Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

İzgaz İzmit Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Otomatik ödeme talimatı ile bankanızı yetkilendirmiş olursunuz. Talimat verdiğiniz faturanın ödemesi bankanız tarafından otomatik olarak gerçekleştirilir. Otomatik ödeme talimatı pek çok farklı şekilde verilebilir. Bankanızın şubesine giderek ya da çağrı merkezini arayarak faturalarınız için kayıt oluşturabilirsiniz. İnternet ya da cep bankacılığı kullanarak kendiniz de otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. HangiKredi ile “Otomatik ödeme talimatının avantajları nelerdir?” sorusuna yanıt alabilirsiniz.  

 • Online kanalların gelişmesi ile birlikte fatura ödeme işlemleri de sıklıkla internetten yapılmaya başladı. Bu noktada pek çok kullanıcının aklında internetten fatura ödemenin gerçekten güvenli olup olmadığına dair soru işaretleri mevcut. Güvenilir platformları tercih ederek doğal gaz faturanızı gönül rahatlığı ile ödeyebilirsiniz. 

  HangiKredi online fatura ödeme sistemi tamamen güvenlidir. Ödeme sırasında paylaştığınız tüm kart bilgileriniz ve kişisel verileriniz yüksek güvenlik önlemleri ile korunur. Ödeme sırasında paylaştığınız tüm bilgiler gizli tutulur. Üçüncü kişilerin bilgilerinize erişimi engellenir. HangiKredi üzerinden İZGAZ borç ödeme işlemi gerçekleştirirken kartınıza kayıtlı olan cep telefonuna bir onay kodu gönderilir. Açılan ekrandaki ilgili bölüme telefonunuza gelen onay kodunu girerek ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İZGAZ ödeme işlemini tamamladıktan sonra PDF formatında bir e-dekont alabilirsiniz. 

 • İZGAZ fatura sorgulama işlemi için kurumun resmî internet sitesindeki online işlemler linkine tıklamalısınız. Açılan sayfadan “Fatura İşlemleri” sütunu yer alır. Bu kısımdan fatura sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fatura sorgulama işlemi için hizmet numarası bilgisi gerekir. Açılan ekrandaki ilgili boşluklar doldurularak sorgulama işlemi tamamlanabilir. Fatura sorgulama işlemi ile geçmiş ve güncel borç tutarları ile kullanıma dair detaylar görüntülenebilir. 

  İZGAZ sorgulama işlemi e-Devlet sistemi üzerinden de yapılabilir. Bu işlemin yapılabileceği bir diğer platform da HangiKredi’dir. HangiKredi üzerinden İZGAZ faturanızı kolayca görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz ödeme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. 

 • İZGAZ tarafından gönderilen doğal gaz faturasını online kanallar aracılığı ile ödeyebilirsiniz. Online ödeme işlemi e-Devlet üzerinden de gerçekleştirilebilir. Ayrıca HangiKredi’nin kullanıcılarına sunduğu online fatura ödeme merkezi hizmetini de kullanabilirsiniz.  

  İnternet bankacılığı hizmeti ile vezneye gitme ve bankada sıra bekleme gibi durumlardan da kurtulmuş olursunuz. İZGAZ fatura ödeme işleminizi banka kartınızın vadesiz hesabından yapabilirsiniz. Kredi kartları ile de online ödeme gerçekleştirilebilir. Dilerseniz bankanıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bu sayede düzenli olarak faturanızın ödenmesini sağlayabilirsiniz. 

 • İZGAZ abonelik açma başvurusunu farklı kanallardan yapabilirsiniz. İZGAZ online başvurusu e-Devlet üzerinden gerçekleştirilebilir. e-Devlet üzerinden “Abonelik Sözleşmesi Başvurusu” linkini tıkladıktan sonra şartnameyi kabul etmeniz gerekir. Tüm aşamaları doldurarak İZGAZ online abonelik açma işlemini tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz İZGAZ online randevu sisteminden yararlanarak da başvuru yapabilirsiniz. Kurumun hizmet merkezlerine giderek doğal gaz aboneliği oluşturulabilir. 

  Doğal gaz kullanımı için yapılan başvurularda bir defaya mahsus İZGAZ yeni abonelik ücreti ödemeniz gerekir. İZGAZ abonelik ücretinin ödenmesi ile başvuru süreci tamamlanır. Sonrasında İZGAZ gaz açma randevu alma işlemine geçilir. Alınan randevuya uygun şekilde kurum personeli beyan edilen adreste sayaç açma işlemini gerçekleştirir. İZGAZ abonelik sorgulama işlemi ile başvurunuzun durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

 • İZGAZ abonelik iptali için öncelikle kurum tarafından fatura edilen tüm borçların ödenmesi gerekir. Geçmiş dönem borçlarınızı öğrenmek için site üzerinden İZGAZ borç sorgulama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ardından abonelik iptal başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru e-Devlet veya kurumun resmî internet sitesi kullanılarak gerçekleştirilebilir. 

  İZGAZ resmî web sitesinin abonelik işlemleri kısmında “Evden Taşınıyorum (Sözleşme İptali)” linki yer alır. Açılan sayfadaki ilgili boşluklara sözleşme numarası, isim, T.C. kimlik numarası gibi bilgiler girilmelidir. Sayfadaki yönlendirmeleri takip ederek doğal gaz aboneliği iptali için başvuru yapabilirsiniz. Böylece İZGAZ abonelik kapatma işlemi için gerekli başvuru tamamlanmış olur. 

  HangiKredi aracılığı ile “e-Devlet üzerinden doğal gaz abonelik iptali nasıl yapılır?” konusunda detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Bu sayede doğal gaz abonelik iptalinizi e-Devlet üzerinden de pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Doğal gaz abonelik iptali tamamlandığında sayacınız tamamen kapatılır.

 • İZGAZ abone no öğrenme işlemi için kurumun resmî internet sitesi kullanılabilir. Online işlemler kısmında yer alan “Tesisat Sorgulama Formu” aracılığı ile tarafınıza atanan abone numarasını öğrenebilirsiniz. Formda “Eski Kiracı Sözleşme Numarası ile Sorgulamak İstiyorum.” ve “Servis Kutu Numarası ile Sorgulamak İstiyorum.” şeklinde iki seçenek bulunur. Abone numaranızı öğrenmek için ilerleyen sayfalardaki ilgili boşluklara sizden istenen bilgileri girmeniz yeterlidir. 

  İZGAZ abone numarası öğrenmenin en kolay yolu doğal gaz faturasına bakmaktır. Kurum tarafından düzenlenen fatura üzerinden abone numaranızı öğrenebilirsiniz. Abonelik açtırma sürecinde size verilen sözleşmede de bu numarayı bulabilirsiniz. Dilerseniz İZGAZ müşteri hizmetleri numarasını arayarak da abone numaranızı öğrenebilirsiniz.  

 • İZGAZ telefon numarasını arayarak tüm sorularınızı, görüşlerinizi ve önerilerinizi kurumla paylaşabilirsiniz. İZGAZ iletişim için 444 33 41 numaralı telefon üzerinden hizmet verir. Doğal gaz kaçağı gibi acil müdahale gerektiren durumlar için ise ALO 187 Doğal Gaz Acil Hattı 7 gün 24 saat aranabilir. Online olarak iletişim kurmak için kurumun resmî internet sitesindeki formu kullanabilirsiniz.

 • İZGAZ’ın anlaşmalı olduğu bankaların kartları ile fatura ödemesi yapmak mümkündür. Kurumun anlaşmalı olduğu bankalar ise şu şekildedir: 

  • Albaraka Türk
  • Denizbank
  • QNB Finansbank
  • Garanti Bankası 
  • Halkbank
  • HSBC
  • ING Bank
  • İş Bankası
  • Kuveyt Türk
  • TEB
  • Türkiye Finans
  • Vakıfbank
  • Yapı Kredi
  • Ziraat Bankası 

  Anlaşmalı bankaların banka kartlarına otomatik ödeme talimatı vermeniz de mümkündür. Bu talimat ile faturanızın düzenli olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz İZGAZ çağrı merkezini arayarak banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. ATM’lere giderek de ödeme yapmak mümkündür.

  İzmit Gaz fatura ödemeleri için e-Devlet sistemi de tercih edilebilir. Banka kartı ile ödeme yapmanıza imkân sağlayan bir diğer güvenilir platform ise HangiKredi’dir. Fatura türü, kurum adı ve abone bilgisi girdikten sonra kolayca faturanıza ulaşabilirsiniz. Ardından banka kartınızı kullanarak ödemenizi tamamlayabilirsiniz. 

 • İzmit Gaz’ın anlaşmalı olduğu bankalar üzerinden kredi kartınız ile kolayca fatura ödemesi yapabilirsiniz. Dilerseniz kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Anlaşmalı bankaların kredi kartları ile internet bankacılığı hizmetlerinden yararlanarak da fatura ödemeleri gerçekleştirilebilir. Fatura ödemenizi e-Devlet sistemi üzerinden de yapabilirsiniz. 

  Pratik kullanımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile öne çıkan hangikredi.com’u kullanarak da da fatura ödemesi yapılabilir. 3 basit adımda tüm doğal gaz faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Ardından kredi kartı kullanarak ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz abone bilgilerinizi sisteme kaydederek sonraki aylarda ödeme işlemini çok daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon