Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Gaziantep Gaski Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • GASKİ fatura sorgulama işlemleri çeşitli platformlar üzerinden yapılır. Bu platformlardan bir tanesi HangiKredi’dir. Abone numaranızı biliyorsanız HangiKredi üzerinden sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Böylece ödemeniz gereken toplam tutarı görebilir, GASKİ borç sorgulama adımlarını tamamlayabilirsiniz. Bu hizmete telefon, bilgisayar ya da tabletten ulaşmak mümkündür.

  Farklı yolları tercih eden kullanıcılar, e-Devlet üzerinden de sorgulama yapabilir. Öncelikle ana sayfada yer alan firmalar sekmesine tıklayınız. Bu kısımda su seçeneğinden ilerleyerek Gaziantep Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü’nü seçiniz. Son olarak borç bilgileri sorgulama ve ödeme seçeneğinden işlemlere devam edebilirsiniz. Bu kısımda ödenmesi gereken fatura tutarlarını görüntülemek mümkündür. Fatura sorgulama, GASKİ su online işlemlerden de yapılabilir. Bu kısımda yer alan borç bilgileri sorgulama ve ödeme kutucuğunu seçiniz. Gerekli adımları takip ettiğinizde bu işlemi kısa sürede tamamlamak mümkündür.

 • “Online su faturasını nasıl ödeyebilirim?” sorusunun cevabı son derece basittir. GASKİ fatura ödeme işlemleri HangiKredi ile kolayca tamamlanır. Tüm ödeme süreçlerine hız ve pratiklik katan platform, hiçbir efor sarf etmeden işlem yapabilmenizi sağlar. Böylece hem zamandan hem de mekândan bağımsız hareket edebilirsiniz. 

  GASKİ su faturası ödemesi için öncelikle HangiKredi ana sayfasında yer alan “Ödeme Merkezi” sekmesine tıklayın. “Fatura Öde” kısmında ilerleyerek fatura türü, kurum adı ve abone numarası kısımlarını doldurun. Açılan sayfadan fatura tutarlarını görüntüleyebilir ve hemen ödeme yapabilirsiniz. 

  Fatura ödemek için GASKİ online işlemler sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. Bu kısımda online ödeme kutucuğuna tıklayarak abone ve sayaç numarasını girmeniz gerekir. Sayaç numarası kullanıcıların güvenliği için talep edilir. Bu numarayı faturanız üzerinde bulabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra ilgili kısımlarda doldurarak GASKİ Gaziantep su borçlarını ödeyebilirsiniz. 

 • GASKİ su faturasını internetten ödeyerek harcadığınız zamanı en aza indirebilirsiniz. Hayata hız ve pratiklik katan bu yöntem, başka işlere daha fazla zaman ayırmanıza imkân sağlar. Bu süreçte güvenilir ödeme kanallarını tercih etmek son derece önemlidir. HangiKredi, fatura ödeme ve sorgulama işlemlerinde her zaman yanınızdadır. 

  HangiKredi ile yapacağınız tüm ödemeler yüksek güvenlik standartları ile desteklenir. İsim, soy isim ve kredi kartı başta olmak üzere tüm önemli bilgiler güvenlik önlemleriyle korunur. Kişisel veriler 3. kişilerle paylaşılmaz. Bu özellikler sayesinde HangiKredi üzerinden dilediğiniz ödemeyi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

 • GASKİ iletişim numaraları, kullanıcılara en iyi hizmeti vermek için oluşturulur. Bu numaralar üzerinden çeşitli bilgilere ulaşabilir, aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz. 

  • GASKİ Genel Müdürlüğe bağlanmak için 0 (342) 211 13 00
  • Çağrı Merkezi için ise 153

  numaralı telefonları arayabilirsiniz. Alo 153, kullanıcılara 7 gün 24 saat arıza ve ihbar hizmeti sunar. Bu numarayı tuşlayarak su ya da kanal arızalarını bildirebilirsiniz. Aynı zamanda GASKİ müşteri hizmetleri, planlı ve plansız su kesintileri hakkında da bilgi verir.

 • GASKİ abonelik için Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne müracaat edilmesi gerekir. İlgili birime giderek matbuu dilekçesi doldurulur. İstenen belgeler dilekçe ile birlikte kuruma teslim edilir. Uzman ekipler aboneliğin yapılacağı bölgeyi gezerek keşif yapar. Bu keşfin sonucunda tesisat için uygunluk testi yapılır. Onaylandığında kişiye abone numarası verilir. Ardından belirtilen GASKİ abonelik ücreti yatırılmalıdır. Sonrasında sözleşme imzalanarak sayaç kısa süre içerisinde başlatılır. Başvuru işlemleri için gerekli olan belgeler ise abonelik türüne göre değişiklik gösterir.

  Meskenler için; 

  • Tapu fotokopisi
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Zorunlu deprem sigortası poliçesi
  • İkametgâh belgesi
  • Kira sözleşmesi (Kiracı ise)

  İnşaatlar için;

  • Temel yapı ve ruhsat fotokopisi
  • Arsa tapusu fotokopisi
  • İmza Sirküsü
  • Nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi


  İş yerleri için;

  • Tapu fotokopisi
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Kira kontratı fotokopisi (Kiracı ise)
 • GASKİ su aboneliği iptali için Halkla İlişkiler servisine kimlik kartı ve abone numarası ile
  gidilmelidir. Bunun öncesinde geçmiş ve güncel borçların ödenmiş olması gerekir. Bilgileriniz doğrultusunda iptal başvurusu kolayca yapılır. İptal işleminden sonra depozito bedeli güncellenir ve kullanıcıya iade edilir.

  Abonelik iptali başvurusu için e-Devlet uygulamasını da tercih edebilirsiniz. Firmalar kısmında GASKİ’yi bularak “Abonelik Sözleşme Feshi Başvurusu” kısmına tıklayabilirsiniz. Gerekli adımlardan sonra iptal başvurusu işlemi kısa sürede tamamlanır.

 • GASKİ eski fatura görüntüleme, ödeme ve sorgulama işlemleri için abone numarasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu numara sayesinde ödeme merkezlerine gitmenize gerek kalmaz. Abone numarası, faturanın üst kısmındaki ‘’Abone No’’ bölümünde yer alır. Genellikle 8 hanelidir. 8 haneden az ise başına sıfır (0) ekleyerek online işlemlere giriş yapabilirsiniz. Elinizde fatura bulunmuyorsa GASKİ merkezini ziyaret ederek ya da müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz. Abone numarası ile zaman alan pek çok işlemi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. 

 • “Gecikmiş su faturasını internetten ödeme nasıl yapılır?” sorusunun cevabı oldukça basittir. HangiKredi web sitesine girerek borçlarınızı güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip site üzerinden ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz. Banka kartı ile yapabileceğiniz tüm işlemler hem zamandan hem de mekândan bağımsız hareket imkânı sunar. Böylece evde, iş yerinde ya da kafede dilediğiniz ödeme işlemini yapabilirsiniz.

 • GASKİ borç ödeme kredi kartı ile son derece kolay bir şekilde yapılır. HangiKredi, bu konu ile ilgili pratik ve hızlı çözümler sunar. Yalnızca 3 adımda faturaları ödeyebilir, tüm işlerinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Fatura sorgulaması yaparak ödemek istediğiniz dönemi seçiniz. Kredi kartı bilgilerini girdikten sonra ödeme işlemi tamamlanmış olur. Bununla birlikte fatura ödeme işlemlerini GASKİ web sitesinden de yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey abone ve sayaç numarasını eklemektir. 

  GASKİ, birikmiş su borcu olan kullanıcılar için de çeşitli kolaylıklar sunar. Belirli sebeplerle faturalarını ödeyemeyen kişilere GASKİ su borcu yapılandırma imkânı verilir. Bu avantaj sayesinde borçlar taksitlendirilir. Peşin ödeme yapıldığında ise gecikme faizinde %90’a kadar indirim yapılacağı belirtilmektedir.

 • Kredi kartı ile ödeme talimatı vermek son derece basittir. Bu işlem sayesinde faturalarınızı düzenli olarak ödeyebilir, gecikme nedeniyle su kesilmesi riskini en aza indirebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı ile fatura tutarı kredi kartından tahsil edilir. Bu şekilde her ay fatura takibi yapmanıza gerek kalmaz. Anlaşmalı bankalar sayesinde fatura ödeme işlemleriniz düzenli olarak tamamlanır. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon