Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Karaman Gaz Enerya Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Karaman Gaz fatura sorgulama işlemini periyodik olarak yapmakta fayda vardır. Aylık doğal gaz kullanımını takip etmek bütçe planlaması açısından önemlidir. Online kanallar sayesinde her yerden sorgulama yapılabilir ve fatura bilgilerine ulaşılabilir. Karaman Gaz borç sorgulama işlemleri için firmanın resmî web sitesi ya da e-devlet üzerindeki “Doğal Gaz Faturası Sorgulama” hizmeti kullanılabilir. Fakat bu kanallar üyelik ve şifreli giriş gerektirir. Ayrıca e-devlet üzerinden ödeme yapılamaz. Dolayısıyla en pratik yöntem HangiKredi fatura ödeme merkezidir. 

  HangiKredi fatura ödeme merkezinden sadece abone numarası girerek fatura sorgulamak mümkündür. Sorgulama sonucunda çıkan fatura ya da faturalar, birkaç dakika içinde hızlıca ödenebilir. HangiKredi fatura ödeme merkezi, kredi ve banka kartları ile Karaman Gaz faturalarının ödenebileceği bir servistir. 

  Sorgulama sonucunda görüntülediğiniz borç miktarında bir sorun olduğunu düşünüyorsanız faturaya itiraz etme hakkınızı kullanabilirsiniz. “Fazla Gelen Doğalgaz Faturasına Nasıl İtiraz Edilir?” başlıklı yazımıza göz atarak faturaya itiraz sürecinde neler yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. 

 • Online olarak yapılan Karaman Enerya Gaz fatura ödemeleri, geleneksel yöntemlere göre çok daha avantajlıdır. Çünkü geleneksel yöntemlere göre bir ödeme noktasında ya da banka gişesinde sıra beklemek gerekir. İnternetten üzerinden yapılan ödemelerde ise böyle bir durum söz konusu olmadığı için zaman kaybı yaşanmaz. Online fatura ödemesi genellikle birkaç dakika içerisinde tamamlanır. 

  Karaman Gaz Enerya doğal gaz faturasının online ödemesi, HangiKredi fatura ödeme merkezi üzerinden yapılabilir. İlk adımda kurum seçilir ve abone numarası girilir. Sorgulama işleminin ardından borç görüntülenir. Ödeme adımında ise kredi ya da banka kartı numaraları girilerek ödeme işlemi tamamlanır. Alınan ödemeler ilgili kuruma iletilir ve çok kısa süre içerisinde sisteme yansır. 

 • Karaman doğalgaz aboneliği için, bölgede Karaman Gaz adıyla hizmet veren Enerya firmasına başvuru yapılmalıdır. Karaman Gaz abonelik başvurusu, Enerya şubelerinden gerçekleştirilebilir. Şubeye gitmeye gerek kalmadan, internet üzerinden başvuru yapmak da mümkündür. Enerya resmî web sitesindeki online işlemler menüsü ve e-devlet üzerindeki “Doğal Gaz Abonelik Sözleşmesi Başvurusu” hizmeti ile Karaman Gaz aboneliği başlatılabilir. 

  Başvuru sonrasında yetkili teknik personeller adrese gelerek tesisatı kontrol ederler. Herhangi bir sorun olmaması durumunda sözleşmeyi imzalatarak sayacı aktifleştirirler. Bu süreçte birtakım belgelerin ibraz edilmesini de talep edebilirler.

 • Enerya Karaman Gaz abonelik iptali da hem Enerya şubelerinden hem de online kanallardan yapılır. Firma kendi web sitesi üzerinden abonelik feshi başvuru kabul etmektedir. Ayrıca e-devlette de “Doğal Gaz Abonelik Sözleşme Feshi Başvurusu” sayfası üzerinden abonelik iptali için başvuru almaktadır. İptal başvurusunun ardından süreç başlar ve son okuma işlemi yapılır. Son okuma işleminde, en son kesilen faturanın tarihinden iptal tarihine kadar olan süreçte kullanılan doğal gaz için ücret tahsil edilir. Sonrasında, abonelik başlangıcında tahsil edilen güvence bedeli, anlaşma şartlarına bağlı olarak iade edilir. 

  Abonelik iptali sırasında ibraz edilmesi gereken bazı belgeler olabilir. Hangi belgeler gerektiğini firmanın müşteri hizmetlerinden ya da “Doğalgaz Abonelik İptali İçin Gerekli Belgeler” başlıklı yazımızdan öğrenebilirsiniz. 

 • Doğal gaz hattı ile ilgili herhangi bir teknik problemde 187 Doğal Gaz Acil hattını aramak gerekmektedir. Doğrudan Karaman Gaz şirketine ulaşmayı gerektiren konularda ise 444 84 29 numaralı müşteri hizmetleri aranabilir. Firma, +90 4448429 numarası ile WhatsApp üzerinden de destek sağlamaktadır. Ayrıca faks numarası 0 338 214 55 20 şeklindedir.

 • Karaman Gaz Enerya şirketi aboneleri, pek çok işlem için abone numarasına ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle abone numarası her zaman ulaşılabilir bir konumda kayıtlı bir şekilde bulunmalıdır. Eğer abone numarası bilinmiyorsa, kesilmiş bir fatura ya da abonelik sözleşmesi üzerinden bu numaraya erişmek mümkündür. Bununla birlikte firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek ya da e-devlet üzerinden “Doğal Gaz Aboneliği Sorgulama” işlemi yapmak da abone numarası öğrenmek için tercih edilebilecek yöntemlerdir. 

 • Karaman Gaz fatura ödemeleri için online kanalları tercih etmek, fatura ödemelerini daha hızlı ve kolay bir şekilde yapmaya olanak tanır. Güven konusunda şüphe duyan aboneler geleneksel yöntemler ile fatura öderler fakat bu yöntem daha teferruatlıdır. Online ödemek her zaman daha avantajlıdır fakat bu süreçte doğru bir ödeme merkezi tercih edilmelidir. 

  İnternetten güvenli bir şekilde doğal gaz faturası ödemek için tercih edilebilecek en güvenilir ödeme merkezlerinden biri HangiKredi’dir. HangiKredi fatura ödeme merkezinde ödenen faturalar hızlı bir şekilde sisteme yansır ve faturanın ödenmemiş görünmesi söz konusu değildir. Ayrıca kimlik ve banka bilgileri üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmaz, üst düzey güvenlik altyapıları ile korunur. 

 • Banka kartı ile doğal gaz faturası ödeyebilmek için, bu tip kartlarla ödeme alan bir ödeme merkezi tercih etmek gerekir. Fiziksel ödeme noktaları ve veznelerden bazıları, kartlı ödeme kabul etmez. Online ödeme merkezlerinin bazıları ise sadece kredi kartı kabul eder. Banka kartı ile doğal gaz faturası ödemesi yapmak için HangiKredi fatura ödeme merkezine girilebilir. HangiKredi, tüm bankaların banka kartları ile ödeme alır ve fatura ödemesini gerçekleştirir.

 • Kredi kartı, doğal gaz faturaları için daha yaygın bir ödeme aracıdır. Hemen her yerde geçerlidir fakat yine de kartla ödeme kabul etmeyen ödeme noktaları olabilir. Online ödeme merkezlerinde ise güvenlik en önemli detaydır. Güvenlik düzeyi düşük olan ödeme merkezlerinde kredi kartı ile fatura ödemek risklidir. Kredi kartı ile en kolay, en hızlı ve en güvenli doğal gaz fatura ödeme işlemi, HangiKredi fatura ödeme merkezinden yapılabilir. 

 • Ödeme talimatı vermek de doğal gaz faturalarını ödemenin bir başka yoludur. Bazı bankalar sadece kredi kartı, bazı bankalar ise hem banka hem de kredi kartı üzerinden otomatik ödeme talimatı alır. Otomatik ödeme talimatı genellikle bankaların mobil uygulamalarından ve internet şubelerinden verilir. İlgili menü altından faturanın abonelik bilgilerini kaydetmek yeterlidir. Banka, hesapta bakiye ya da kredi kartında limit olduğu sürece, son ödeme tarihi geçmeden faturanın ödemesini gerçekleştirir. Hesapta bakiye ya da kartta limit yoksa ödeme gerçekleşmez ve fatura gecikmeye girer. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon