Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Kargaz Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • KARGAZ Şirketi doğal gaz faturası sorgulama işlemleri 444 0 187 nolu çağrı merkezinden ya da en yakın hizmet ofisinden gerçekleştirilebilir. KARGAZ borç sorgulama için aboneler tarafından en çok tercih edilen yöntemlerden bir tanesi de internettir. 

  KARGAZ web sitesinden “Online İşlemler” menüsüne giriş yapılarak fatura sorgulama yapılabilir. Buradan borç sorgulaması yapmak için sözleşme, abone ya da T.C. Kimlik numarası bilgilerinden biri girilmelidir. Online menüden bireysel ve kurumsal abonelikler ile ilgili pek çok işlem gerçekleştirilebilir. Doğal gaz faturanızı sorgulamanın bir diğer kolay yolu da HangiKredi ödeme merkezini ziyaret etmektir. HangiKredi’nin sorgu ekranındaki belirtilen alana abone numaranızı girmeniz yeterlidir.

 • KARGAZ fatura ödemeleri online işlemler menüsünden ve anlaşmalı bankaların internet şubeleri ile mobil uygulamaları üzerinden yapılır. KARGAZ ödeme kanallarının listesine kurumun web sitesinden ulaşılabilir. Bu seçeneklere ek olarak KARGAZ fatura ödeme işlemlerinizi üç kolay adımda HangiKredi’yi kullanarak hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. HangiKredi’ye üye olduktan sonra size zamandan ve emekten tasarruf ettirecek pek çok hizmetle birlikte fatura hatırlatma özelliğini de kullanabilirsiniz. Böylece KARGAZ doğal gaz faturanızı ve diğer ödemelerinizi kolayca takip edebilirsiniz. 

 • KARGAZ Doğalgaz’ın hizmet verdiği yerleşim merkezlerindeki yetkili ofislere gelerek abonelik başvurunuzu yapabilirsiniz. Kurumun ofislerinde bireysel, merkezî ve ticari doğal gaz abonelik başvuruları işleme alınmaktadır. Eviniz ya da işyeriniz için doğal gaz aboneliği başvurusu yaparken beyan etmeniz gereken belgeler şöyledir:

  • Başvuru formu ve doğal gaz sözleşmesi (KARGAZ ofisinde doldurulur.)
  • Kimlik belgesi aslı
  • Ev sahipleri için tapu
  • Kiracılar için kira kontratı ile mülk sahibinin yazılı muvafakatı
  • Güncel elektrik ya da su faturası

  Bu belgeler ibraz edildikten sonra abonelik şekline göre doğal gaz güvence bedeliniz hesaplanır. KARGAZ abonelik ücreti başvuru yapılan doğal gaz kullanım talebine ve sistemine göre hesaplanır. “Doğal gaz abonelik ücreti ne kadardır?” sorusunun yanıtını HangiKredi’den öğrenebilirsiniz. 

  Doğal gaz abonelik başvuruları KARGAZ online işlemler menüsü üzerinden de yapılabilmektedir. İlk adımda hizmetin kullanılacağı adrese ve aboneye ait bilgiler girilerek ön başvuru oluşturulmaktadır. Ön başvuru kurum yetkilisi tarafından onaylandıktan sonra gereken belgeler sistem üzerinden yüklenip güvence bedeli online olarak yatırıldığında işlem tamamlanmaktadır. Güvence bedelinin ödenmesinin ardından başvuru yapılan adrese doğal gaz verilmesi işlemi için randevu oluşturulur.  

 • KARGAZ abonelik iptali talebi, yetkili ofislere şahsen ya da vekil aracılığı ile başvuru yapılarak alınmaktadır. Ofiste doldurulacak iptal formu ile birlikte kimlik kartı ya da nüfus cüzdanı, vekil için vekâletname ve kurumsal aboneliklerde kuruma ait belgeler gereklidir. Henüz fatura edilmemiş kullanımlar mahsup edildikten sonra sözleşme başlangıcında ödenen KARGAZ doğal gaz abonelik ücretinden kalan tutar hesabınıza yatırılır. Bunun için abonenin banka hesap numarasına ait IBAN bilgisi de bildirilmelidir. Banka hesabının bulunmadığı durumlarda ödeme T.C. kimlik numarası ve isme yapılabilmektedir.  

  KARGAZ abonelik iptali kargaz.com.tr web sitesindeki online menüden de gerçekleştirilebilir. Bunun için öncelikle sisteme giriş yapılıp “Sözleşme Fesih İşlemleri” seçilir. Buradan sonlandırılmak istenen aboneliğe ait sözleşmeye tıklanır ve açılan formdaki gerekli kısımlar doldurulur. Fesih başvurusu kaydedildikten sonra onaylanmış olur. Başvurunun durumu sorgu sekmesinden takip edilebilir. Doğal gaz abonelik sonlandırma işlemlerinde hizmetin kesilmesi 1-3 iş gününde gerçekleşir. Güvence bedelinden kalan tutarın ödenmesi ise 15 gün içinde tamamlanmaktadır.   

 • KARGAZ Doğalgaz A.Ş.’ye 444 0 187 numaralı çağrı merkezinden 7 gün ve 24 saat ulaşılabilir. KARGAZ telefonla iletişim seçeneği dışında mobil uygulamalar üzerinden gelen mesajlarınızı da yanıtlar. 0 552 187 0 187 nolu Whatsapp hattından taleplerinizi ve görüşlerinizi iletmeniz mümkündür. Ayrıca kargaz@kargaz.com.tr adresinden e-posta gönderimi yapılabilir. 

 • “KARGAZ abone no nerede yazar?” sorusu doğal gaz kullanıcıları tarafından çeşitli sebepler ile araştırılmaktadır. Abone numarası borç sorgulama ve fatura ödeme gibi işlemlerde kullanılır. Doğal gaz saati yetkili personel tarafından okunduktan sonra oluşturulan fatura çıktısının ilgili bölümünde yazılıdır. Ayrıca 444 0187 nolu çağrı merkezini arayarak ve online işlem menüsünü kullanarak abone numaranızı öğrenmeniz mümkündür. 

 • KARGAZ fatura ödeme online olarak yapabileceğiniz hızlı ve güvenli bir işlemdir. Ödemeler kurumun web sitesindeki online işlemler bölümünden yapılabilir. Ayrıca diğer güvenilir internet ödeme kanalları ile mobil uygulamalar üzerinden de gerçekleştirilmesi mümkündür. Bu mecralarda kişisel verileriniz ve ödemede tercih ettiğiniz kart bilgileriniz korunur. Güvenliği arttırmak için bankanızın web sayfaları aracılığı ile cep telefonunuza gelen tek kullanımlık şifre istenir. 

  Gelişmiş önlemler ile internetten ödeme işleminin tüm aşamalarının risksiz şekilde gerçekleşmesi sağlanır. Yetkili ödeme kanalları içerisindeki online seçenekleri görmek için kargaz.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Doğal gaz faturanızı bulunduğunuz yerden kolay şekilde yatırmak için HangiKredi’yi tercih etmek de tamamen güvenilir ve hızlı bir seçenektir. 

 • KARGAZ doğal gaz faturası ödeme yöntemleri arasında banka kartı kullanımı aboneler tarafından sıkça tercih edilir. Banka kartı ile doğal gaz faturanızı öderken para çekme ve nakit işlem yapma gibi bir zahmete girmenize gerek kalmaz. Fatura tutarınız banka hesabınızdan anında tahsil edilebilir. Faturanızı; banka kartı ile kabul eden tüm yetkili kanallar üzerinden, online işlemlerden ve HangiKredi’den kolayca ödeyebilirsiniz. 

  KARGAZ fatura ödeme ATM kullanılarak da yapılabilir. Herhangi bir banka ATM’sinden o bankanın müşterisi olmadan da işlem yapmak mümkündür. Bunun için anlaşmalı banka ATM’lerinin kartsız işlem menüsü kullanılır. ATM ile ödeme yapabileceğiniz yetkili bankaların listesine kargaz.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz.  

 • KARGAZ aboneleri kredi kartı ile fatura ödeme seçeneğinden de faydalanabilir. En yakın ofise gelerek ya da yetkili ödeme birimlerini ziyaret ederek kredi kartı ile işlem gerçekleştirmek mümkündür. İnternette HangiKredi’yi kullanarak bulunduğunuz yerden kredi kartınız ile doğal gaz faturanızı ödemek de hızlı, güvenli ve zahmetsiz bir seçenektir. 

 • Düzenli fatura ödemeleriniz için anlaşmalı bankaların kredi kartlarına talimat verebilirsiniz. Bu sayede faturalarınız her ay düzenli olarak ödenir. Son ödeme tarihini kaçırma ve faturayı unutma gibi konuları dert etmeniz gerekmez. Kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı vermek için hesabınızın bulunduğu banka şubesine şahsen, telefon ya da internet bankacılığı aracılığı ile başvurabilirsiniz.  

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon