Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Kapadokya Enerya Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Kapadokya Gaz Enerya web sitesi üzerinden fatura, abonelik ve sorgulama işlemlerinizi birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. Enerya Kapadokya gaz borç sorgulama işlemleri için “Online İşlemler” menüsünde yer alan “Gizlilik Fikrî ve Yasal Haklara İlişkin Yasal Uyarı” metnini okuduktan sonra onaylamanız gerekir. Açılan sayfadan abonelik bilgilerinize göre kurumsal ve bireysel seçimi yapmalısınız. Ardından “Fatura İşlemleri” sekmesinin alt kategorisinde bulunan “Fatura Görüntüleme” kısmını seçmeniz yeterlidir. Açılan doğrulama ekranından doğal gaz abonelik bilgilerinize ait sayaç ya da sözleşme hesap numarası ve T.C. kimlik bilgileriniz ile kolayca sisteme giriş yapabilirsiniz. 

  Enerya Kapadokya gaz fatura sorgulama işlemlerini farklı online sistemler aracılığıyla da gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi ana sayfasında yer alan “Fatura Ödeme” seçeneğine tıkladıktan sonra ödeme yapmak istediğiniz kurumu seçmeniz gerekir. “Hemen Fatura Öde” menüsüne girdikten sonra karşınıza çıkan ekrandan fatura türü, kurum adı ve abone numarası ile sorgulama işlemi yapabilirsiniz.  

 • Enerya Kapadokya doğal gaz fatura ödeme işlemlerini online sistemler ile güvenli ve pratik olarak gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi’nin sunduğu güvenli ödeme altyapısı ile işleminizi 3 adımda gerçekleştirmeniz mümkündür. HangiKredi’nin ana sayfasında yer alan “Fatura Ödeme” menüsüne giriş yaptıktan sonra işlem yapmak istediğiniz hizmetin simgesini işaretlemeniz gerekir. Açılan sayfadaki “Hemen Fatura Öde” butonuna tıkladıktan sonra fatura türü, kurum adı ve abonelik numarası ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Enerya Kapadokya doğal gaz faturası ödeme işlemleri için kredi ya da banka kartınızı kullanabilirsiniz. Sistem üzerinde kart bilgilerinizi girdikten sonra bankanızdan gelen SMS onayı ile ödemeyi teyit edebilirsiniz. Böylece ödeme merkezine gitmenize gerek kalmaz. 

 • Enerya Kapadokya Gaz Nevşehir-Niğde doğal gaz faturasını öderken HangiKredi’yi güvenle kullanabilirsiniz. Sistemde ödeme yapmak için kullandığınız karta ait hassas bilgiler saklanmadan bankaların sunucularına direkt olarak iletilir. Bu sayede tarafınıza ait bilgilerin üçüncü kişiler tarafından kullanılması ihtimali ortadan kaldırılır. Pratik ve güvenli bir fatura ödeme işlemi için Hangikredi’nin gelişmiş sistemlerini tercih edebilirsiniz.

 • Enerya Kapadokya Gaz abonelik işlemlerini ana sayfada yer alan “Online İşlemler” menüsünden ortalama 4 dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Online işlemler menüsündeki “Enerya Gizlilik ve Fikrî Haklara İlişkin Yasal Uyarı” formunu okuyup onayladıktan sonra işleme başlayabilirsiniz. Bireysel ve kurumsal kullanıcılara özel belirtilen abonelik işlemleri arasından seçim yaparak “Online Bağlantı Anlaşması” menüsüne giriş yapılır.

  Abonelik oluşturmak için karşınıza çıkan ekrandaki adres seçimini doğru ve eksiksiz biçimde gerçekleştirmeniz gerekir. Ekranın devamında abonelik işlemleri için T.C. kimlik ve cep telefon numarası bilgilerini eksiksiz girdikten sonra muhataplık işlemleri tamamlanır. Sistem üzerinde bir kaydınız yok ise kısa sürede bilgilerinizle muhataplık oluşturup SMS veya e-mail ile onaylayabilirsiniz. Muhatap girişini başarı ile gerçekleştirdikten sonra abonelik işlemleri üzerinden tüketim noktanızı bularak Enerya aboneliğinizi başlatmanız mümkün hâle gelir. 

  Abonelik işlemlerini başlattıktan sonra kimlik ve başvuru belgeleri ile birlikte müşteri hizmetleri merkezlerine giderek sözleşme yapılır ve güvence bedeli ödenir. Kapadokya Doğal gaz Niğde abonelik ücreti bireysel kullanımda kombi için 620 TL’dir. Merkezî kullanımda ısınma için belirlenen güvence bedeli ise 551 TL’dir. Doğal gaz sobası için belirlenen güvence bedeli de merkezî kullanım ile aynıdır. Bu bedeller zaman içerisinde değişiklik gösterebilir. Güncel güvence bedeli için kurumdan bilgi almak mümkündür. 

  Abonelik işlemleri tamamlanıp güvence bedeli ödendikten sonra Enerya gaz açma işlemleri başarıyla gerçekleştirilir. Sözleşme işlemleri gerçekleştirildikten sonra kullanıcılar “Doğal gaz kaç günde açılır?” sorusunun cevabını aramaya başlar. Doğal gaz, abonelik işlemleri tamamlandıktan sonra kurumun yoğunluk durumuna bağlı olmak üzere 3-4 gün içerisinde açılır.

 • Kapadokya Gaz Enerya doğal gaz aboneliği fesih işlemlerini kurumun web sitesi üzerinden kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Online işlem menüsüne giriş yaptığınızda öncelikle abone tipi seçmeniz gerekir. Devam edip “Fesih İşlemleri” sekmesine tıkladıktan sonra karşınıza güvence bedeli ile ilgili bir bilgilendirme ekranı çıkar. Bilgilendirme metnini kabul ettikten sonra “Kimlik Doğrulama Ekranı” açılır. Kişisel bilgilerinizi doğru ve eksiksiz biçimde girerek abonelik fesih işlemlerini başlatabilirsiniz.

  Enerya doğal gaz abonelik fesih işlemleri e-Devlet sistemi üzerinden de gerçekleştirilir. e-Devlet girişinizi doğruladıktan sonra arama bölümüne “Abonelik Fesih Başvurusu” metnini girmeniz gerekir. Karşınıza çıkan ekrandan “Enerya Kapadokya Gaz Dağıtım A.Ş. Doğal Gaz Abonelik Sözleşme Feshi Başvurusu” aramasını yapabilirsiniz. Yönergeleri takip ederek fesih işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkündür. e-Devlet üzerinden abonelik fesih işlemi yapabilmek için sisteme kaydınızın bulunması gerekir. PTT şubelerinden küçük bir ücret karşılığında aldığınız e-Devlet şifresi ile sisteme giriş yaparak bir kayıt oluşturabilirsiniz.

 • Kapadokya Gaz Enerya aboneliğinize yönelik birçok işlemi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Online işlem yapabilmek için abone numaranızı bilmeniz gerekir. Tarafınıza ait abonelik numarası gibi birçok bilgiyi faturanızdan kolayca öğrenebilirsiniz. Faturalarınıza erişiminiz yok ise Kapadokya doğal gaz abone no sorgulama işlemlerini 444 8 429 numaralı destek hattı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 • Kapadokya Doğalgaz Nevşehir iletişim numarası 444 8 429 olarak belirlenmiştir. Müşteri hizmetleri üzerinden abonelik ve sözleşme detayları ile ilgili hizmet almak mümkündür. Kapadokya Enerya Gaz iletişim hattı; ihbar, destek ve talepler için de kullanılabilir.

 • Kapadokya Gaz Enerya online fatura ödeme işlemlerini banka kartınız ile pratik ve güvenli biçimde gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi’nin yüksek güvenlik önlemleri sayesinde ödeme işlemi sırasında girdiğiniz kart bilgileriniz saklanmadan direkt olarak bankaların sunucularına iletilir. Bu sayede tüm ödeme işlemleriniz sorunsuz bir şekilde gerçekleşir. 

 • Enerya doğal gaz fatura ödeme işlemleri kredi kartı ile de gerçekleştirilebilir. Anlaşmalı bankaların kredi kartları ile yapacağınız fatura ödemelerinde taksit avantajlarından yararlanabilirsiniz. HangiKredi’nin gelişmiş ödeme sistemi sayesinde kredi kartınızın güvenliğini sağlarken zamandan da büyük ölçüde tasarruf edebilirsiniz.

 • Pek çok kullanıcı doğal gaz faturalarını azaltmanın yolları konusunda araştırma yapar. Isınma alışkanlıklarınıza yönelik benimsediğiniz bir tasarruf yönteminin yanı sıra faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bu sayede olası gecikmeleri önlemek ve tasarruf etmek mümkün hâle gelir.

  Kredi kartınıza otomatik ödeme talimatını mobil bankacılık üzerinden verebilirsiniz. Talimat oluşturmak için telefon ya da internet bankacılığı hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Bankanızın şubesine giderek talimat kaydı vermeniz de mümkündür. Böylece fatura vakti geldiğinde unutma ya da geç kalma problemleri olmaksızın ödemeleriniz güvenli ve pratik biçimde gerçekleştirilir. Faturalarınızı bizzat ve tek tek takip etmenize gerek kalmaz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon