Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Çinigaz Kütahya Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Çinigaz borç sorgulama işlemi kurumun resmî internet sitesinden yapılabilir. Site üzerinden borç sorgulaması yapma için sırasıyla “Abonelik” ve “Abone Borç Sorgulama” linklerini tıklamak gerekir. Abone numaranızı kullanarak sistem üzerinden borcunuzu sorgulayabilirsiniz. Geçmiş ve güncel borçlarınızı görebilirsiniz. Çinigaz Kütahya fatura sorgulama işlemi e-Devlet sistemi üzerinden de gerçekleştirilebilir. 

  Çinigaz borç öğrenme işlemlerini HangiKredi internet sitesinin online fatura ödeme merkezi hizmetini kullanarak kolayca yapabilirsiniz. Doğal gaz faturanızı düzenli ödediğiniz takdirde hizmeti kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu noktada “Doğal gaz faturası ödemeyince ne zaman kesilir?” sorusuna cevap vermek gerekir. Doğal gaz faturanızın son ödeme tarihi üzerinden 15 gün geçtikten sonra enerji kullanımınız durdurulur. Sayaç vanası yetkili bir kişi tarafından kapatılır. Gerekli ödemeleri gerçekleştirerek doğal gaz kullanmaya devam edebilirsiniz.

 • Çinigaz online fatura ödeme işlemi, her seviyedeki internet kullanıcısı tarafından kolaylık yapılabilir. Online kanallardan yararlanarak vezneye veya ATM’ye gitmeden doğal gaz faturanızı ödemiş olursunuz. Online ödeme işlemini Çinigaz Kütahya’nın anlaşmalı olduğu bankaların kartları ile yapabilirsiniz. 

  ​​Online kanallar sayesinde faturalarınızı takip etmeniz kolaylaşır. Hızlı ve pratik bir şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Çinigaz Kütahya doğal gaz faturanızı internet üzerinden veya telefon bankacılığı hizmetinden yararlanarak ödeyebilirsiniz. Tüm Çinigaz fatura ödeme işlemlerinizi HangiKredi’yi kullanarak gerçekleştirmeniz de mümkündür. HangiKredi’nin online fatura ödeme merkezi hizmetinden yararlanarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. 

 • Fatura ödeme işlemlerini online kanallar aracılığıyla yapmak son derece güvenli bir işlemdir. HangiKredi’nin gelişmiş ve güvenli altyapısı sayesinde bilgilerinize üçüncü kişilerin erişimi engellenir. Ödeme yaparken kart sahibinin cep telefonuna bir onay kodu gönderilir. Ödeme işlemi sırasında açılan ekrana bu kodu girmeniz gerekir. Onay kodu ekrana girildikten sonra fatura ödeme işlemi tamamlanır. Dilerseniz işlem yaptığınıza dair dekontu da bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 • Çinigaz Kütahya, deneyimli ekibiyle doğal gaz konusunda üstün bir hizmet sunar. Çinigaz iletişim merkezine 0274 224 94 02 veya 0274 226 05 05 numaralı telefonlardan ulaşmak mümkündür. Tüm önerileriniz ve şikayetleriniz için Çinigaz Kütahya resmî internet sitesinde bulunan iletişim formunu da kullanabilirsiniz. Formdaki ilgili boşluklara isim, abone numarası, adres ve iletişim bilgilerinizi girmeniz gerekir. 

  Doğal gaz kaçağı gibi bir sorunla karşılaşırsanız ALO 187’yi arayarak ihbarda bulunabilirsiniz. 0541 243 02 43 numarasını kullanarak kurum ile Whatsapp uygulaması üzerinden iletişim kurmanız mümkündür. 0543 230 43 43 numarasından Whatsapp teknik hattına ulaşabilirsiniz.

 • Çinigaz doğal gaz iptali başvurusu sonucunda abonenin vanası mühürlenir. Son endeks tutanak ile tespit edilir ve bu değer üzerinden tahakkuk işlemi yapılır. Ardından abonenin hesabı kapatılır. Hizmet kapandıktan sonra 10 gün içerisinde Çinigaz abonelik ücretinin iadesi yapılır ve sözleşme feshedilir. 

  Çinigaz abonelik iptal işlemi başvurusu hakkında kurumun iletişim kanalları üzerinden bilgi almak mümkündür. İptal başvurusu abonenin kendisi tarafından yapılmalıdır. İhtiyaca göre, iptal işlemi yerine geçici gaz kapatma başvurusu yapmak da mümkündür. Geçici gaz kapatma başvurusu bir dilekçe ile yapılır. Bu işlem sırasında gaz kapatma ve açma ücreti talep edilebilir.

 • Çinigaz Kütahya abonelik numarası, doğal gaz tüketicilerinin tedarikçi ile olan hizmet sözleşmelerini tanımlamak ve belirlemek için oluşturulur. Abonelik numaranız sizi Çinigaz karşısında tanımlar. Abonelik numarası ile işlemlerinizi pratik ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Çinigaz abone no öğrenme işlemini yapmanın en kolay yolu faturaya bakmaktır. Abone bilgilerinizi öğrenmek için müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz. Bu numaraya doğal gaz kullanım sözleşmeniz üzerinden ulaşmanız da mümkündür.

 • Çinigaz doğal gaz faturanızı firmanın anlaşmalı olduğu kurumların banka kartları ile ödeyebilirsiniz. Ödeme yapabilmek için söz konusu olan bankaların herhangi birinde vadesiz TL hesabınızın bulunması gerekir. Çinigaz Kütahya’nın anlaşmalı olduğu bankalar şu şekildedir:

  • Akbank
  • Denizbank
  • QNB Finansbank
  • Garanti Bankası
  • Halkbank
  • PTT Bank
  • Ziraat Bankası
  • Ziraat Katılım

  Doğal gaz faturanızı veznelerden, ATM’den, telefon bankacılığıyla ve online kanalları kullanarak banka kartınız ile ödeyebilirsiniz. Dilerseniz bankanızı arayarak Çinigaz Kütahya doğal gaz faturanız için otomatik ödeme talimatı oluşturabilirsiniz. 

  HangiKredi, Çinigaz Kütahya doğal gaz faturasını banka kartı ile ödeme imkânı sunar. Fatura türü, kurum adı ve abone numarası girilerek banka kartı ile ödeme yapmak mümkündür. Anlaşmalı kurumlara ait tüm elektrik, su, doğal gaz ve telekomünikasyon faturalarınız için HangiKredi’yi tercih edebilirsiniz. Çinigaz doğal gaz faturası ödemesi banka kartı ile e-Devlet üzerinden de gerçekleştirilebilir.

 • Kredi kartı ile doğal gaz faturasını ödemek son derece kolay ve pratik bir işlemdir. Ödeme işlemi banka kartları ile aynı şekilde gerçekleştirilir. Çinigaz doğal gaz ödeme işlemini firmanın anlaşmalı olduğu bankaların kredi kartları ile yapabilirsiniz. Doğal gaz faturanızı dilerseniz gişeden, ATM’den, internet veya telefon bankacılığı sistemlerinden yararlanarak ödeyebilirsiniz. “Doğal gaz faturası kredi kartı ile ödeme nasıl olur?” sorusunun ayrıntılı cevaplarına HangiKredi üzerinden ulaşmak mümkündür.

  Çinigaz Kütahya doğal gaz faturanızı e-Devlet veya HangiKredi üzerinden ödeyebilirsiniz. HangiKredi’de online fatura ödeme işlemleri sırasında kimlik ve kart bilgileriniz yüksek güvenlik önlemleri ile korunur. Kredi kartı ile doğal gaz ödeme işlemini güvenle yapabilirsiniz. Dilerseniz kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. 

 • Çinigaz Kütahya firmasının anlaşmalı olduğu bankaların kredi kartlarına otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı vermek için ilgili bankayı arayabilir veya şubeye gidebilirsiniz. Kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı verdiğinizde her ay fatura tutarı kartınızdan çekilir. Ödemenin gerçekleşebilmesi için kredi kartınızda en fatura tutarı kadar kullanılabilir limit olması gerekir. Otomatik ödeme talimatı vererek sürekli faturaları takip etme derdinden kurtulabilirsiniz. 

  Çinigaz Kütahya doğal gaz faturası gibi hizmet bedellerini HangiKredi üzerinden üç kolay adımda ödeyebilirsiniz. Üstelik HangiKredi size her ay son ödeme tarihini kaçırmamanız için hatırlatma yapar. Bu sayede faturanızı düzenli olarak ödeyebilirsiniz. Bu sayede faturaların unutulması ya da ödemelerin gecikmeye girmesi gibi sorunları tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. HangiKredi’nin ödeme hatırlatma hizmeti ile faturalarınızı tek tek takip etmenize de gerek kalmaz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon