Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Aksaray Gaz Enerya Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Enerya Aksaray fatura sorgulama işlemi pek çok farklı kanaldan gerçekleştirilebilir. Böylece kullanıcılara farklı şekillerde işlem yapma imkânı sunulur. HangiKredi, Aksaray Gaz sorgulama işlemlerini kolayca tamamlamanızı sağlar. Platformun sunduğu ödeme merkezi üzerinden “Hemen Fatura Öde” kutucuğuna tıklayınız. Sonrasında fatura türü, kurum adı ve abone numarası bilgilerini ekleyerek ilerleyiniz. Fatura detaylarını bu alanda inceleyebilir, son ödeme tarihini görüntüleyebilirsiniz. HangiKredi, ödeme işlemlerinizi pratik ve hızlı yollar ile tamamlar. 

  Enerya Aksaray fatura sorgulama, e-Devlet üzerinden de tamamlanabilir. Öncelikle ana sayfa üzerinden firmalar sekmesine tıklayınız. Bu kısımdan doğal gazı seçerek Aksaray şehrini bulunuz. Karşınıza Aksaray Enerya Gaz Dağıtım A.Ş. çıkacaktır. Bu bölümde “Doğal Gaz Faturası Sorgulama” seçeneğini tıklayarak fatura detaylarını inceleyebilirsiniz.

  Sorgulama yapmak için tercih edeceğiniz bir diğer yöntem de Enerya online işlemlerdir. Doğrulama ekranı üzerinden sayaç ya da sözleşme hesap numarası ile giriş yapabilirsiniz. Bununla birlikte kimlik numaranızın 1. ve 9. karakteri gereklidir. Bu bilgileriniz mevcut ise Enerya online işlemlere kolayca giriş yapabilirsiniz.

 • Güvenilir web sitelerini tercih ettiğiniz durumlarda ödeme yapmak oldukça basittir. Bu işlem sayesinde ödeme merkezlerine gitmenize gerek kalmaz. HangiKredi, kullanıcılarına bu konuda pek çok kolaylık sağlar. Fatura sorgulama ve ödeme işlemlerini saniyeler içerisinde yapabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz. 

  Online ödeme işlemleri için abone numarasını bilmek yeterlidir. Ödeme merkezine giriş yaptıktan sonra gerekli adımları takip ederek süreci kolayca tamamlayabilirsiniz. HangiKredi’nin kullanıcı dostu web sitesine telefon, tablet ya da bilgisayar üzerinden kolayca ulaşılır. Evde, iş yerinde ya da farklı bir yerde fatura ödemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Ödeme süreçlerinde güvenlik son derece önemlidir. Kişisel bilgilerle ödeme yapılması, güvenilir web sitelerini tercih etmenizi gerektirir. HangiKredi, güvenilir platformlar arasında yer alır. Veri aktarımı, yüksek güvenlik standartları ile tamamlanır. 

  Giriş yaparken kullandığınız tüm kişisel bilgiler, HangiKredi tarafından çeşitli güvenlik önlemleri ile korunur. Aynı zamanda 3. kişilerin erişimine tamamen kapatılır. Böylece HangiKredi üzerinden yapacağınız tüm ödeme işlemlerinde içiniz rahat olur. Platformu tercih ederek fatura ödeme ve sorgulama süreçlerini yönetmek mümkündür. Bulunduğunuz her yerde fatura ödeme işlemi yapabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz.
   

 • Aksaray Gaz Enerya doğal gaz aboneliği oluşturmak için çeşitli kriterleri karşılamak gerekir. Öncelikle apartman yönetim kurulunda toplantı düzenlenir. Kat malikleri, %51 oy çoğunluğu ile doğal gaza geçiş kararı alır. 7 ve daha az daireye sahip apartmanlarda karar beyanı dilekçesi gereklidir. Daha fazla dairesi olan apartmanlar için ise karar defteri fotokopisi gereklidir. Sonrasında başvuru için gerekli belgelerin tamamlanması önemlidir. 

  Bağlantı anlaşması sürecinde karar defteri/beyanı, yapı ruhsatı ve kimlik ibraz edilmelidir. Bir defaya mahsus Aksaray Enerya doğal gaz abonelik ücreti ödenir. Son olarak tesisat işlemleri için sertifikalı firma ile dönüşüm sözleşmesi imzalanır. Abonelik sözleşme sürecinde gerekli belgeler ise şu şekildedir;

  Bireysel kullanım (Konut için)

  • Doğal gazı kullanacak kişinin kimliği

  Bireysel kullanım (Ticari)

  • Yetkili kişinin kimliği
  • Firma kaşesi
  • İmza sirküsü
  • Vergi levhasının fotokopisi

  Merkezî kullanım (Konut)

  • Karar defteri

  Merkezî kullanım (Ticaret)

  • Yetkili kişinin kimliği
  • Firma kaşesi
  • İmza sirküsü
  • Vergi levhasının fotokopisi

  Son olarak başvuru belgeleri ile birlikte müşteri hizmetleri merkezine gidilmesi gerekir. Güvence bedelini ödedikten sonra aboneliği kolayca başlatabilirsiniz. Başvuru işlemini e-Devlet üzerinden de yapabilirsiniz. “Doğal gaz Abonelik Sözleşmesi Başvurusu” seçeneğine tıklayarak işlemler başlatılır.


   


   

 • Abone numarası, pek çok işlemi hızlandıran bilgilerden bir tanesidir. Her abonenin sahip olduğu bu numaraya faturanız sayesinde ulaşabilirsiniz. Faturanın üst kısmında “Abone No’’ yazan bölümde bu numara mevcuttur. Böylece tüm işlemlerinizi kişisel bilgilere ihtiyaç duymadan tamamlayabilirsiniz. Faturaya sahip değilseniz müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de abone numarası bilgisini edinebilirsiniz. 

 • Doğal gaz abonelik iptali nasıl yapılır?” sorusunun cevabı oldukça basittir. Firmanın online işlemler sayfasından abonelik iptal başvurusu yapılabilir. Kimlik doğrulama ekranı üzerinden gerekli bilgilerin onaylanması gerekir. Bu alandan “Fesih İşlemleri” seçilerek abonelik iptal süreci başlatılabilir.

  Bu yöntemin yanı sıra e-Devlet uygulaması da abonelik iptal işlemi için tercih edilebilir. Öncelikle firmalar kısmından Enerya Aksaray’ı seçiniz. Bu alandan “Doğal Gaz Abonelik Sözleşme Feshi Başvurusu” kısmına tıklayınız. Gerekli adımları takip ettikten sonra aboneliği sonlandırabilirsiniz. Bu işlemler için geçmiş ve güncel faturaları ödemiş olmanız gerekir.
   

 • Enerya Aksaray Gaz telefon hattı üzerinden pek çok hizmeti alabilirsiniz. Böylece işlemleriniz bulunduğunuz her yerden kolayca tamamlanır. 444 8 429 numaralı hat, direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanır. Bu numara aynı zamanda WhatsApp iletişim hattıdır. Böylece görüşmelerinizi yazışarak da yapabilirsiniz. Arıza kaydı ve acil durumlar için 187 numaralı Aksaray Enerya Gaz telefon hattını arayabilirsiniz. Bu numara üzerinden gaz kokusu, zehirlenme, yangın ve patlama gibi acil durumlar bildirilebilir.

 • Banka kartı ile doğal gaz faturanızı kolayca ödeyebilirsiniz. HangiKredi bu anlamda pek çok ayrıcalık sunar. HangiKredi üzerinden güncel fatura sorgulaması ve ödemesi yapmak mümkündür. Böylece tüm işlemlerinizi hiçbir efor sarf etmeden tamamlayabilirsiniz. Hangikredi üzerinden yapılacak işlemlerde sadece fatura türü, kurum adı ve abone numarası bilgilerini girmek yeterlidir. Bu bilgiler ışığında ödeme işlemleri kolayca yapılır.

 • Doğal gaz faturalarınızı kredi kartıyla da ödeyebilirsiniz. Güvenilir platformlardan biri olan HangiKredi, ödeme işlemlerini gönül rahatlığı ile tamamlamanızı sağlar. Böylece tüm fatura ödemelerine hız ve pratiklik katar. Ödeme merkezi üzerinden fatura tutarını sorgulayabilirsiniz. Ardından kredi kartınız ile kolayca ödeyebilirsiniz. Ödeme işlemleri anlaşmalı bankalar ve müşteri hizmetleri ofisleriyle de tamamlanabilir. Detaylı bilgi için gişe, internet ve telefon bankacılığı hizmeti veren bankaları inceleyebilirsiniz. 

 • Anlaşmalı bankalar aracılığı ile faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bu özellik, fatura takip etme derdine son verir. Aynı zamanda ödemelerin gecikmesine de engel olur. Bu talimatın işlemesi de oldukça basittir. Fatura tutarı, son ödeme tarihi geldiğinde kredi kartınızdan otomatik olarak çekilir. Düzenli olarak yapılan bu işlem, kartınızda yeterli limit olduğu sürece devam eder. İnternet bankacılığını kullanarak ya da bankanızın en yakın şubesine giderek otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Hayatınıza hız katan bu eşsiz ayrıcalık, faturalarınızın düzenli olarak ödenmesine yardımcı olur. Enerya Aksaray doğal gaz fatura ödeme işlemleri için de bu pratik yöntemi kullanabilirsiniz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon