Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Akmercan Artvin Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Akmercan Artvin doğal gaz faturanızı sorgulamak için kurumun resmî sitesindeki “Online” sekmesine tıklamanız gerekir. Açılan sayfanın üst kısmında yazan “Borç Sorgulama” yazısına tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Abone veya T.C. kimlik numaranızı ilgili boşluklara yazarak faturanızı sorgulayabilirsiniz. 

  Akmercan doğal gaz faturasını sorgulamak için e-Devlet sistemini kullanmak da mümkündür. HangiKredi üzerinden de sorgulama işlemi yapabilirsiniz. hangikredi.com üzerinden sorgulama yapmak için fatura ödeme seçeneğini kullanmanız gerekir. Dilerseniz sorgulama işleminin hemen ardından fatura ödemenizi de gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Akmercan tarafından verilen doğal gaz hizmetinin faturasını online olarak ödeyebilirsiniz. Akmercan Artvin doğal gaz faturasını firmanın resmî web sitesinde yer alan online ödemeler linkine tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. E-posta adresi ve şifrenizle sisteme giriş yapmanız yeterlidir. Online doğal gaz faturası ödeme işlemini e-Devlet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Fatura ödemesini HangiKredi internet sitesi aracılığı ile yapmak da mümkündür. Dilerseniz internet üzerinden müşterisi olduğunuz bankaya otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz.  

 • Akmercan Artvin doğal gaz faturasını HangiKredi üzerinden güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Hem kart bilgileri hem de kişisel veriler HangiKredi tarafından yüksek güvenlik önlemleri ile korunur. Firmanın güvenlikli altyapısı sayesinde internet üzerinden işlem yapıldığında ilgili kart sahibinin cep telefonuna onay kodu gönderilir. Bu onay kodunun açılan ekrana yazılması gerekir. Aksi takdirde işlem gerçekleştirilemez. Onay kodu ekrana girildikten sonra ödeme işlemi yapılmış olur. Dilerseniz ödeme yaptıktan sonra PDF formatında bir e-dekont da alabilirsiniz.

  İnternetten fatura ödeme imkânı sunan Akmercan Artvin, kullanıcılarının kart bilgilerinin ve kişisel verilerinin gizliliğine önem verir. HangiKredi ile benzer güvenlik önlemleri sunan site üzerinden sorunsuz bir şekilde ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Online kanallar aracılığı ödeme yaparak zaman tasarrufu sağlamak mümkündür. 

 • Akmercan Artvin doğal gaz aboneliği için gereken başvuru belgeleri bireysel, merkezî ve ticari kullanıma göre değişiklik gösterir. Bireysel başvuruda doğal gaz kullanacak kişinin kimliği ile kiracı ise kira kontratı gerekir. Kişi ev sahibi ise kira kontratının yerinin tapu alır. Merkezî kullanım başvurusu yöneticinin kimlik fotokopisi ve yapı ruhsat fotokopisi eşliğinde yapılır. Ticari kullanımlar için ise iş yerinin tapu fotokopisi, imza sirküsü, vergi levhası ve ticaret sicil kaydı istenir. Tüm belgeler tamamlandıktan sonra doğal gaz abonelik sözleşmesi imzalanır. Güvence bedeli yatırıldıktan sonra gaz açma randevusu alınmalıdır. HangiKredi ile “Doğal gaz aboneliği nasıl açılır?” sorusunun detaylı yanıtlarına ulaşabilirsiniz. Tüm süreci ayrıntıları ile öğrenebilirsiniz. 

 • Abonelik iptali için Akmercan Doğalgaz tarafından yetkilendirilen bir hizmet merkezine başvuruda bulunmak gerekir. Abone olarak adı geçen ve sözleşmede imzası bulunan kişi bizzat başvuru yapmalıdır. Bununla birlikte noter onaylı üçüncü bir kişi de fesih işlemini yürütebilir. Başvurunun yapılmasının ardından ilgili adrese en geç 3 gün içerisinde bir görevli gelir. Sayacın pasif hâle getirilmesi ile abonelik iptal işlemi tamamlanır. Dilerseniz HangiKredi üzerinden “Doğal gaz abonelik iptali nasıl yapılır?” sorusunun ayrıntılı yanıtlarına ulaşabilirsiniz. Akmercan Artvin Doğalgaz tarafından sağlanan aboneliğinizi iptal etmek için firmanın çağrı merkezinden de bilgi alabilirsiniz. 

 • Akmercan Artvin Doğalgaz tarafından tarafınıza atanan abone numarasını öğrenmek son derece kolaydır. Abone numarası doğal gaz faturasının ön yüzünde yazar. Ayrıca Akmercan Artvin müşteri hizmetlerini arayarak da abonelik numaranızı öğrenebilirsiniz. Bu işlem için çağrı merkezi yetkilisine abonelik sırasında kullandığınız kişisel bilgilerinizi aktarmanız yeterlidir. 

 • Akmercan müşteri hizmetlerine 0843 205 0 187 numaralı telefondan ulaşım sağlayabilirsiniz. Her türlü görüş ve öneriniz için çağrı merkezini arayabilirsiniz. Sorularınız için de bu numaradan firmayla iletişim kurabilirsiniz. Doğal gaz kaçağı ihbarı, kesinti bilgisi almak veya arıza bildiriminde bulunmak için ALO 187 aranabilir. Akmercan Artvin Doğalgaz ile iletişim kurmak için firmanın web sitesinde yer alan “İstek & Şikayet” sekmesi de tercih edilebilir. 

 • Akmercan doğal gaz borcunuzu banka kartı ile ATM’den, vezneden veya internet bankacılığı hizmetinden yararlanarak ödeyebilirsiniz. Aktifbank, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Akbank, Denizbank, Finansbank, Garanti Bankası, PTT ve Halkbank kartlarınız ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Banka kartı ile doğal gaz ödemeleri e-Devlet sistemi üzerinden de yapılabilir. Akmercan Artvin Doğalgaz’ın resmî internet sitesinde yer alan online işlemler menüsünden de ödeme yapmak mümkündür. 

  Dilerseniz ilgili banka kartınız için hesaptan otomatik ödeme talimatı oluşturabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı oluşturduğunuz takdirde mevduat hesabınızda en az fatura tutarı kadar para bulunması gerekir. İsterseniz firmanın Artvin Bölge Müdürlüğü’ndeki ofisine giderek de banka kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Doğal gaz faturanızı kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. Akmercan doğal gaz borcunuzu kredi kartı ile ATM’den, vezneden veya internet bankacılığı hizmetinden yararlanarak ödeyebilirsiniz. Aktifbank, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Akbank, Denizbank, Finansbank, Garanti, PTT ve Halkbank kredi kartı ile ödeme yapılabilir. Fatura ödemesini online olarak Akmercan tüketici panelinden T.C. kimlik numaranızı sisteme girerek ve yönlendirmeleri takip ederek de gerçekleştirebilirsiniz. 

  Kredi kartı ile fatura ödemesi HangiKredi üzerinden de yapılabilir. Sadece 3 kolay adımda faturanıza ulaşabilirsiniz. Güvenli altyapılar eşliğinde kredi kartınızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Abone numaranızı kaydederek ilerleyen dönemlerde aynı işlemi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz de mümkündür. 

 • Otomatik ödeme talimatı ile bankanızı faturalarınız üzerinde yetkilendirebilirsiniz. Verdiğiniz talimat ile bankanız fatura ödemelerini sizin adınıza otomatik olarak gerçekleştirir. Akmercan Artvin Doğalgaz ödemeleri için Aktifbank, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Akbank, Denizbank, Finansbank, Garanti, PTT ve Halkbank kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı vermek için bankanızı arayabilirsiniz. Şubeye giderek ya da dijital kanallar aracılığı ile de talimat kaydı oluşturabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatının gerçekleşmesi için kredi kartınızda en az fatura tutarı kadar bakiye bulunması gerekir. 

  Otomatik ödeme talimatı oluşturduğunuzda her ay belirli bir günde fatura tutarınız kartınızdan çekilir. Otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızı takip etme derdinden kurtulabilirsiniz. Bu sayede ödenmemiş fatura riski ortadan kaldırılabilir. Fatura ödemelerinizi aksatmamak için hangikredi.com tarafından sunulan ödeme hatırlatma hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Bu sayede tüm faturalarınızı düzenli şekilde 
  ödeyebilir ve olası aksiliklerin kolayca önüne geçebilirsiniz.  

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon