Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Ereğli Enerya Konya Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Enerya Konya Gaz doğal gaz fatura sorgulama işlemini kurumun resmî internet sitesinden yapabilirsiniz. Sorgulamayı resmî internet sitesinden yapmak için öncelikle “Online İşlemler” menüsüne tıklayın. Açılan menüden Fatura İşlemleri” sekmesine tıklayın. Karşınıza “Fatura Görüntüleme” seçeneği çıkar. Doğrulama ekranından sözleşme hesap ya da sayaç numarası ve kimlik bilgileriniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Ardından hem güncel hem de geçmiş borçlarınızı görebilirsiniz. 
   
  Enerya Konya Gaz fatura sorgulama işlemleri e-Devlet sistemi üzerinden de yapılabilir. Tüm faturalarınızı tek bir adresten sorgulamak ve ödemek HangiKredi’den de faydalanabilirsiniz. Enerya Gaz Konya borç sorgulama işlemi sonucunda karşınıza çıkan tutarın yanlış olduğunu düşünüyorsanız itiraz başvurusunda bulunmanız mümkündür. HangiKredi’nin “Fatura itirazları ortalama ne zaman sonuçlanır?” yazısını okuyarak süreç hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 • Enerya doğal gaz faturası ödemeleri farklı online kanallardan gerçekleştirilebilir. Ödemenizi e-Devlet sistemi üzerinden yapabilirsiniz. Ereğli Enerya doğal gaz faturası borcunu HangiKredi üzerinden ödemeniz de mümkündür. Ödeme işlemleri için dilerseniz HangiKredi’nin düzenli hatırlatma sisteminden faydalanabilirsiniz. 

 • Online fatura ödemek son derece güvenilir bir işlemdir. HangiKredi, online fatura ödeme işlemleri sırasında kişisel ve kart bilgilerinizi gelişmiş altyapılar eşliğinde korur. Bu sayede üçüncü kişilerin bilgilerinize erişimi engellenir. Enerya Gaz Konya doğal gaz faturasını öderken kart sahibinin bankada kayıtlı cep telefonuna bir onay kodu gönderilir. Açılan ekranda ilgili boşluğa bu kodun girilmesi gerekir. Kod girildikten sonra işlem banka tarafından onaylanırsa fatura ödeme işlemi tamamlanmış olur. Dilerseniz işlemi tamamladıktan sonra ödemenin yapıldığına ilişkin e-dekontu da cihazınıza indirebilirsiniz. 

 • Enerya Gaz Konya telefon numarası üzerinden aboneliğiniz ve aldığınız hizmet ile alakalı her türlü sorunuzu, görüşünüzü ve önerinizi kuruma iletebilirsiniz. Enerya Gaz Konya, deneyimli ekibi ile kullanıcı memnuniyeti odaklı çalışır. Abonelerine üstün hizmet sunar. Konya Ereğli Enerya iletişim için 444 8 429 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Online kanallardan iletişim kurmak için kurumun web sitesindeki formu doldurabilirsiniz. Doğal gaz kaçağı gibi acil müdahale gerektiren durumlarda ise ALO 187 hattı üzerinden ihbarda bulunmak mümkündür. 

 • Enerya Gaz Konya aboneleri, sözleşmelerini iptal etme hakkına sahiptir. Abonelik iptali için Enerya Doğalgaz Dağıtım Şirketi’ne ait hizmet merkezlerine başvurabilirsiniz. İptal başvurusu e-Devlet üzerinden de yapılabilir. Her iki yöntemde de süreç son derece basittir. Dilerseniz HangiKredi üzerinden “Doğal gaz abonelik iptali nasıl yapılır?” sorusu ile alakalı çok daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

  Enerya Gaz Konya abonelik iptal işlemi için kullanıcının geçmiş ve güncel tüm borçlarını ödemesi gerekir. İptal başvurusunun onaylanması ve borç bulunmaması durumunda Enerya Konya gaz kesme işlemini gerçekleştirir. Abone ile kurum arasında ödemeler ile ilgili mahsup etme işlemleri de tamamlanır. Ardından sözleşme geçerliliğini yitirir. 

 • Abonelik iptali sırasında; T.C. kimlik belgesi, yabancı uyruklu kullanıcılar için pasaport ve işlem üçüncü bir kişi tarafından yapılacaksa vekâletname gerekir. Enerya Gaz, iptal işlemleri için abone tipine göre değişen belgeler talep edebilir. Bahsi geçen belgeler bireysel aboneliklerin iptali için istenir. Daha detaylı bilgi almak için kurum ile iletişime geçebilirsiniz. 

 • Abonelik sözleşmesi yaparken sizi Enerya Gaz Konya karşısında tanımlayan bir numaraya sahip olursunuz. Abonelik numarası ile HangiKredi online fatura ödeme merkezinden işlem gerçekleştirebilirsiniz. Abonelik numaranızı kullanarak işlemlerinizi güvenli ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Abonelik numaranızı doğal gaz faturanızın üzerinde görebilirsiniz. Adresinize fatura gelmiyorsa abonelik numarası sorgulama işlemini Konya Enerya Gaz müşteri hizmetleri numarasını arayarak öğrenmeniz de mümkündür. Ayrıca abonelik başlatma aşamasında tarafınıza verilen sözleşmeden de hizmet numaranıza ulaşabilirsiniz.  

 • Enerya Konya Gaz fatura ödeme işlemi için firmanın anlaşmalı olduğu bankaların kartlarını kullanabilirsiniz. Enerya Gaz Konya’nın anlaşmalı olduğu bankaların birinde vadesiz TL hesabınız olması hâlinde ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz. Firmanın anlaşmalı olduğu bankalar; 

  • A Bank
  • Akbank
  • Aktifbank
  • Albaraka
  • QNB Finansbank
  • Halkbank
  • İş Bankası
  • Kuveyt Türk
  • Şekerbank
  • Türkiye Finans
  • TEB
  • Vakıfbank 

  şeklinde sıralanır. Bu kurumların gişeleri ve dijital kanalları aracılığı ile banka kartınızı kullanarak ödeme yapmanız mümkündür. Dilerseniz banka kartı ile ödeme işleminizi HangiKredi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi, sadece 3 kolay adımda fatura görüntüleme ve ödeme imkânı sunar. 

 • Kredi kartı ile doğal gaz faturası ödemek son pratik bir işlemdir. Doğal gaz faturanızı firmanın anlaşmalı olduğu bankaların kredi kartları ile ödeyebilirsiniz. Türkiye Finans, TEB, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası kredi kartları ile işlem yapmanız mümkündür. Bu kurumlar ödeme işlemlerini farklı kanallar aracılığı ile kabul etmektedir. Enerya Gaz Konya doğal gaz faturası ödemeleri e-Devlet sistemi üzerinden de yapılabilir. Dilerseniz ödeme işlemi için HangiKredi’yi de tercih edebilirsiniz. Güvenli altyapılar ve kolay kullanım sunan arayüz eşliğinde ödemelerinizi çok kısa süre içinde tamamlayabilirsiniz.  

 • Kredi kartlarınıza otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızı takip etme zorunluluğundan kurtulabilirsiniz. Faturalarınız bankanız tarafından düzenli olarak ödenir. Bankanıza ödeme talimatı verdiğinizde her ay belirli bir tarihte fatura tutarı kredi kartınızdan otomatik olarak çekilir. Çekilen tutar ay sonunda ekstrenize yansıtılır. Enerya Gaz Konya doğal gaz faturaları için firmanın anlaşmalı olduğu bankalara ait kredi kartlarına otomatik ödeme talimatı verilebilir. Başvuruda bulunmak için bankanızı arayabilir veya şubeye giderek işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz bankanızın dijital kanallarını kullanarak otomatik ödeme talimatını kendiniz de oluşturabilirsiniz. 

  Kredi kartınıza talimat vermek yerine HangiKredi’nin ödeme hatırlama hizmetini de tercih edebilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak için siteye üye olmanız ve fatura bilgilerinizi kaydetmeniz yeterlidir. HangiKredi’nin gelişmiş altyapısı, kayıtlı faturaların son ödeme tarihleri yaklaştığında tarafınıza bir bilgilendirme yapar. Bu sayede, otomatik ödeme talimatınız olmasa bile, faturalarınızı bizzat takip etmek zorunda kalmazsınız. Hatırlatmalar uyarınca ödemelerinizi gerçekleştirerek olası olumsuzlukları kolayca ortadan kaldırabilirsiniz. HangiKredi ile zahmetsiz ve pratik bir şekilde tüm ödemelerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon