Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Akmercan Delta Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Akmercan Delta şirketine ait doğal gaz faturalarını HangiKredi üzerinden kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirebileceğiniz ödeme merkezine hangikredi.com’un ana sayfasındaki ilgili linkten ulaşabilirsiniz. Ödeme merkezine girdikten sonra ilk yapmanız gereken karşınıza çıkan butonlar arasında “Doğalgaz” seçeneğine tıklamaktır. Bu seçimin ardından karşınıza gelen sayfanın en üst kısmında “Hemen Fatura Öde” butonu bulunur. Açılan sayfadaki “Kurum Adı” listesinden “Akmercan Delta”yı bulup hemen altındaki satıra abone numaranızı girerek bu kuruma ait doğal gaz faturası sorgulamanızı yapabilirsiniz. HangiKredi’nin kolay anlaşılır sistemi sayesinde bu işlemin tüm adımları birkaç dakika içinde tamamlanır.

  Akmercan Delta doğal gaz faturalarını gerek internet üzerinden gerekse de telefonla sorgulayabileceğiniz farklı kanallar da mevcuttur. Şirketin internet sitesinde bulunan online işlemler menüsünden faturalarınızı sorgulayabilirsiniz. Kurumun anlaşmalı olduğu bankaların internet şubelerinden ya da mobil uygulamalarından da bu sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. e-Devlet Kapısı uygulaması da bu işlem için başvurabileceğiniz yollardan biridir. Şirketin çağrı merkezini arayarak da doğal gaz fatura durumunuza dair detaylı bilgiyi telefon ile almanız mümkündür.

 • Akmercan Delta doğal gaz fatura ödeme işlemini pratik ve hızlı şekilde HangiKredi üzerinden yapabilirsiniz. Bu işlem HangiKredi ödeme merkezinin pratik tasarımı sayesinde sadece birkaç adımda tamamlanabilir. Hemen hemen tüm bankaların Akmercan Delta şirketi online ödeme anlaşması vardır. Bu bankaların internet şubelerinin ilgili menülerine girip yönlendirmeleri takip ederek doğal gaz fatura ödeme işlemini yapabilirsiniz. Hangi bankaların internet şubelerinin bu işleme imkân sağladığına dair detaylı bilgi Akmercan Delta şirketinin web sitesinde kolaylıkla bulunabilir.

 • Her türden faturanın internetten ödenmesinin güvenli olup olmadığı sıklıkla merak edilen bir konudur. Bu konudaki endişeler, kişilerin online fatura ödemesi yapmasını ve dolayısıyla birçok kolaylıktan faydalanmasını engelleyebilir. Akmercan Delta şirketinin doğal gaz faturaları, HangiKredi üzerinden güvenle ödenebilir. HangiKredi, çok güçlü bir güvenlik alt yapısına sahiptir. Bu sistem sayesinde fatura ödemesinde kullandığınız banka ya da kredi kartına dair önemli bilgiler, sıkı güvenlik önlemleri eşliğinde korunur. 

  HangiKredi, verilerin ilgili kurumlara iletilmesi sırasında son teknolojik gelişmeler doğrultusunda oluşturulmuş bir metot kullanır. Bu sayede ödeme bilgilerinizin kötü niyetli kişilerin eline geçme ihtimali ortadan kaldırılır. Akmercan Delta şirketi doğal gaz faturalarını HangiKredi üzerinden zamandan tasarruf ederek öderken güvenlik açısından hiçbir endişe duymanıza gerek kalmaz. 

 • Akmercan Delta şirketi doğal gaz aboneliğini iptal etmek için izlenebilecek birkaç yol vardır. Bunlardan biri şirketin hizmet birimlerine konu ile ilgili müracaatta bulunmaktır. Şayet Akmercan Delta şirketinde​​ki doğal gaz aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız hizmet aldığınız şehirdeki size yakın birime giderek işlemlerinizi başlatabilirsiniz. İnternet üzerinden e-Devlet Kapısı isimli uygulama vasıtası ile Akmercan Delta abonelik sözleşmenizi feshetmek için başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca şirketin çağrı merkezini telefon ile arayarak bu konuda bilgi almanız da mümkündür.

  Doğal gaz abonelik iptali nasıl yapılır?” sorusu, bu işlem için hangi belgelerin gerekli olduğuna dair merakı da beraberinde getirir. Farklı abonelik tiplerine dair iptal işlemleri için Akmercan Delta’nın talep ettiği belgeler değişiklik gösterir. Bu konudaki en doğru bilgiyi yine şirketin çağrı merkezini arayarak edinebilirsiniz. 

 • Akmercan Delta şirketindeki abone numaranızı öğrenmek için doğal gaz faturanızın üzerine bakabilirsiniz. Bu numara, şirketin gönderdiği faturaların üst kısmındaki ilgili alandan kolaylıkla bulunabilir. e-Devlet Kapısı’nın Akmercan Delta şirketine ayrılmış bölümünden de bu konuya dair sorgulama yapabilirsiniz. T.C. kimlik numaranızı kullanarak giriş yaptığınız bu uygulamanın “Doğalgaz Aboneliği Sorgulama” başlıklı menüsünden abonelik açma işlemi sırasında size verilmiş olan numaraya ulaşabilirsiniz. 

  Bu işlemi internet üzerinden gerçekleştirmek istemiyorsanız Akmercan Delta şirketinin çağrı merkezini telefon ile arayarak da abone numaranızı öğrenmeniz mümkündür. Bu numara başta HangiKredi ödeme merkezinden online olarak doğal gaz faturası yatırma olmak üzere birçok işlem için gereklidir.

 • Banka kartı ile doğal gaz faturası ödemek mümkündür. Bu kartlar, banka hesabı açılırken kullanıcılara tahsis edilir. Bankamatikler vasıtası ile para yatırma ya da çekme dışında bu kart, alışveriş için de kullanılabilir. Alışveriş yapılabilen her banka kartı doğal gaz faturası ödeme işlemi için de uygundur. 

  Burada dikkat edilmesi gereken detay, banka kartının internet alışverişi yapabilme özelliğinin açık olmasıdır. Kimi kartlar bu özelliği kapalı olarak sahibine ulaştırılır. Bu özelliğin açık olup olmadığını; banka şubelerinden, dijital kanallardan ya da müşteri hizmetleri merkezlerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Şayet bu özellik açık değilse yine bu kanalları kullanarak kartınızı internet alışverişlerine açtırabilirsiniz. Böylece banka kartınız doğal gaz faturalarını internet üzerinden ödemek için uygun hâle gelir. Bu kartı kullanarak yaptığınız fatura ödemesi sonucunda ilgili tutar hesap bakiyesinden düşer.

 • Akmercan Delta şirketinin doğal gaz faturaları kredi kartı ile ödenebilir. Kredi kartı ile fatura ödeme işlemini gerçekleştirebileceğiniz kanalların başında HangiKredi gelir. Sitede yer alan ödeme merkezi, oldukça güvenli ve pratiktir. Sade tasarımı ve basit kullanımı ile öne çıkan arayüzü sayesinde HangiKredi ödeme merkezi, her seviyedeki internet kullanıcısının gerekli işlemleri yapabileceği bir sistemdir. Tahsil edilen tutar, Akmercan Delta fatura ödeme işleminde kullandığınız kredi kartının o dönemki ekstresine yansıtılır.

 • Kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı vermek, doğrudan bankalar ile ilişkili bir işlemdir. Bu işlemi bankaların farklı kanallarından gerçekleştirebilirsiniz. Bankaların internet şubelerinin ya da mobil cihazlar için geliştirilmiş uygulamalarının ilgili menülerinden Akmercan Delta şirketine dair otomatik ödeme talimatını kolayca verebilirsiniz. 

  Otomatik ödeme talimatı verme işlemini telefon yolu ile gerçekleştirmek istiyorsanız hesabınızın bulunduğu bankanın müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz. Bankaların şubelerinden de doğal gaz faturalarınız için kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bunun için kredi kartınızın ait olduğu bankanın size en yakın şubesine gitmeniz yeterlidir. Bu talimatı verdiğiniz tarihten itibaren Akmercan Delta faturaları otomatik olarak ödenir. Böylece hem zamandan tasarruf edersiniz hem de faturaların ödeme tarihlerini kaçırma riskiniz ortadan kalkar.

 • Akmercan Delta şirketinin çağrı merkezi telefon numarası 0850 205 1 187’dir. Bu telefon numarasını arayarak merak ettiğiniz her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Şirketin genel müdürlüğüne ise 0 (362) 543 55 54-34 numarasından ulaşabilirsiniz. Dilerseniz web sitesinde yer alan form veya mail adresi üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon