Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Çorum Gaz Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Çorumgaz doğal gaz faturası sorgulama işlemi online olarak yapılabilir. Bu işlemi yapmanın en kolay yollarından biri hangikredi.com adresindeki “Fatura Ödeme Merkezi” sistemidir. İlgili sayfaya girip fatura türü, kurum adı ve abone numarası ile kısımlarını doldurmanız yeterlidir. Bu sayede Çorumgaz fatura sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Dilerseniz işlemlerinize devam ederek faturanızı hemen ödeyebilirsiniz. Doğal gaz haricinde anlaşmalı kurumların elektrik, su, telekomünikasyon ve televizyon faturalarını da bu sistem üzerinden sorgulamanız mümkündür. Çorumgaz borç sorgula işlemi firmanın resmî web sitesi üzerinden de yapılabilir. Site içerisindeki “Online İşlemler” kısmından bu ve benzeri işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Çorumgaz abonelik iptal işlemleri online olarak ya da bizzat müşteri hizmetleri merkezine giderek yapılabilir. Online olarak iptal işlemi yapmak için e-Devlet sistemi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Abonelik iptal başvurunuz işleme alındıktan kısa süre sonra fesih işlemi tamamlanır. Abone olurken ödediğiniz güvence bedeli kuruma olan borçlarınızın durumuna göre hesaplanır ve kalan tutar size iade edilir. Tüm süreci e-Devlet üzerinden başlatabilir ve tamamlayabilirsiniz. Çorum Doğalgaz iletişim yollarını kullanarak bu durum ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. 

 • Çorum, doğal gaz hizmetini düzenli olarak alabileceğiniz şehirlerden biridir. Çorumgaz, bu bölgede abone olabileceğiniz güvenilir ve yetkili bir firmadır. Çorumgaz, kullanıcılarının faturalarını internet üzerinden ödemelerine imkân tanır. Faturanızı internet üzerinden ödemenin en kolay ve güvenli yollarından birini hangikredi.com adresindeki  “Fatura Ödeme Merkezi” sistemi sağlar. HangiKredi, güvenli ödeme altyapı sistemlerine sahip bir hizmet noktasıdır. Kişisel bilgileriniz asla üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Bu sayede faturalarınızı gönül rahatlığı ile ödeyebilirsiniz. Ayrıca fatura ödeme işlemini bankanızın online işlemler bölümünü kullanarak da gerçekleştirmeniz mümkündür. Doğrudan banka kanalları aracılığı ile online ödeme gerçekleştirmek de son derece güvenlidir.

 • Çorumgaz fatura ödeme işlemi çeşitli yollar ile online olarak ödenebilir. Bu işlemi yapmanın en zahmetsiz ve hızlı yollarından biri hangikredi.com adresinden geçer. Abone numaranız ile hızlıca fatura sorgulaması yapabilir ve devam ederek ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Fatura ödemelerini online olarak yapmak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Bizzat müşteri hizmetleri merkezine giderek fatura ödemeniz oldukça meşakkatli ve yorucudur. Bu işlemi internet üzerinden dakikalar içinde ve  istediğiniz her yerden yapabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüze sahip olan hangikredi.com, Çorumgaz borç ödeme işlemlerinizi kısa sürede ve pratik bir şekilde yapmanıza olanak sağlar.

 • Çorumgaz iletişim konusunda günümüz teknolojilerinden faydalanan bir firmadır. 444 0 187 numaralı hattan Çorumgaz müşteri hizmetleri ile iletişime geçilebilir. Acil İhbar Hattı olarak kullanılan 187 numaralı telefon üzerinden de ihtiyaç durumunda sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. 0552 187 0 187 numaralı hat ise Whatsapp üzerinden firmaya ulaşmanızı mümkün kılar. Ayrıca +90 364 224 6677 numaralı hattan faks yolu ile iletişim sağlanabilir. 
  Çorumgaz’a bilgi@corumgaz.com.tr e-mail adresinden de ulaşabilirsiniz. “Doğal gaz faturasına nasıl itiraz edilir?” gibi sorularınız için bu yollardan birini kullanarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

 • Çorum Gaz abonelik fesih işlemleri e-Devlet sistemi üzerinden yapılabilir. e-Devlet sistemi üzerinden işlem yapmak için öncelikle sisteme üye olmanız gerekmektedir. İlk yapılacak üyelik işlemi için PTT şubesine giderek bir şifre edinmelisiniz. Üye olduktan sonra firma ismini arama kısmına yazarak ilgili bölüme ulaşabilirsiniz. Daha sonra fesih işlemleri ile ilgili formu doldurarak iptal başvurusu yapmanız mümkündür. İşleminiz hızlı bir şekilde başlatılacak ve kısa süre içerisinde tamamlanacaktır. 

  Tüm abonelik iptal sürecini e-Devlet sistemi üzerinden takip edebilir ve gerekirse müşteri hizmetleri merkezine giderek bilgi alabilirsiniz. Çorumgaz abonelik ücreti, gerekli mahsup etme işlemlerinin gerçekleşmesinin ardından, süreç içerisinde istediğiniz yol ile tarafınıza geri ödenir. HangiKredi’nin “e-Devlet üzerinden abonelik iptali yapmanın avantajları nelerdir? başlıklı yazısını okuyarak daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • Çorumgaz abone no öğrenme konusundaki en kolay yol yapılan sözleşmeyi incelemektir. Sözleşmeniz yapılırken müşteri hizmetleri yetkilileri bu konuda aboneleri bilgilendirir. Telefon yolu ile müşteri hizmetlerini arayarak da bu bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmanın size düzenli olarak gönderdiği fatura üzerinden de abone numaranızı öğrenebilirsiniz. Abone numarası, Çorumgaz online işlemler menüsünü kullanmak için gereklidir. Firmaya ait olan güncel borcunuzu bu numara ile öğrenebilir ve dilerseniz ödemenizi online olarak yapabilirsiniz. 

 • Çorumgaz, fatura ödeme işlemlerini online olarak yapabileceğiniz bir firmadır. Faturanızı düzenli bir şekilde hangikredi.com adresinden banka kartınız vasıtası ile yapabilirsiniz. Site üzerinde bulunan “Fatura Ödeme Merkezi” bölümünü kullanarak güncel borç miktarını öğrenebilirsiniz. Ardından faturanızı banka kartınız ile hemen ödeyebilirsiniz. Ayrıca faturanızın ödemesini bankanızın online işlemler kısmından yapmanız da mümkündür. Bu konu ile ilgili daha fazla bilgi almak için bankanızın iletişim kanallarına başvurabilirsiniz.

 • Kredi kartınızı fatura ödeme işlemleriniz için de kullanabilirsiniz. HangiKredi, faturalarınızı ödemenin en güvenli ve kolay yollarından biridir. Çorumgaz doğal gaz faturanızı hangikredi.com adresinde bulunan “Fatura Ödeme Merkezi” sistemini kullanarak kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz. HangiKredi’nin kullanıcı dostu arayüzü sayesinde dakikalar içerisinde güncel borç durumunuzu öğrenebilir ve ardından fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Doğal gaz haricinde anlaşmalı kurumların elektrik, su, telekomünikasyon ve televizyon faturalarını da aynı sistem üzerinden ödemeniz mümkündür.

 • Kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızı bizzat takip etme zorunluluğunuzu ortadan kaldırmanız mümkündür. Bu talimat ile bankanızı faturalarınızı takip etmesi ve ödemeleri gerçekleştirmesi için yetkilendirmiş olursunuz. Bu sayede faturalarınız düzenli olarak sizin adınıza bankanız tarafından ödenir. Fatura tutarları kredi kartı ekstrenize yansıtılır. Kredi kartına otomatik ödeme talimatı vermek için; bankanızın şubelerini, dijital kanallarını ve çağrı merkezini kullanabilirsiniz. Çorumgaz otomatik ödeme talimatı için kurumun anlaşmalı olduğu bankalara corumgaz.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

  Fatura takip etme zorunluluğunu HangiKredi’nin ödeme hatırlatma hizmetini kullanarak da ortadan kaldırmanız mümkündür. Sisteme üye olup fatura bilgilerinizi girmeniz bu hizmetten yararlanmanız için yeterlidir. Kayıtlı faturalarınızın son ödeme tarihleri yaklaştığında sistem tarafınıza bir bilgilendirme yapar. Bu sayede faturalarınızı zamanında ödeyebilirsiniz. Gecikmelerden kaynaklı olumsuzlukları kolayca ortadan kaldırabilirsiniz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon