Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Adapazarı Agdaş Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • AGDAŞ borç sorgulama işlemleri, kullanıcılara fayda sağlamak amacı ile pek çok kanaldan yapılabilir. HangiKredi’nin web sitesi üzerinden AGDAŞ doğal gaz sorgulama işlemleri kolayca tamamlanır. Ekranda yer alan bilgileri girdiğiniz takdirde tüm faturalara zamandan ve mekândan bağımsız şekilde ulaşmak mümkündür. 

  HangiKredi’nin yanı sıra e-Devlet uygulamasını da tercih eden kullanıcılar mevcuttur. Öncelikle ana sayfa üzerinde yer alan firmalara tıklayarak şehir seçimi yapınız. Sonrasında AGDAŞ Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş. kutucuğunu seçerek doğal gaz faturası sorgulama kısmını tıklayınız. Bu hizmeti kullanarak ilgili kurumda kayıtlı olan faturaları kolayca görüntüleyebilirsiniz. 

  Sorgulama işlemlerini AGDAŞ müşteri hizmetleri aracılığı ile de tamamlamak mümkündür. 444 54 99 numaralı hattı tuşlayarak AGDAŞ fatura sorgulama işlemleri ve abonelik ücreti hakkında bilgi alınabilir. Böylece tüm süreçler, şubeye gitmeye gerek kalmadan tamamlanmış olur. 
   

 • AGDAŞ fatura ödeme işlemleri online olarak yapılabilir. HangiKredi üzerinden tüm faturalarınızı hızlı ve pratik bir şekilde ödeyebilirsiniz. Yalnızca 3 adımda gerçekleşen işlemler zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. AGDAŞ online işlemlere başlamadan önce abone numarasını öğrenmeniz gerekir. HangiKredi ödeme merkezine tıklayarak fatura türü, kurum adı ve abone numarasını ekleyiniz. Ekranda gösterilen adımları takip ederek Agdaş fatura ödemesini online şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Doğal gaz fatura ödemesi, AGDAŞ’ın online işlemler sayfasından da yapılabilir. Bu sayfa üzerinde AGDAŞ doğal gaz abonelik, ödeme ve cihaz kontrol başta olmak üzere pek çok sekme yer alır. Bu sayfaya e-Devlet sistemi üzerinden bağlanmak da mümkündür. Kişisel tercihlerinize göre dilediğiniz şekilde bağlanabilir, tüm süreci yakından takip edebilirsiniz. 

  AGDAŞ online işlemler sayfasından ödeme yapmak için öncelikle kimlik numarası, vergi kimlik numarası ya da yabancı uyruklular için giriş sekmelerinden birini seçiniz. İşlem yapılabilmesi için aboneliği bulunan kişinin kimlik ve telefon numarasının sisteme kayıtlı olması gerekir. Giriş yaptıktan sonra çeşitli adımları takip ederek fatura ödemesini online olarak tamamlayabilirsiniz.
   

 • AGDAŞ doğal gaz faturası, güvenli platformlardan ödendiği takdirde hayatınıza hız ve pratiklik katar. Böylece ödeme merkezlerine gitmeden tüm işlemleri evinizin rahatlığında tamamlayabilirsiniz. HangiKredi ödeme merkezi, özel olarak geliştirilen altyapıları sayesinde güvenlik standartlarını en üst seviyede tutar. 

  Veri aktarımını ve kişisel bilgileri özenle koruyan platform, güvenli online ödeme avantajı sunar. Kullanıcılar, önemli bilgilerini gönül rahatlığı ile sisteme girerek bu ayrıcalığın keyfini çıkarır. HangiKredi; isim, soy isim ve kredi kartı numarası başta olmak üzere tüm kişisel verileri güvenilir altyapısında saklar. 3. kişilerle paylaşmaz. Yüksek güvenlik önlemlerinin alındığı platform, ödeme süreçlerine kalite ve hız katar.
   

 • AGDAŞ, kullanıcılarına kolaylık sağlamak amacı ile çeşitli hizmetler sunmaya devam eder. 0(264) 888 2 888 numaralı telefonu arayarak AGDAŞ ile iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca 444 54 99 çağrı merkezi numarası ile de iletişime geçebilirsiniz. AGDAŞ numarası üzerinden yapabileceğiniz işlemler;

  • İhbar
  • Şikayet
  • Bilgilendirme
  • Fatura sorgulama
  • Talep
  • Abone bilgi güncelleme
  • Endeks bildirimi
  • Geçici gaz kapama 

  şeklinde sıralanabilir. AGDAŞ doğal gaz aboneliği, online işlemler üzerinden yapılır. Bununla birlikte AGDAŞ gaz açtırma (tekrar) süreci de bu platform üzerinden tamamlanır. 
   

 • AGDAŞ abonelik iptalini çeşitli kanallardan kolayca yapabilirsiniz. AGDAŞ online işlemler sayfasını ziyaret ederek kimlik ya da vergi numaranızı ilgili kutucuğa yazınız. Açılan sayfada adımları takip ederek abonelik işlemi kolayca sonlandırılır. Bu işlemin gerçekleşmesi için son faturanın ödenmiş olması gerekir. İptal işlemi kurum tarafınca yapılarak kısa süre içerisinde sonuçlanır. 

  Doğal gaz abonelik iptali için e-Devlet uygulaması da tercih edilebilir. Firmalar kısmında AGDAŞ Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş. firmasını seçerek ‘’Doğal gaz abonelik sözleşme feshi başvurusu’’ kısmına tıklayınız. Gerekli adımları takip ettikten sonra başvuru işlemi başarıyla alınır. Ödenmemiş fatura borcu yoksa iptal süreci kısa süre içerisinde başlar. 

 • Abone numarası, doğal gaz işlemlerini hızlandıran en önemli bilgilerden bir tanesidir. Numara sayesinde kişisel bilgilere ihtiyaç duymadan faturanızı ödeyebilirsiniz. Aynı zamanda fatura sorgulama, abonelik iptali ve AGDAŞ doğal gaz açtırma başta olmak üzere pek çok hizmete erişim imkânı sunar.

  Abone numarası genellikle faturanın üst kısımlarında ‘’Abone No’’ şeklinde belirtilir. Elinizde fatura yoksa 444 54 99 çağrı merkezi numarasını ya da AGDAŞ online işlemler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Gerekli adımlar takip edildiğinde isme kayıtlı olan abone numarası kolayca öğrenilir.
   

 • Dijital çağın gelişmesi ile birlikte online işlemlerde pek çok yenilik ortaya çıkar. Bu yeniliklerden bir tanesi olan fatura ödeme, kullanıcılara hız ve pratiklik katar. AGDAŞ; yeni abonelik, bağlantı ücreti ve güvence bedeli başta olmak üzere pek çok seçenek banka kartı ile ödenebilir. Banka kartı ile ödeme işlemlerini internet ya da cep bankacılığı üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz banka kartı ile ödeme işlemleri için hizmet merkezlerini de tercih edebilirsiniz. AGDAŞ online işlemler menüsü de bu amaçla kullanılabilir. 

 • Kredi kartı ile fatura ödeme kolaylığını pek çok platformda yaşayabilirsiniz. HangiKredi, bu süreçte de her zaman yanınızdadır. Fatura türü, kurum adı ve abone numarası başta olmak üzere çeşitli bilgileri ekleyerek ödeme ekranına kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra anlaşmalı bankalarla da ödeme işlemi kolayca tamamlanabilir. Birbirinden farklı ödeme kanalları sayesinde kullanıcılar kendilerine uygun yöntemi seçebilir. AGDAŞ’ın web sitesinden anlaşmalı kurumlara göz atarak en doğru bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu kurumların internet veya cep bankacılığı, ATM ya da gişe tahsilat imkânlarından yararlanarak ödeme yapabilirsiniz. 
   

 • Otomatik ödeme talimatı, takip etmeniz gereken aylık faturalarınızı azaltmanın yollarından bir tanesidir. Bu özellik sayesinde borçtan kaynaklanan doğal gaz kesintilerinin önüne geçmek de mümkündür. Fatura tutarı her ay kredi kartından kesilerek giderlerinize yansıtılır. Otomatik olarak yapılan bu işlem, fatura takibi derdini ortadan kaldırmış olur. Böylece zamandan kazanarak enerjinizi başka işlerde kullanabilirsiniz. 

  Firmanın anlaşmalı olduğu bankalar, otomatik ödeme talimatını kolayca gerçekleştirir. İnternet bankacılığı ya da şube ziyareti ile bu işlem kısa sürede tamamlanır. Böylece tüm faturalarınız düzenli şekilde ödenmiş olur. Otomatik ödeme talimatını ister hesaptan ister kredi kartından kolayca verebilirsiniz. 
   

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon