Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Kayseri Gaz Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Kayserigaz, gelişen teknolojiye uyumlu bir internet altyapıyı kullanıcıları ile buluşturur. Sitesinde sunduğu hizmetlerin yanı sıra anlaşma sağladığı ödeme kanalları ve e-Devlet yönlendirmesi ile birçok alanda kolaylık sağlamayı başarır. Kayserigaz borç sorgulama işlemleri e-Devlet ve HangiKredi üzerinden kolayca gerçekleştirilir. HangiKredi üzerinden aboneliğinize ait fatura sorgulama işlemleri için ana sayfada bulunan “Fatura Ödeme” menüsüne giriş yapmanız gerekir. Ödeme yapmak istediğiniz hizmetin simgesini seçtikten sonra açılan ekrandan “Hemen Fatura Öde” seçeneğini tercih etmelisiniz. Daha sonra fatura türü, kurum adı ve sözleşme numarası bilgilerini beyan ederek sorgulama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  Kayserigaz aboneliğinize ait borç sorgulama işlemlerini e-Devlet sistemi üzerinden de kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ana sayfada yer alan kısımdan “Kayserigaz Kayseri Doğalgaz Dağıtım A.Ş Doğalgaz Fatura Sorgulama” aramasını yapmanız gerekir. Sistemin bulduğu seçeneğe giriş yaptıktan sonra tarafınıza ait doğal gaz fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz. e-Devlet sistemi üzerinden borç sorgulama işlemleri için bir üyeliğinizin bulunması gerekir. Üyeliğiniz yok ise PTT şubelerinden küçük bir ücret karşılığında T.C. kimlik bilgileriniz ile şifre talep ederek sisteme kayıt olabilirsiniz.

  Aboneliğine dair tüketim miktarının hatalı olduğunu düşünen kullanıcılar, “Doğal gaz faturasına itiraz süresi ne kadardır?” sorusu hakkında araştırma yapar. Kayserigaz, fatura itirazı işlemlerini gerçekleştirebilmeniz için pratik bir sistem sunar. Ana sayfadaki “Online Hizmetler” menüsünde yer alan “Online Başvuru İşlemleri” seçeneği bulunur. Bu seçenek üzerinden “Fatura İtiraz” sayfasına girmeniz gerekir. Bu sayfadan; aboneliğinize ait bilgileri, itiraz edilen fatura tarihini, e-posta adresiniz, telefonunuzu, sayaç üzerindeki endeksi ve itiraz sebebinizi belirttikten sonra dilekçenizi gönderebilirsiniz. İtiraz işlemi kurumun belirlediği yasal süre içerisinde yapılmalıdır. 

 • Kullanıcı dostu bir sistemin yanı sıra inovatif bakış açısını benimseyen Kayserigaz, fatura ödeme işlemleri için birçok kanal ile aynı anda çalışır. Kayserigaz ödemelerinizi; akıllı vezne, PTT, bankalar ve online kanallar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi, fatura ödeme işlemlerinizi pratik ve güvenli hâle getirmek için gelişmiş bir altyapıya sahiptir. Yüksek güvenlik önlemleri eşliğinde ve sadece 3 adımda fatura ödemesi gerçekleştirmek için HangiKredi’yi tercih edebilirsiniz. 

  • HangiKredi ana sayfasına giriş yapın.
  • Menüler arasında bulunan “Fatura Ödeme” seçeneğine tıklayın.
  • Açılan sayfadan ödeme yapmak istediğiniz hizmetin simgesini seçin.
  • “Hemen Fatura Öde” menüsüne giriş yapın.
  • Fatura türü, kurum adı ve sözleşme numarası bilgilerini eksiksiz ve doğru girdikten sonra işleme devam edin.
  • Ödeme işlemlerini gerçekleştirmek için banka ya da kredi kartı bilgilerinizi eksiksiz doldurun.
  • Tarafınıza bankanızdan yönlendirilen SMS onayını tamamladıktan sonra Kayserigaz online fatura ödeme işleminizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kayserigaz abonelik başvurusu için kurum tarafından bazı belgeler istenir. Belgelerin toplanmasından sonra takip edilmesi gereken gereken adımlar bulunur. Kayserigaz online abonelik başvurusu almamaktadır. 


  Başvuru İşlemleri
  Kayserigaz yeni abonelik doğal gaz kullanım başvurusu apartman yöneticisi veya vekâlet sahibi üçüncü bir şahıs tarafından yapılır. Binada doğal gaz kullanımı için %51 çoğunluk ile yönetim kurulu kararı alınması gerekir. Başvuru işlemleri için gerekli belgeler şu şekildedir:

  • %51 çoğunlukla alınmış apartman yönetim kurulu kararı 
  • Daire sayısı 8 veya daha az olan binalarda apartman yönetim kurulu kararı yerine kat maliklerinin imzalı dilekçesi
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi (yönetici veya vekilinin)
  • Yapı Ruhsatı
  • Kat maliklerinin isim listesi
  • Elektrik, telefon ya da su faturasının fotokopisi


  Sözleşme
  Kayserigaz randevu ile sözleşme işlemlerini başlattıktan sonra sunulması gereken belgeler şu şekildedir:

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Güvence bedeli
  • Sertifika sahibi firma tarafından verilen proje numarası (Sadece ilk kullanım durumunda istenir.)

  2021 yılında belirlenen 655 TL Kayserigaz güvence bedelini ödedikten sonra başvuru ve sözleşme işlemleri başarıyla gerçekleştirilir. Kurum tarafından belirlenen güvence bedelinin tutarı zaman içinde değişiklik gösterebilir. En doğru bilgi kurumun hizmet merkezlerinden ya da iletişim hatları üzerinden alınabilir. 

 • Kayserigaz abonelik kapatma işlemleri için konfor alanınızdan ayrılmadan hızlı ve pratik bir fesih süreci gerçekleştirebilirsiniz. e-Devlet doğal gaz abonelik iptali sayesinde işleminizi kısa bir süre içerisinde hallederken güvence bedelini PTT şubelerinden geri alabilirsiniz. e-Devlet üzerinden Kayserigaz abonelik iptalini gerçekleştirmek için ilk önce kimlik doğrulaması yapmanız gerekir. Doğrulamadan sonra yönlendirildiğiniz sayfadan “Kayserigaz Kayseri Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Doğalgaz Abonelik Sözleşme Feshi Başvurusu” aramasını gerçekleştirmelisiniz. İlgili yönergeleri takip ettikten sonra başvuru fesih işlemlerini başlatabilirsiniz.

 • Kayserigaz abone no öğrenme işlemleri için tarafınıza ait faturanın bilgi kısmından faydalanabilirsiniz. Kayserigaz sitesindeki “Abonelik” kısmında yer alan “Faturanızı Tanıyın” menüsüne giriş yaptıktan sonra örnek bir görsel üzerinden bilgileri içeren kısımları görüntüleyebilirsiniz. Tarafınıza ait bir faturaya erişiminiz yok ise 444 5 429 numaralı Kayserigaz müşteri hizmetleri merkezi üzerinden abonelik numarası bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

 • Kayserigaz abonelik ve sözleşme bilgileri, ihbar ve talepler için çağrı merkezi üzerinden kullanıcılarına hizmet vermektedir. Kayserigaz telefon numarası 444 5 429’dur. İletişim numarası üzerinden müşteri destek hattı ile kesintisiz bir görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

 • Doğal gaz faturalarınızı internet üzerinden öderken güvenliğe dair soru işaretlerini ortadan kaldırmak için HangiKredi’ye güvenebilirsiniz. HangiKredi, yüksek güvenlik önlemleri sayesinde tarafınıza ait bilgileri korur. Bu bilgilerin üçüncü şahısların eline geçmesini engeller. Ödemenizi gerçekleştirirken bankanız tarafından cep telefonunuza bir SMS onayı gönderilir. Onaylama süreci tarafınızca tamamlandıktan sonra ödeme işlemi başarıyla gerçekleşir. 

 • Doğal gaz faturalarınızı öderken teknolojinin gelişiminden yararlanarak inovatif bir sistemi benimseyen online ödeme kanallarını kullanabilirsiniz. Banka kartınız ile gerçekleştireceğiniz online ödemelerde; yüksek güvenlik önlemleri sayesinde bilgileriniz saklanır ve üçüncü şahıslar ile paylaşılamaz. HangiKredi üzerinden banka kartınız ile ödeme gerçekleştirerek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

 • HangiKredi üzerinden doğal gaz faturası ödemelerinizi kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Faturaların gecikme ya da unutulma ihtimaline karşın kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı vermeniz de mümkündür. Kredi kartınız ile vereceğiniz bir ödeme talimatı sayesinde zamandan kazanırken gecikmeden doğan masraflardan da tasarruf sağlayabilirsiniz.

 • Otomatik ödeme talimatı sayesinde fatura işlemlerinizi bankanıza bırakabilirsiniz. Banka, faturanızı gecikmeye girmeden ödeme işlemini güvenli biçimde gerçekleştirir. Kredi kartı ile otomatik ödeme talimatını; bankanızın dijital kanallarından, şubelerinden veya müşteri hizmetleri üzerinden oluşturabilirsiniz. Böylece faturalarınızı tek tek takip etmenize gerek kalmaz. Fatura takip etmek istemiyorsanız HangiKredi’nin ödeme hatırlatma hizmetinden de yararlanabilirsiniz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon