Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Armadaş Maraş Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • ARMADAŞ Arsan Maraş Doğalgaz Dağıtım Şirketi, abonelerinin işlemlerini kısa sürede gerçekleştirebilmesi için kullanıcı dostu bir internet sitesi sunar. ARMADAŞ internet sitesi üzerinden “Online İşlemler” menüsüne girdikten sonra kullanıcı adınız ve şifreniz ile tarafınıza ait borç sorgulamasını gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliğiniz yok ise aboneliğinize ait bilgileri doğru ve eksiksiz biçimde girerek kayıt oluşturabilirsiniz.

  ARMADAŞ borç sorgulama işlemini farklı online kanallar üzerinden de gerçekleştirmeniz mümkündür. HangiKredi, borç sorgulama işlemlerinizi pratik ve hızlı bir şekilde yapmanıza imkân sağlar. Sorgulama işlemleri için ana sayfada yer alan “Fatura Ödeme” menüsüne giriş yaptıktan sonra hizmeti temsil eden sembolü seçmeniz gerekir. Açılan ekrandaki “Hemen Fatura Öde” seçeneğini işaretledikten sonra 3 adımda sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz. Fatura türü, kurum adı, abone ve sözleşme numarası bilgileri ile sorgulama işlemi yapılabilir. 

  ARMADAŞ aboneliğine ilişkin borç sorgulama işlemleri e-Devlet sistemi üzerinden de gerçekleştirilebilir. Ana sayfada “ARMADAŞ Arsan Maraş Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. Doğal Gaz Faturası Sorgulama” aramasını yaptıktan sonra kimlik bilgilerini doğrulamanız yeterlidir. Açılan sayfadaki yönlendirmeleri takip ederek kısa sürede borç bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz. 

 • ARMADAŞ faturalarınızı güvenli kanallar aracılığı ile internetten kısa bir süre içerisinde ödeyebilirsiniz. HangiKredi, aboneler için oldukça pratik ve güvenli bir ödeme altyapısı sunar. Fatura ödeme işlemleri sırasında kullandığınız banka ya da kredi kartı bilgileri saklanmadan ilgili kurumların sunucularına iletilir. Bu sayede bireysel ve hassas bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından kullanımı mümkün olmaz.

 • Aboneliğinize ait sözleşme ve abone numarası bilgilerini doğal gaz faturasının üst kısmından öğrenebilirsiniz. Tarafınıza ait sözleşme numarası 12 haneden oluşur. Abone numarası ise 10 hanelidir. Faturaya erişiminiz yok ise ARMADAŞ müşteri hizmetlerinin 0344 216 10 10 numaralı telefonu üzerinden aboneliğinize dair bilgileri edinmeniz mümkündür.

 • Arsan Maraş Doğalgaz Dağıtım Şirketi, abonelerinin arzularına ve taleplerine en hızlı şekilde çözüm bulmak üzere çeşitli iletişim kanallarını kullanır. ARMADAŞ iletişim numarası 0344 216 10 10’dur. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden; abonelik, sözleşme, ihbar, bilgi alışverişi ve talepleriniz ile ilgili verimli bir görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Doğal gaz bağlantısında bir sızıntı olduğunu düşünüyorsanız ALO 187 Acil Destek Hattı üzerinden ihbarda bulunabilirsiniz.

 • ARMADAŞ doğal gaz aboneliği başlatma işlemlerini şubelerden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Doğal gaz aboneliğini başlatabilmek için yanınızda bulundurmanız gereken belgeler şu şekildedir:

  • Nüfus cüzdanının fotokopisi (Yöneticinin veya vekilin)
  • Yabancı uyruklular için pasaport 
  • DASK poliçesi
  • Tapu fotokopisi
  • İlk bağlantı için %51 çoğunluk tarafından alınan ve noter onayı bulunan apartman yönetim kurulu kararı (8 ve üzeri dairesi bulunan binalar için)
  • Sekizden az daireli binalarda gerçekleşecek ilk bağlantı için kat maliklerinin imzalı dilekçesi
  • Yapı İzin Belgesi veya elektrik, su ve çevre temizlik hizmetlerinden yararlandığını gösterir bir faturanın fotokopisi
  • Apartman kaşesi (Merkezî kullanım başvuruları için)

   
  ARMADAŞ abonelik işlemlerinin şubeler aracılığı ile başlattıktan sonra abonelik ücretini ödemeniz gerekir. ARMADAŞ abonelik ücreti 656,70 TL + KDV + D.V. olarak belirlenmiştir. Bu ücret zaman içerisinde değişiklik gösterebilir. 
   
  İnternet üzerinden doğal gaz aboneliği başlatma işlemlerini e-Devlet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Ana sayfadaki ilgili bölümden “ARMADAŞ Arsan Maraş Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. Doğal Gaz Abonelik Sözleşmesi Başvurusu” aramasını gerçekleştirmeniz gerekir. Yönlendirildiğiniz sayfadan bilgileriniz ile kimlik doğrulaması sağlayabilirsiniz. Açılan ekrandaki “Yeni Başvuru” menüsüne giriş yaptıktan sonra yönergeleri takip ederek abonelik işlemlerinizi kısa sürede başlatabilirsiniz.

 • Taşınma durumu söz konusu olduğunda kullanıcılar, “Doğal gaz aboneliği nasıl iptal edilir?” sorusunun cevabını aramaya koyulur. ARMADAŞ doğal gaz abonelik sonlandırma işlemlerinizi e-Devlet üzerinden hızlı ve kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. e-Devlet sistemine giriş yaptıktan sonra arama kısmını kullanarak “Abone Fesih İşlemleri” seçeneğini bulabilirsiniz. Açılan menüden “Doğal Gaz Abonelik Sözleşme Feshi Başvurusu” seçeneğine tıklayın. Yönlendirmeleri takip ederek abonelik feshi için başvuru işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  Abonelik fesih işlemleri ARMADAŞ’ın yetkili hizmet merkezleri aracılığı ile de yapılabilir. En yakın ARMADAŞ hizmet merkezine müracaat ederek abonelik iptal başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu başvurunun tamamlanabilmesi için aboneliğinize ait borç bulunmaması gerekir. Tüm yükümlülükler yerine getirildikten sonra kurum kısa süre içinde aboneliği fesheder ve hizmeti dururur. 

 • ARMADAŞ fatura ödeme işlemlerinizi online kanallar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi, fatura ödemelerinizi güvenli ve hızlı biçimde gerçekleştirmenize olanak sağlar. Ana sayfada yer alan “Fatura Ödeme” menüsüne giriş yaptıktan sonra işlem yapmak istediğiniz hizmet türünü seçmelisiniz. Ardından karşınıza çıkan sayfadaki “Hemen Fatura Öde” butonuna tıklayabilirsiniz. Fatura türü, kurum adı, sözleşme ve abone numarası bilgilerini girerek tarafınıza ait borçları görüntüleyebilirsiniz. Fatura seçimi yaptıktan sonra banka ya da kredi kartı ile ödeme işlemi gerçekleştirmek mümkündür. 

 • ARMADAŞ online doğal gaz fatura ödeme işlemlerini banka kartı ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi’nin güvenli ödeme sistemi ile banka kartınıza ait hassas bilgiler doğrudan ilgili kurumların sunucuları ile paylaşılır. Bu sayede bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmak zorunda kalmadan güvenli bir ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme ekranı açıldıktan sonra banka kartınıza ait bilgileri girmeniz yeterlidir. Akabinde bankanızdan tarafınıza bir SMS onayı gönderilir. Onayı gerçekleştirdikten kısa süre sonra doğal gaz faturası ödeme işlemi tamamlanır. 

 • ARMADAŞ online fatura ödeme işlemlerini kredi kartı ile de gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapmak için HangiKredi’yi kullanabilirsiniz. 3 adımda tarafınıza kesilen tüm faturalara erişim sağlayabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra tarafınıza tek kullanımlık bir SMS onay kodu gönderilir. İlgili kısma kodu girip işlemi onaylamanız ile ödemeniz gerçekleşir. 

 • Kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı vererek bankanızı yetkilendirebilirsiniz. Otomatik fatura ödeme talimatı; dijital bankacılık kanalları, şube ve müşteri hizmetleri üzerinden kolayca verilebilir. Bu sayede her ay faturalarını ödemek için gösterdiğiniz çabayı ortadan kaldırabilirsiniz. Bu talimat sayesinde bankanız sizin için güvenli ve hızlı biçimde ödeme işlemlerini gerçekleştirir.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon