Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Akmercan Muğla Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Akmercan Muğla fatura sorgulama işlemini pek çok kanal üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Böylece zamandan ve mekândan tasarruf ederek tek bir yerden işlem yapabilirsiniz. HangiKredi, bu konuda tercih edebileceğiniz en iyi alternatifler arasında yer alır. Web sitesine bilgisayar, tablet ya da telefon kullanarak kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Ödeme merkezi ekranına ulaşarak sorgulama işlemleri tamamlanabilir. Fatura türü, kurum ismi ve abone numarası kısımlarını doldurarak ilerleyin. Gerekli adımları takip ettiğinizde fatura miktarını kolayca sorgulayabilirsiniz.

  Akmercan Muğla borç sorgulama işlemine e-Devlet üzerinden de ulaşmak mümkündür. Öncelikle ana sayfa üzerinden firmalar sekmesine tıklayın. Bu alandaki doğal gaz kutucuğunu doldurun. Ardından Muğla şehrine tıklayın. Karşınıza Akmercan Muğla Doğalgaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş. çıkacaktır. Şirket üzerine tıkladığınızda doğal gaz faturası sorgulama sekmesinden işleminizi yapabilirsiniz. 

  Bu kanalların yanı sıra Akmercan Muğla’nın online hizmetlerinden de sorgulama işlemi yapılabilir. Tüm borçlarınızı tek tıkla öğrenmek için abone ve kimlik numaranızı bilmeniz yeterlidir. Online işlemler sekmesinin altında yer alan “Fatura Borç Sorgulama” linkine tıklayabilirsiniz. Bu bölümden fatura detaylarını incelemek mümkündür.

 • Akmercan Muğla doğal gaz fatura ödeme işlemleri online olarak yapılabilir. Kullanıcılara hız kazandıran bu yöntem, faturalarınızı saniyeler içinde ödemenize olanak sunar. Böylece gün içerisinde farklı işlere yoğunlaşabilirsiniz. 

  Akmercan Muğla fatura ödeme yöntemlerinin çeşitliliği, kullanıcılara fayda sağlar. Aboneliği bulunan kişiler farklı ödeme kanallarını seçerek dijital kolaylığın keyfini çıkarabilir. HangiKredi, bu anlamda  kaliteli çözümleri ile öne çıkar. Ödeme merkezine telefon, bilgisayar ya da tablet aracılığı ile ulaşmak mümkündür. Evden, iş yerinden ya da bulunduğunuz başka bir yerden HangiKredi’ye giriş yapabilirsiniz. Faturanızı yalnızca 3 adımda ödemenizi sağlayan platform, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. “Hemen Fatura Öde” kısmına tıklayarak fatura türü, kurum ismi ve abone numarası bilgilerini ekleyin. Sayfada ilerleyerek online ödeme işlemini birkaç dakika içerisinde tamamlayabilirsiniz. 

  Ödeme işlemlerini Akmercan Muğla doğal gaz web sitesinden de ödeyebilirsiniz. Abone ve kimlik numaranızı ilgili yerlere yazarak sisteme giriş yapın. Bu alandan borcunuzu sorgulayabilirsiniz. Hemen ardından ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Fatura ödeme işlemlerini güvenilir kanallardan yaptığınız sürece endişelenmenize gerek yok. HangiKredi, fatura ödeme ve sorgulama işlemlerinde kullanıcılarına pek çok avantaj sunar. Bu avantajların en önemlisi ise güvenilir bir platform olmasıdır. HangiKredi üzerinden yaptığınız her işlem, en yüksek güvenlik standartları ile korunur. 

  HangiKredi kişisel bilgileri ve verileri özenle saklar. 3. kişilerin erişimine engel olur. Böylece tüm işlemleri gönül rahatlığı ile tamamlayabilir, kolaylığın keyfini çıkarabilirsiniz. Doğal gaz abone numaranızı biliyorsanız sorgulama ve ödeme işlemlerini dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi doğal gaz dışında da pek çok faturayı ödemenize yardımcı olur. Tüm işlemleri tek bir kanaldan yöneterek zamanınızı en iyi şekilde kullanabilirsiniz. 

 • Akmercan Muğla, doğal gaz kullanıcılarının pek çok hizmete erişebilmesi için çeşitli numaralar sunar. Bu numaralar sayesinde dilediğiniz teknik desteği alabilir, aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz. 

  • Şirketin merkez ofisi için 0 (252) 212 20 32 - 33
  • Yatağan ofisi için 0 (252) 572 20 26 - 27
  • Ula ofisi için ise 0 (252) 242 12 92 

  Akmercan Muğla iletişim numaralarını tuşlayabilirsiniz. Akmercan Muğla müşteri hizmetleri ile görüşmek için 0 (850) 205 0 187 iletişim numarasından faydalanabilirsiniz. Alanında uzman ekip, kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmayı amaçlar. Bu numara üzerinden alabileceğiniz hizmetler aşağıdaki gibidir;

  • Abonelik işlemleri
  • Doğal gaz kullanım işlemleri
  • Ödeme noktaları
  • Doğal gaz tarifeleri
  • Muğla Akmercan doğal gaz abonelik ücreti
  • Kişisel verilerin korunması kanunu
 • Akmercan Muğla doğal gaz abonelik iptali başvurusunu e-Devlet üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra ana sayfa üzerinden firmalar sekmesine tıklayın. Doğal gaz kutucuğunu işaretleyerek açılan sayfada Muğla’yı tıklayın. Akmercan Muğla’yı seçtikten sonra “Doğal gaz Abonelik Sözleşme Feshi Başvurusu” sekmesine tıklayabilirsiniz. Sayfada çıkan adımları takip ederek abonelik iptali başvurusunda bulunabilirsiniz. 

  İptal işlemini direkt olarak kuruma giderek de tamamlayabilirsiniz. İptal işlemi için bireysel kullanıcıların abonelik sözleşmelerini feshetmesi gerekir. Bunun için kimlik fotokopisi ve doğal gaz sayacının bilgileri ile firmaya başvuruda bulunabilirsiniz. Bu süreçte geçmiş ve güncel faturalar incelenir. Ödenmemiş faturalar mevcutsa bunların tutarları hesaplanır. Ödeme yapıldıktan sonra başvuru işleme alınır. Bu işlemlerin sonucunda başvurunuz birkaç gün içerisinde cevaplanarak iptal işlemi gerçekleştirilir. 

 • Abone ya da tesisat numarası, pek çok işlemde hızlı ve pratik çözümler sunar. Bu numara sayesinde fatura ödeme ve sorgulama süreçlerini yönetmek mümkündür. Böylece kişisel bilgilerin tümüne gerek kalmadan işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

  Akmercan Muğla doğal gaz faturasının üst kısmında “Abone No’’ yazan bir bölüm mevcuttur. Bu bölüm, tarafınıza verilen abone numarasını gösterir. Elinizde fatura mevcut değilse 0 (850) 205 0 187 müşteri hizmetleri numarasından bilgi alabilirsiniz. Uzman temsilciler, sisteme kayıtlı olan telefondan aradığınızda abone numarasını tarafınıza iletecektir. 

 • HangiKredi üzerinden banka kartı ile fatura ödeyebilirsiniz. Bilgisayardan ya da telefondan yapabileceğiniz bu işlemler, zamandan ve mekândan bağımsız hareket edebilmenizi sağlar. HangiKredi üzerinden ödeme yapacağınız kurumu seçiniz. Fatura türü ve abone numarasını seçtikten sonra ödeme işlemlerine hemen başlayabilirsiniz. Dilerseniz Akmercan Muğla’nın online işlemlerinden de bu süreci yürütebilirsiniz. 

 • Dijital çağın hızla gelişmesi, kredi kartı ile fatura ödeme kolaylığı da oluşturur. Bu sayede oturduğunuz yerden ödeme sürecini yönetebilir, zamandan kazanabilirsiniz. HangiKredi, kredi kartı ile ödeme işlemleri için güvenli bir ortam sunar. Kişisel bilgileri en üst güvenlik seviyelerinde korur. Böylece her adımda içinizin rahat olmasını sağlar. Çeşitli adımları takip ederek fatura detaylarını öğrenebilir, kolayca ödeme yapabilirsiniz. 

  Kredi kartı ile ödeme işlemleri Akmercan Muğla’nın web sitesinde de yapılabilir. Online işlemler platformuna giriş yaparak faturalarınızı kolayca ödeyebilirsiniz. Ödeme yapmadan önce fatura detaylarını incelemek de mümkündür. Bu alandan gaz kullanım miktarı gibi pek çok bilgiye ulaşılır.

 • Otomatik ödeme talimatı, kullanıcılara pek çok açıdan fayda sağlar. Sistem, ödeme tarihini kaçırma riskini ortadan kaldırır. Bu sayede her fatura tam zamanında ödenir. Böylece her ay fatura detayları ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Anlaşmalı bankalar üzerinden vereceğiniz ödeme talimatı ile içiniz hep rahat olur. Ödeme günü geldiğinde fatura tutarı, kartınızdan otomatik olarak çekilir. Bu özellik sayesinde son ödeme tarihlerini kontrol etmenize gerek kalmaz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon