Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Akmercan Adıyaman Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Akmercan Doğalgaz Adıyaman faturalarını periyodik olarak sorgulamakta fayda vardır. Mevcut borç durumunu ve son ödeme tarihini düzenli olarak takip etmek, olası bir gecikmenin önüne geçme konusunda önemlidir. Adıyaman Akmercan Doğalgaz borç sorgulama işlemi için firmanın web sitesinde faydalanılabilir. Firmanın online işlemler bölümündeki tüketici paneli, fatura ve borç sorgulama işlemleri için hizmettedir. Abone numarası ve T.C. kimlik numarası yazılarak sorgulama yapılabilir. Abone numarası ile birlikte yazılan T.C. kimlik numarasının aboneye ait olmasına dikkat edilmelidir. Aksi hâlde sorgulama işlemi sonuçsuz kalır. 

  Fatura sorgulama işlemi için firmanın web sitesi dışında HangiKredi fatura ödeme merkezi ve bankaların dijital fatura ödeme servisleri kullanılabilir. Bir diğer pratik yöntem ise e-Devlet’tir. Akmercan Doğalgaz Adıyaman firmasının, e-Devlet üzerinden sunduğu “Doğal Gaz Faturası Sorgulama” hizmeti de mevcuttur. 

 • Akmercan Adıyaman Doğalgaz fatura sorgulaması yapıldığında, eğer borç varsa ekranda görünür. Sorgulama yapılabilen kanallar üzerinden online fatura ödemesi yapabilmek de mümkündür. Akmercan Doğalgaz Adıyaman, kendi web sitesi üzerinden, banka ve kredi kartları ile fatura tahsilatı yapmaktadır. Bununla birlikte bankaların internet şubeleri ve mobil uygulamaları da online ödeme yapabilmek için kullanışlıdır. En pratik yöntemlerden biri ise HangiKredi fatura ödeme merkezidir.

 • Akmercan Doğalgaz Adıyaman firmasının kestiği faturaların online ödemeleri, sadece resmî ve kurumsal servisler aracılığıyla yapılmalıdır. Ödeme için kullanılacak dijital kanalın detaylı bir şekilde incelenmesi gerekir. Aksi hâlde ciddi oranda maddi kayıp yaşanabilir. Firmanın web sitesi, bankaların fatura ödeme servisleri ve HangiKredi doğalgaz fatura ödeme merkezi gibi kanallar, internetten doğal gaz faturası ödemek için güvenli olan yöntemlerdir. 

 • Adıyaman Akmercan Doğalgaz telefon ile 0850 205 0 187 numaralı çağrı merkezi üzerinden hizmet verir. Adıyaman Akmercan Doğalgaz iletişim numaraları ise bölgelere göre farklılık gösterir. Bölge müdürlüğüne 0 (416) 225 31 40 numaralı telefon ile ulaşılabilir. Ofis numaraları ise şu şekildedir:

  • Merkez ofis: +90(416) 225 31 19-40
  • Besni ofis: +90(416) 318 01 01
  • Kahta ofis: +90(416) 726 03 00
  • Gölbaşı ofis: +90(416) 782 03 00

  İstek, şikâyet, öneri, arıza ve teknik destek için +90 532 304 01 87 numaralı WhatsApp hattından ve ALO 187 çağrı merkezinden destek alınabilir. 

 • Akmercan Doğalgaz Adıyaman aboneliğinin, ev sahipleri için evin satılması, kiracılar için ise yeni bir adrese taşınma gibi işlemler sonucunda iptal edilmesi gerekir. Yeni ev ya da yeni adres de Akmercan firmasının bölgesinde yer alıyorsa, iptalin ardından yeniden abonelik açılacağı için bir çeşit nakil işlemi yapılır. İptal işlemleri için firmanın çağrı merkezi aranabilir, fiziksel şubelere gidilebilir ya da e-Devlet “Doğal Gaz Abonelik Sözleşme Feshi Başvurusu” sayfası üzerinden iptal başvurusu yapılabilir.  

 • Akmercan Doğalgaz Adıyaman aboneliği ve faturalandırma ile ilgili işlemlerde abone numarası kullanılır. Abone numarasına adrese gelen kâğıt fatura üzerinden ulaşılabilir. Ayrıca abonelik açtırılırken imzalanan sözleşme üzerinde de abone numarası yer alır. Firmanın online işlem servisinde üyelik oluşturulmuşsa, bu servis de ilgili numaraya ulaşmak için kullanılabilir. Doğal gaz abone numarasını öğrenmenin en pratik yollarından biri yine e-Devlettir. “Doğal Gaz Aboneliği Sorgulama” sayfasından hem abone numarasına hem de abonelik ile ilgili diğer bilgilere ulaşabilmek mümkündür. 

 • Nakit parayı ve tasarrufları daha güvenli bir şekilde muhafaza edip pratik bir şekilde harcamaya imkân veren banka kartları, doğal gaz faturası ödemelerinde de kullanışlıdır. Banka kartları, içerisinde yeterli bakiye olduğu sürece kartla ödeme kabul eden şubelerde ve online fatura ödeme kanallarında geçerlidir. Kartın bağlı olduğu mevduat hesabı da kartsız bir şekilde online ödeme yapabilmeyi mümkün kılar. Bu işlem bankaların mobil uygulamaları üzerinden rahatlıkla yapılabilir. 

 • Kredi kartı kullanımının son derece yaygın olduğu günümüzde, doğal gaz faturası ödemelerinde de en çok tercih edilen araçlardan biri kredi kartıdır. Hem pratik hem de avantajlı olduğu için kullanılan kredi kartı, şubelerden ödeme yaparken de online ödeme yaparken de kullanılabilir. Temassız ödeme özelliği bulunan kredi kartları ile şubelerden ödeme yapmak birkaç saniye sürer. Online ödemelerde ise limiti yeterli bir kartın numarasını girmek yeterlidir. Otomatik ödeme talimatı vermek ise tüm bu süreçleri aradan kaldırır. 

 • Otomatik ödeme, tüm abonelikler için verilmesi gereken bir talimattır. Çünkü otomatik ödeme sayesinde doğal gaz faturalarının günü geçmez ve otomatik olarak kredi kartından ödenir. Bu sayede doğal gaz faturası ödemek için ekstra zaman ayırmaya gerek kalmaz. Otomatik ödeme talimatı vermek oldukça kolay bir işlemdir. Bankalar mobil uygulama, internet şubesi ya da telefon bankacılığı üzerinden otomatik ödeme talimatı alır. Daha detaylı bilgi için “Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Hakkında Bilmeniz Gerekenler” başlıklı içeriğimize göz atabilirsiniz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon