Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Antalya Gaz Enerya Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Enerya Antalya borç sorgulama işlemini HangiKredi üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Site üzerindeki “Fatura Ödeme Merkezi” sistemini kullanarak aboneliğiniz ile ilgili güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Enerya Antalya doğal gaz fatura sorgulama işlemi bu sistem üzerinden sadece abone numarası kullanılarak zahmetsizce yapılabilir. Sorgulama işlemi sonrasında dilerseniz fatura ödeme adımına geçebilirsiniz. Güncel doğal gaz fatura tutarını öğrendikten sonra hemen ödeme yapabilirsiniz. HangiKredi, doğal gaz faturalarınızı online olarak kolaylıkla sorgulayabileceğiniz ve ödeyebileceğiniz bir platformdur. 

 • Enerya Antalya fatura ödeme işlemi online olarak hangikredi.com üzerinden zehmetsizce yapılabilir. Site içerisinden bulunan “Fatura Ödeme Merkezi” kısmından doğal gazı seçip hemen ödeme yapabilirsiniz. Bu sistemi kullanarak ödeme yapmadan önce faturanızın miktarını da öğrenebilirsiniz. Enerya Antalya doğal gaz faturanızı HangiKredi üzerinden ödemek için abone numaranızı bilmeniz yeterlidir. HangiKredi üzerinden yaptığınız online fatura ödemeleri sırasında kullandığınız kişisel bilgileriniz asla üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Ödemelerinizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

 • Enerya Antalya doğal gaz faturasını internet üzerinden ödemenin kolay ve güvenli yollarından biri HangiKredi’dir. Sitede yer alan “Fatura Ödeme Merkezi” üzerinden güvenli bir şekilde işlem gerçekleştirmek mümkündür. Kullanıcı dostu arayüze sahip olan sistem üzerinden kolaylıkla fatura sorgulama ve ödeme işlemi yapabilirsiniz. HangiKredi üzerinden Enerya Antalya doğal gaz faturanızı ödemek için abone numaranızı bilmeniz yeterlidir. 

  HangiKredi, güvenli ödeme altyapı sistemleri sayesinden kullanıcılarına zahmetsiz ve sorunsuz bir şekilde işlem yapma olanağı sağlar. Kişisel bilgileriniz üçüncü taraflarla paylaşılmaz. Siteye üye olarak sonraki işlemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Enerya Antalya, bölgesindeki yetkili doğal gaz dağıtım firmasıdır. Firmadan hizmet almak için öncelikle abone olmanız gereklidir. Abone olduktan sonra firma, kullanıcılarına tüketim miktarına göre aylık olarak fatura gönderir. Kesintisiz hizmet almak için bu faturanın düzenli bir şekilde ödenmesi gereklidir. HangiKredi üzerinden Enerya Antalya doğal gaz faturanızı ödemek için abone numaranızı bilmeniz yeterlidir. Abone numarası, firma ile yaptığınız sözleşmede yer alır. Sözleşme yapılırken ilgili kişi sizi bu konuda bilgilendirir. Ayrıca fatura üzerinden de bu bilgiye ulaşabilirsiniz. Fatura üzerinden ödemeniz gereken miktarın yanı sıra abone numaranızı da öğrenebilirsiniz.

 • Enerya Antalya, iletişim konusunda kullanıcılarına günümüz şartlarına uygun her yoldan yardımcı olmaktadır. Firma, Antalya dışında farklı şehirlerde de hizmet vermektedir. Antalya için iletişim numarası 444 8 429 olarak belirlenmiştir. 0242 317 13 02 numaralı hattan da firmaya ulaşabilirsiniz. Enerya Antalya müşteri hizmetleri 7/24 ulaşabileceğiniz bir iletişim kanalıdır. 

  Enerya Antalya’ya Whatsapp üzerinden de ulaşılabilir. +90 4448429 numaralı hat üzerinden dilediğiniz zaman Whatsapp yazışması başlatabilirsiniz. Enerya Antalya, kullanıcılarına kolaylık sunmak amacıyla tüm iletişim kanallarını sürekli açık tutmaktadır. Ayrıca firmanın resmî sosyal medya hesaplarını takip ederek de iletişim kurmanız da mümkündür. 

 • Enerya Antalya, doğal gaz aboneliği başlatmak için öncelikle belgelerin tamamlanması gerekir. İstenilen belgeler temin edildikten sonra firmanın müşteri hizmetleri merkezine giderek doğal gaz aboneliği başvurusu yapılabilir. Müşteri temsilcisi başvurunuz ile birlikte imzalamanız için bir sözleşme hazırlar. Sözleşmeyi imzalamadan önce firmanın belirlediği güvence bedelini yatırmanız gerekmektedir. Daha sonra sözleşme imzalanarak abonelik başvuru süreci tamamlanmış olur. Doğal gaz hizmetinin kullanılacağı mekândaki yükümlülükler tamamlanmış ise sayaç açma işlemi için en kısa sürede yapılır. 

  Yeni abonelik sürecini bizzat müşteri hizmetleri merkezine gitmeden de başlatabilirsiniz. Firmanın resmî web sitesindeki “Online İşlemler” menüsünden abonelik başlatma talebinde bulunulabilir. Bu konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak için firmanın müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

 • Enerya Antalya abonelik iptali işlemi için farklı seçenekler kullanılabilir. En kolay ve rahat abonelik iptal başvurusu firmanın resmî web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Site menüsünde bulunan “Online İşlemler” ana başlığı altından fesih işleminizi yapabilirsiniz. Bu bölümde firma size gerekli kişisel bilgilerinizi doldurmanız gereken bir form sunmaktadır. Formu doldurup göndererek işleminizi başlatabilirsiniz. Güvence bedeli iptal işlemi sonrasında beyan ettiğiniz IBAN numarasına iade edilir.

  Enerya Antalya doğal gaz aboneliği iptali için firmanın müşteri hizmetleri merkezine bizzat gidip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için HangiKredi’nin “Doğal gaz aboneliği nasıl iptal edilir?” başlıklı yazısını inceleyebilirsiniz. Kurumun çağrı merkezini arayarak bilgi almak da mümkündür. 

 • Enerya Antalya doğal gaz faturası çeşitli yollar ile ödenebilir. HangiKredi üzerinden online ödeme yapmak kolay ve güvenli bir yol olarak öne çıkar. Abone numarası ile “Fatura Ödeme Merkezi” üzerinden güncel doğal gaz borç miktarını öğrenebilirsiniz. Ardından ödeme yapabilirsiniz. HangiKredi üzerinden doğal gaz faturası ödemesini banka kartı ile yapabilmeniz mümkündür. Borç sorgulama bölümünden sonra gelen sayfa üzerindeki ilgili kısımları doldurarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Doğal gaz faturasının yanı sıra anlaşmalı olunan elektrik ve su gibi hizmetler için de ödeme yapılabilir.  

 • Enerya Antalya doğal gaz faturası, hangikredi.com üzerinden kredi kartı ile ödenebilir. Sistem üzerinden abone numaranız ile güncel borç miktarını sorgulayabilir ve ardından da faturanızı ödeyebilirsiniz. HangiKredi kullanıcı dostu arayüzü sayesinde fatura ödemelerinizi zahmetsiz ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlar. Doğal gazın yanı sıra elektrik, su ve telekomünikasyon faturalarınızı da bu sistem üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile fatura ödeme işlemi hangikredi.com’da sadece 3 adımda tamamlanabilir. Bu sayede pratik bir yöntem olarak öne çıkar.

 • Enerya Antalya doğal gaz faturanızı hangikredi.com adresinden dilediğiniz zaman ödeyebilirsiniz. Sisteme üye olarak aylık ödemelerinizi çok daha hızlı yapabilirsiniz. Üye olduktan sonra faturaların son ödeme zamanları yaklaşınca size bir hatırlatma mesajı iletilir. Bu sayede faturalarınızı geciktirmeden rahatlıkla ödeyebilirsiniz. 

  Fatura ödemeleriniz için bankanıza talimat vermeniz de mümkündür. Otomatik ödeme talimatı ile bankanızı faturalarınız üzerinde yetkilendirebilirsiniz. Bu sayede zamanı geldiğinde bankanız ödeme işlemlerini sizi adınıza gerçekleştirir. Otomatik ödeme talimatı; şubeden, çağrı merkezinden ya da dijital kanallar üzerinden verilebilir.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon