Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Esgaz Eskişehir Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • ESGAZ borç sorgulama işlemini ESGAZ’ın resmî internet sitesinden yapabilirsiniz. İlgili sayfayı açmak için resmî internet sitesindeki “Borç Sorgulama” linkine tıklayın. Açılan ekranda müşteri numarası ve tesisat numarası ile sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Borcunuzu sorgulamak için e-devlet sitesini de kullanabilir hem güncel hem de geçmiş tüm borçlarınızı oradan görebilirsiniz. ESGAZ fatura sorgulama işlemi e-devlet kapısı üzerinden sunulur. ESGAZ borç sorgulama ve ödeme işlemini Hangikredi online fatura ödeme merkezinden de yapabilirsiniz.

 • ESGAZ, 2001 yılında 3 Mayıs tarihli Resmî Gazete’de yayınlanan 4616 sayılı Doğalgaz Piyasası kanununa istinaden BOTAŞ bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır. Firma, Eskişehir’de doğalgaz kullanımını yaygınlaştırarak ESGAZ Eskişehir içerisinde modern bir yapının oluşması ve çevre kirliliğinin azalmasına yönelik çalışmalar yapmıştır. Bu doğrultuda altyapı yatırımları ile çalışmalarına hız veren firma, müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. 

  2005’te ISO 9001, ISO 140001 ve OHSAS 18001 standartlarına uygun olarak yeni bir sistem kuran ESGAZ, kurmuş olduğu entegre sistem ile UKAS tarafından En İyi Entegre Sistem Ödülü’nü almaya hak kazanmıştır. Aynı yıl içerisinde Eskişehir’de büyük bir yatırım başlatan ESGAZ, 200.000 konutun doğalgaza ulaşımını sağlamak amacıyla bir proje gerçekleştirmiştir. Şirintepe, Büyükdere, Zafer, Kumlubel, Fatih ve Emek mahallelerinin doğalgazla tanışmalarını sağlamıştır. 

 • ESGAZ müşteri hizmetleri numarasını arayarak doğalgaz hizmeti ile ilgili tüm soru, görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. ESGAZ iletişim kurmak için 0222 3300 00 00 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Online kanallarla iletişime geçmek için şikâyet/talep/öneri formunu T.C. kimlik numarası ad-soyad, hesap numarası gibi bilgileri doldurarak formu gönderebilir. İncelemenin sonuçlarını “Şikâyet Sorgulama” sayfası üzerinden takip edebilirsiniz. Dilerseniz info@esgaz.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Doğalgaz kaçağı gibi acil müdahale gerektiren durumlarda ise ALO 187 Doğalgaz Acil Hattı’nı arayabilir ve ihbarda bulunabilirsiniz. 

 • Doğalgaz abonelik iptali yapmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri Online doğalgaz aboneliği nasıl iptal edilir? sorusudur. ESGAZ abonelik iptali için abonelik feshi başvurusu e-devlet sistemi üzerinden yapılabilir ESGAZ resmî internet sitesinden Online İşlemler linkine tıkladıktan sonra Doğal Gaz Abonelik Feshi Başvurusu linkine tıklarsanız direkt olarak e-devlet sitesine yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” linkine tıkladıktan sonra açılan ekranda T.C. Kimlik No ve e-devlet şifrenizi kullanarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Açılan ekrandan abonelik iptali için başvuruda bulunabilirsiniz. 
   
  Abonelik iptali; kişinin bulunduğu adresten taşınması, kullanım sözleşmesini iptal etmek istemesi, ölümü ve yükümlülüklerini yerine getirmemesi sonucunda olur. Sözleşme iptali abone tarafından gerçekleştirildikten sonra iki iş günü içerisinde doğalgaz hizmeti durdurulur. Başvurunun ardından elektronik veya mekanik olarak sayaç kapatma işlemi yapılır. Güvence bedeli abonenin TL banka hesabına veya IBAN numarasına ödenir. Sayaç kapatma işlemleri hakkında mekanik sayaç iptal işlemleri nasıl yapılır? yazısını okuyarak daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. 

 • Abonelik sözleşmesi sırasında sizi ESGAZ doğalgaz karşısında tanımlayan bir abonelik numarasına sahip olursunuz. Abonelik numarası ile Hangikredi online fatura ödeme merkezinden ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Abone numarası almak için abonelik sürecinin tamamlanması gerekir. Bunun için ESGAZ abonelik ücreti ödemeniz gerekir. 

  Abone numaranızı kullanarak işlemlerinizi güvenli ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. ESGAZ abonelik numarası, hizmet numarası olarak da adlandırılır. ESGAZ abone no öğrenme işlemi için doğalgaz faturanızın üzerinde yer alan bilgileri kontrol edebilirsiniz. Eğer adresinize fatura gelmiyorsa abonelik numaranızı öğrenmek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 

 • ESGAZ doğalgaz faturasını firmanın anlaşmalı olduğu bankaların banka kartları ile gerçekleştirebilirsiniz. Banka kartınızdan ödeme işlemi yapabilmek için anlaşmalı bankaların birinde vadesiz TL hesabınızın bulunması gerekir. ESGAZ’ın anlaşmalı olduğu bankalar; HSBC, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi, Ziraat Bankası’dır, Ek olarak Albaraka, Alternatifbank, Anadolubank, Fibabanka, Halkbank, ING, Kuvey Türk, Şekerbank, TEB, Türkiye Finans, Vakıf Katılım, Burgan Bank, ICBC ve Odeabank banka kartları ile ödeme yapabilirsiniz. 

  Banka kartı ile doğalgaz faturanızı e-devlet sistemi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz
  Hangikredi online fatura ödeme sistemi üzerinden ödeme günü gelmiş veya geçmiş faturalarınızı kolay ve hızlı bir şekilde ödeyebilirsiniz. Ödeme sırasında bilgileriniz yüksek güvenlik önlemleri ile korunur. Ödeme yapmak için banka kartınızın bilgilerini eksiksiz bir şekilde girmeniz gerekir. Ödeme sırasında ad-soyad, telefon numarası ve e-posta adresi sizden istenir. Bu bilgileri ilgili boşluklara yazarak ödeme yapabilirsiniz. 

 • Online ödeme sistemleri, bankada veya ATM’de sıra beklemeden tüm faturalarınızı kolayca ödemenizi sağlar. Online ödeme kanallarını kullanarak hem faturalarınızı takip edebilir hem de pratik bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. ESGAZ fatura ödeme işlemini internet üzerinden veya telefon bankacılığı hizmetlerinden yararlanarak yapabilirsiniz. Hangikredi online fatura ödeme merkezi hizmetini kullanarak da üç adımda ödeme yapabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz. 

  Online fatura ödeme işlemleri oldukça güvenilirdir. 3D Secure altyapısı sayesinde ESGAZ doğalgaz faturası öderken kart bilgileri ve kart sahibinin bilgilerini saklanır bu sayede bilgilerinize üçüncü kişilerin erişimi engellenmiş olur. Ödeme sırasında kart sahibinin cep telefonuna onay kodu gönderilir sonrasında açılan ekranda ilgili alana onay kodunun girilmesi beklenir. Onay kodu doğrulanırsa fatura ödeme işlemi tamamlanmış olur. ESGAZ online fatura ödeme işlemi bittikten sonra işlem yaptığınıza dair dekontu da bilgisayarınıza indirebilirsiniz. 

 • Kredi kartı ile doğalgaz faturası ödemek son derece kolay ve güvenlidir. Doğalgaz faturanızı ESGAZ şirketinin anlaşmalı olduğu bankaların kredi kartları ile yapabilirsiniz. Doğalgaz faturanızı ödemek için e-devlet sisteminden yararlanabilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartınız ile online kanallar vasıtasıyla, gişeden, internet üzerinden veya telefon bankacılığı hizmetinden yararlanarak da gerçekleştirebilirsiniz. Hangikredi online fatura ödeme sistemi üzerinden ödeme de yapabilir, üç adımda ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz. 

 • Kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı vererek ESGAZ doğalgaz faturanızı düzenli olarak ödeyebilirsiniz. Bankanıza otomatik ödeme talimatı verdiğinizde her ay belirli bir tarihte kredi kartınızdan fatura tutarı çekilir. Bu sayede fatura takip etme derdinden kurtulmuş olursunuz. Kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı vermek için bankanızı arayabilir veya banka şubesine giderek işlem yapabilirsiniz. 

  HSBC, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi, Ziraat Bankası Albaraka, Alternatifbank, Anadolubank, Fibabanka, Halkbank, ING, Kuveyt Türk, Şekerbank bankalarının kredi şartları için otomatik ödeme talimatı oluşturabilirsiniz. Ayrıca TEB, Türkiye Finans, Vakıf Katılım, Burgan Bank, ICBC ve Odeabank’ın kredi kartlarına otomatik ödeme talimatı vermek için de bankanız ile iletişime geçebilirsiniz. 

  ESGAZ doğalgaz faturanızı Hangikredi online ödeme merkezinden de birkaç adımda ödeme yapabilirsiniz. Üstelik Hangikredi size her ay son ödeme tarihini kaçırmamanız için hatırlatma yapar bu sayede faturanızın son ödeme tarihini kaçırmamış olursunuz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon