik, kira kontratı veya tapu belgesi, kiracı için ev sahibinden alınacak dilekçe ve bina tesisatı numarası gerekir. Bu belgeler ile abonelik sözleşmesi düzenlenir. Sözleşme düzenlendikten sonra güvence bedelinin yatırılması gerekir. Güvence bedeli yatırıldıktan sonra sayaç bağlanır ve gaz verilmeye başlanır. 

  Merkezî sistem aboneliklerinde ise mülk sahipleri bina yöneticisini doğal gaz işlemlerini yaptırmaya yetkili kişi olarak atar. Bu atama noter imzalı apartman karar defterinde beyan edilir. İlgili kişiye tapu fotokopilerini ve kimlik belgelerini verirler. Yönetici, apartman sakinleri adına belgelerle beraber doğal gaz abonelik işlemlerini tamamlar. Merkezî sistem aboneliği için de güvence bedeli yatırılması gerekir. 

 • Kızılcahamam doğal gaz faturası ödemesini firmanın anlaşmalı olduğu bankaların kartları ile gerçekleştirebilirsiniz. Banka kartınızdan ödeme işlemi yapabilmeniz için anlaşmalı kurumların birinde vadesiz TL hesabınızın bulunması gerekir. Banka kartı ile doğal gaz faturanızı e-Devlet sistemi üzerinden ödeyebilirsiniz. 

  HangiKredi üzerinden güncel ve geçmiş tüm faturalarınızı kolay ve hızlı bir şekilde banka kartınız ile ödeyebilirsiniz. Fatura türü, kurum adı ve abone numarası girerek öncelikle sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Fatura seçiminin ardından ödeme sayfasına geçiş yapılır.

 • Kredi kartı ile doğal gaz faturası ödemek son derece kolay ve güvenli bir işlemdir. Faturanızı Kızılcahamam Doğalgaz şirketinin anlaşmalı olduğu bankaların kredi kartları ile yapabilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartınız ile online kanallar vasıtasıyla, gişelerden veya telefon bankacılığı hizmetinden yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz kredi kartı ile ödemeyi e-Devlet sisteminden veya HangiKredi üzerinden de yapabilirsiniz. HangiKredi, sadece 3 adımda ödeme yapmaya imkân tanıyan pratik bir arayüze sahiptir.

 • Faturalarınız için kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı vermeniz mümkündür. Bu sayede faturalarınızı zahmetsiz bir şekilde düzenli olarak ödeyebilirsiniz. Bankanıza otomatik ödeme talimatı verdiğinizde her ay belirli bir tarihte fatura tutarı kredi kartınızdan çekilir. Bunun için bankanızı arayarak veya şubeye giderek işlem gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme talimatını bankanızın dijital kanallarını kullanarak kendiniz de oluşturabilirsiniz. “Otomatik ödeme talimatıyla hangi ödemeler yapılabilir?” sorusunun cevabını HangiKredi’de bulmak mümkündür. Dilerseniz HangiKredi’nin ödeme hatırlatma hizmetinden de yararlanabilirsiniz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon