Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

İzmirgaz Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • İzmirGaz fatura sorgulama işlemlerini kurumun resmî internet sitesi üzerinden, e-Devlet aracılığıyla ya da HangiKredi sayesinde yapabilirsiniz. İzmirGaz fatura ödeme işlemi için ya da tutarın doğruluğunu güncel hâlde görüntüleyebilmek amacıyla bu sorgulamayı dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. Ayrıca kurumun çağrı merkezini de fatura sorgulama işlemi için tercih edebilirsiniz.

 • İzmirGaz fatura hesaplamada kullanılan tüm kalemler, açıklama kısmında detaylarıyla mevcuttur. Bu sayede hizmet bedelinden vergi kesintilerine kadar tüm gerekli bilgilere faturanızın üzerindeki açıklamalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz yapılan açıklamalarla ilgili daha detaylı bilgi için İzmirGaz çağrı merkezini arayabilir açıklamaların anlamlarını öğrenebilirsiniz.

 • İzmirGaz borç ödeme işlemleri için online kanalları kullanabilirsiniz. Anlaşmalı olunan bankaların dijital çözümleri aracılığıyla internet üzerinden faturanızı ödeme şansınız bulunur. Ayrıca HangiKredi sayesinde de yalnızca 3 adımda faturalarınızı internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Bunun için kurum adı ve abone numarasını bilmeniz yeterli olacaktır.

 • İzmirGaz borç sorgulama işleminizin ardından ödeme adımını internetten yapmak, yetkili kuruluşlar aracılığıyla yapıldığında güvenlidir. İnternet bankacılığı üzerinden yapılabilen bu işlemler için kişisel bilgilerinizin güvenliği ön planda olmalıdır. Bu noktada HangiKredi ödeme aracının tüm bilgilerinizi saklamadan direkt banka sunucularını aktardığını belirtmek gerekir.

 • İzmirGaz iletişim numarası 0850 222 33 35 olarak belirtilir. 7 gün 24 saat hizmet sunan çağrı merkezi sayesinde her talebinizi doğrudan yetkili bir temsilciye aktarma şansınız bulunur. İzmirGaz endeks bildirimi gibi işlemler hakkında aklınıza takılan herhangi bir nokta bulunuyorsa iletişim numarasından yetkililere ulaşabilirsiniz.

 • İzmirGaz abonelik işlemleri, yapılacak başvurunun niteliğine göre değişiklik gösterebilir. Doğal gaz aboneliği açma işlemler için gerekli bilgi ve belgelere resmî kurum aracılığıyla ulaşılabilir. Ayrıca doğal gaz abonelik işlemleri, e-Devlet üzerinden de kolaylıkla tamamlanabilir. Bunun için sisteme giriş yaparak arama kısmına ilgili kuruluşu yazmanız yeterlidir.

 • Abonelik iptali işlemleri için farklı birçok kanal kullanılabilir. Adresin boşaltılması ya da doğal gaz kullanılmasının istenmemesi gibi sebeplerle yapılan iptal işlemi, süreç başlatıldıktan sonra kolaylıkla sonuçlanır. Aşağıda sıralanan yöntemlerden dilediğinizi tercih ederek doğal gaz abonelik iptali işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz:

  • İzmirGaz randevu işlemlerinin ardından abone merkezlerine gelerek
  • e-Devlet üzerinden
  • 0850 222 33 35 numaralı çağrı merkezi aracılığıyla
  • Kurumsal internet sitesinin online işlemleri menüsüyle

  Yukarıda sıralanan yöntemlerin herhangi birini seçerek doğal gaz iptal sürecinizi başlatabilirsiniz. Başvurunuzun ardından gaz kesilir ve hizmet bedeli hesabı yapılır. Sürecin tamamlandığını görüntülemek için İzmirGaz abonelik iptali, e-Devlet üzerinden takip edilebilir. Başvuru sorgulama işlemleri aynı zamanda kurumun sitesinden de yapılır.

 • İzmir Doğal Gaz Şirketi, KOLİN A.Ş. iştirakidir. İzmir ve Tire bölgesinden oluşan dağıtım alanı sınırlarına gerekli tüm hizmetleri sağlayan bu kuruluş, hâlâ faaliyetlerine devam eder. Ayrıca İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin de bu şirketin yönetim kurulunda temsili bulunur. Bu sayede ihtiyaçlar kolaylıkla belirlenir ve ilgili bölgelere doğal gaz hizmeti sağlanır.

 • İzmirGaz abone sorgulama işlemlerinden pek çok sonuç elde edilebilir. Kurumun resmî internet sitesinden elde edilebilecek bilgiler, e-Devlet üzerinden de öğrenilebilir. Doğal gaz aboneliğini sorgulayarak size ait numarayı öğrenebilir ve online işlemlerde bunu kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olduğunda kurumun çağrı merkezini dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

 • Banka kartınızla doğal gaz fatura ödeme işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi gibi güvenilir sistemler aracılığıyla ödeme gerçekleştirdiğinizde bilgilerinizin direkt banka sunucusuna aktarıldığını da hatırlatalım. Bunun gibi pek çok farklı güvenlik önlemi sayesinde banka kartınızla doğal gaz faturanızı rahatlıkla ödeme şansınız bulunur.

 • İzmirGaz sayaç okuma işleminizin ardından tarafınıza iletilen faturayı, kredi kartınızla da ödeyebilirsiniz. Kolaylık sunan imkânları sayesinde kredi kartı ile fatura ödeme, sıklıkla kullanılan yöntemler arasındadır. Taksit imkânları, online işlemler gibi pek çok farklı avantajı sayesinde kredi kartı, fatura ödemelerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlar.

 • Doğal gazın son ödeme tarihini dert etmek istemiyorsanız otomatik fatura ödeme talimatını aktif hâle getirebilirsiniz. Kullandığınız kredi kartı hangi bankaya aitse otomatik ödeme talimatı, ilgili kurumun dijital çözümleriyle halledilebilir. Ayrıca bankaların çağrı merkezini de arayarak yetkili personeller aracılığıyla otomatik ödeme imkânını aktifleştirebilirsiniz.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon