Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Bahçeşehir Gaz Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Bahçeşehir Doğalgaz iletişim numarası +90 212 669 00 03’tür. Acil durumlar için Alo 187 numaralı hattan firmaya ulaşabilirsiniz. Mobil iletişim için; 0533 964 1246, 0535 104 1322 ve 0535 104 1324 numaralı hatları kullanarak da firmaya ulaşmanız mümkündür. Bahçeşehir Gaz, günümüz şartlarına uygun olarak tüm iletişim kanallarını kullanmaktadır. Firmaya mail yolu ile info@bahcesehirgaz.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca resmî web sitesinde bulunan iletişim sayfasındaki formu doldurarak da online olarak bilgi almanız mümkündür.

 • Bahçeşehir Gaz fatura sorgulama işlemi online olarak yapılabilir. HangiKredi, fatura sorgulama işlemi yapmayı kolaylaştıran bir online hizmet noktasıdır. Abone numarası ile hangikredi.com adresindeki “Fatura Ödeme Merkezi” sistemini kullanarak güncel doğal gaz borç miktarınızı öğrenebilirsiniz. Sistem üzerinden borç miktarınızı öğrendikten sonra devam ederek banka ya da kredi kartınız ile doğal gaz faturanızı hemen ödeyebilirsiniz. Üye olup bilgilerinizi kayıt ettikten sonra bir sonraki işleminizi çok daha hızlı yapabilirsiniz. 

  Bahçeşehir Gaz borç sorgulama işlemi, firmanın resmî web sitesi üzerinde bulunan “Online İşlemler” sayfasından da yapılabilir. Firma, e-Devlet sistemi üzerinden bu işlemi yapabilmeniz için sizi yönlendirir. HangiKredi üzerinden “Doğal gaz faturası nasıl sorgulanır?” konusuyla ilgili daha detaylı bilgi almak da mümkündür. 

 • Bahçeşehir Gaz fatura ödeme işlemi çeşitli yollar ile yapılabilir. Firmanın resmî web sitesinde bulunan “Online İşlemler” sayfası sizi doğrudan e-Devlet sistemine yönlendirir. Bu sayede firmaya ait doğal gaz faturanızı direkt olarak e-Devlet sistemi üzerinden ödeyebilirsiniz. Ayrıca tüm online işlemlerinizi de bu yol ile halledebilirsiniz. 

  Bahçeşehir Gaz firmasına ait olan doğal gaz faturasını ödemenin en kolay yollarından biri de hangikredi.com adresidir. Site üzerinde bulunan “Fatura Ödeme Merkezi” sistemi güncel borç miktarını abone numarası ile sorgulamanıza imkân tanır. Devam ederek güncel faturalarınızı kredi veya banka kartı vasıtası ile ödeyebilirsiniz. İnternet üzerinden fatura ödemenin bir başka yolu da bankanızın online işlemler sayfasıdır. HangiKredi aracılığı ile “Online doğal gaz faturası ödemesi nasıl olur?” konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

 • Bahçeşehir Gaz, kullanıcılarına faturalarını internet üzerinden ödeme imkânı sunar. Günümüz teknolojik şartlarına göre fatura ödemenin en zahmetsiz ve kolay yolu online kanalları kullanmaktır. HangiKredi, “Fatura Ödeme Merkezi” sistemi ile birlikte bu işlemin güvenli ve kolay şekilde yapılmasına imkân tanır. Fatura türü, kurum adı ve abone numarası kısımlarını doldurduktan sonra güncel borç miktarını öğrenebilirsiniz. Ardından ödemenizi yapabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzü ile hangikredi.com, güvenli ödeme altyapı sistemlerine sahip olan bir hizmet noktasıdır. Size ait olan kişisel veriler asla üçüncü şahıslar ile paylaşılmadığı için gönül rahatlığı ile faturanızı dilediğiniz yerden ödeyebilirsiniz. Üye olduktan sonra isterseniz bilgilerinizi kaydedip çok daha hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

 • Bahçeşehir Gaz abonelik iptal işlemi, kullanıcının bizzat firmaya müracaat etmesi ile yapılmaktadır. BAGDAŞ abone merkezine giderek iptal dilekçesi doldurup işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Sözleşme iptali için gerekli olan belgeler ve bilgiler şu şekildedir:

  • T.C. kimlik belgesi veya pasaport
  • Yabancı uyruklular için pasaport
  • Abone numarası
  • Açık adres 

  Tüzel kişiler için ise yetki belgesi, imza sirküleri ve kaşe gereklidir. Ayrıca 3. şahıslar ile işlemi yapmak istiyorsanız noterden bir vekâletname ile kimlik fotokopisi beyan etmeniz gerekir. Başvuru yaptıktan sonra 3 gün içerisinde abonelik sözleşmesi sona erdirilir. Daha sonra abone olurken ödenen güvence bedelini geri alabilirsiniz. 

 • Bahçeşehir Gaz abone numarası firmanın hizmetlerinden yararlanmak için yaptığınız sözleşme üzerinde yer alır. Müşteri hizmetlerini arayarak da bu numarayı öğrenebilirsiniz. Düzenli olarak size gönderilen fatura üzerinden de abone numarası öğrenilebilir. HangiKredi, abone numarası ile kolaylıkla fatura sorgulama yapabileceğiniz bir hizmet noktasıdır. Doğal gaz faturanızı zahmetsiz bir şekilde dilediğiniz yerden bu numara ile sorgulayabilir ve ardından ödeme işleminizi yapabilirsiniz. HangiKredi dışında kalan online kanallar üzerinden işlem yapmak için de abone numaranızı bilmeniz gereklidir. 

 • Teknolojinin hızla geliştiği günümüz dünyasında fatura ödemenin en kolay yolu, online kanalların kullanımıdır. HangiKredi, güncel doğal gaz faturalarınızı sorgulayıp ardından ödeme yapabileceğiniz bir hizmet noktasıdır. Site üzerinde bulunan “Fatura Ödeme Merkezi” sistemi üzerinden doğal gaz faturalarının banka kartı vasıtası ile ödenmesi mümkündür. Doğal gaz dışında anlaşmalı olunan kurumların su, elektrik ve telekomünikasyon faturalarını da aynı şekilde ödeyebilirsiniz. Banka kartı ile yapılan ödemelerde, hesapta en az fatura tutarı kadar para olması gerekir. 

 • Kredi kartı günümüzde her türlü alışverişte kullanılır. Kredi kartı vasıtası ile hangikredi.com adresinden doğal gaz faturanızı ödeyebilirsiniz. Site üzerinde bulunan “Fatura Ödeme Merkezi” sistemini kullanarak abonelik numaranız ile fatura sorgusu yapabilirsiniz. İşleme devam edildiğinde ödeme sayfası açılır. Bu sayfaya kredi kartı bilgilerinizi girerek ödeme işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür. Güvenli bir ödeme noktası olan hangikredi.com, bilgilerinizi asla üçüncü şahıslar ile paylaşmaz. Bu sayede ödemelerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Ayrıca doğal gaz haricindeki su, elektrik ve telekomünikasyon faturalarınızı da aynı sistem üzerinden kolaylıkla ödemeniz mümkündür.  

 • Faturalarınız için kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bu talimat, ödeme işlemleri için bankanıza yetki verdiğiniz anlamına gelir. Bu yetki ile bankanız, gerekli tarihlerde sizin adınıza faturalarınızı öder. Otomatik ödeme talimatını bankanızın dijital kanallarını kullanarak kendiniz oluşturabilirsiniz. Dilerseniz çağrı merkezini ve şubelerini kullanarak da talimat verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızı tek tek takip etme zahmetinden de kurtulmuş olursunuz. Talimat verdiğiniz kartınızdan ödemenin yapılabilmesi için hesabınızda en az fatura tutarını karşılayacak kadar limit olması gerekir. 

  HangiKredi, kullanıcılarına ödeme hatırlatma hizmeti sunar. Bu hizmet ile son ödeme tarihi yaklaşan faturalarınız için tarafınıza bilgilendirme yapılır. Sistem, sizin yerinize kayıtlı olan faturalarınızı takip eder. Bu sayede faturalarınızı unutmanız ya da ödemelerinizi geciktirmeniz söz konusu olmaz. HangiKredi’nin bu pratik hizmetinden siteye üye olarak faydalanabilirsiniz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon