Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Denizli DESKİ Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • DESKİ su faturaları açıklamaları, hizmet bedeline konu olan tüm tutarları içerir. Kullanım detaylarından vergi kesintilerine kadar her bilgiye, açıklamalar kısmından ulaşılabilir. DESKİ su borcu sorgulama işleminizin ardından herhangi bir problem olduğunu fark ederseniz bununla ilgili işlem yapmanız mümkündür. Fazla gelen su faturasına itiraz adımlarını gerçekleştirerek açıklamaların hatalı olduğunu kuruma iletebilirsiniz.

 • DESKİ su faturası ödeme işlemi online kanallar aracılığıyla kolaylıkla yapılabilir. Kurumun resmî internet sitesi, ödeme işlemi için tercih edilebilecek seçenekler arasındadır. Ayrıca e-Devlet üzerinden ya da HangiKredi aracılığıyla da Denizli DESKİ su faturası ödeme işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Her bir işlem için internet sitesine giderek yönlendirmeleri takip etmeniz yeterlidir.

 • DESKİ su borcu ödeme işlemini internetten yapmak, yetkili kurumlar aracılığıyla güvenlidir. Bu sayede kişisel bilgileriniz koruma altında olurken aynı zamanda ödeme işleminiz de kolaylıkla halledilir. Bu noktada HangiKredi’nin kişisel bilgileri saklamadan ilgili kurumun sunucusuna aktardığını belirtmek gerekir. Bu özelliği sayesinde tüm bilgileriniz ve işlemleriniz koruma altında olur.

 • Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi iletişim numarası 0258 297 20 20 olarak belirtilir. Ayrıca 185’i tuşlayarak da arıza kaydı yapabilirsiniz. DESKİ su aboneliğiyle alakalı herhangi bir işlemin nasıl yapılacağını yetkililerden öğrenmenizi sağlayacak bu numaralar, işinizi kolaylaştırır. Su aboneliği için gerekli evrakların ne olduğunu veya iptalin nasıl gerçekleşeceğini çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

 • DESKİ aboneliğinizi iptal ettirmek istediğinizde kurumun resmî internet sitesini kullanabilir ya da çağrı merkezini arayabilirsiniz. Ayrıca e-Devlet ile abonelik iptali seçeneği de sözleşmesini feshetmek isteyenler için pratik bir yöntemdir. Gerekli adımları takip ederek abonelik iptal sürecinizi kolaylıkla başlatabilir ve başvuru durumunuzu aynı kanal aracılığıyla takip edebilirsiniz.

 • Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi, büyükşehir belediyesine bağlı bir kuruluştur. Merkez dâhil olmak üzere Denizli’nin ilçelerine de su dağıtım hizmeti sunan DESKİ’nin, kendi tüzel kişiliği bulunur. Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olmasına rağmen müstakil bütçesi bulunan bu kuruluş, 2014 senesinden beridir kesintisiz şekilde faaliyetlerine devam eder.

 • Abone numarası, DESKİ’de yapacağınız pek çok eylem için oldukça önemlidir. Bahsedilen bu numarayı öğrenmek için DESKİ su faturasına bakmanız yeterlidir. Eğer elinizde fiziksel olarak bir fatura bulunmuyorsa çağrı merkezini arayarak ya da kurumun internet sitesine giriş yaparak da işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 • DESKİ fatura ödeme işlemlerinizi banka kartınız aracılığıyla yapmanız mümkündür. İnternet alışverişine açacağınız kartınızda yeterli bakiye olması DESKİ su borcunuzu ödemeniz için yeterlidir. Faturanızı ödemek için HangiKredi’yi tercih ettiğinizde bilgilerinizi korumak ve izniniz haricinde işlem yapılmasını engellemek amacıyla doğrulama kodu imkânı sunulur. Bu sayede banka kartınızla su faturanızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

 • DESKİ su borcunuzu öğrendikten sonra dilerseniz ödeme işlemini kredi kartıyla da gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için kredi kartınızın ön yüzünde yazan numarayı, geçerlilik tarihini ve kişisel güvenlik kodunu girerek su borcunuzu ödeyebilirsiniz. Bunun için HangiKredi’yi tercih ettiğinizde ödeme işleminizi bilgilerinizi koruyarak kolaylıkla gerçekleştirme imkânınız bulunur.

  HangiKredi, girilen hiçbir bilgiyi direkt olarak sisteminde saklamaz. İlgili kuruluşun sunucusuna aktararak işlem gerçekleştirmesi sayesinde HangiKredi, oldukça güvenli bir tercihtir. Ayrıca ödeme işlemi sırasında kullanılan onay kodu sayesinde, tüm sürecin yalnızca sizin izninizle gerçekleştirilebileceğini de hatırlatalım. Bu sayede DESKİ su parası ödeme işlemlerinizin, güvenli bir aracı tarafından gerçekleştirildiğine emin olabilirsiniz.

 • DESKİ su borcu öğrenme ve ödeme işlemlerinizin otomatik şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için kullandığınız kredi kartı hangi bankaya aitse otomatik ödeme talimatını o kurumla halletmeniz gerekir. Son ödeme tarihi gibi önemli zamanları dert etmenize gerek kalmadan borcunuzu kapatabileceğiniz bu otomatik sistemi aşağıdaki yöntemlerle açabilirsiniz:

  • Bankanın şubelerini ziyaret ederek
  • İnternet bankacılığını kullanarak
  • Mobil bankacılık hizmetlerinden yararlanarak
  • Bankanın çağrı merkezini arayarak

  Otomatik ödeme talimatı verme işlemleri için gerekli adımlar, bankalar arası değişiklik gösterebilir. Bu noktada kullandığınız kredi kartı hangi bankaya aitse onun yetkili aracılarıyla iletişime geçmek önemlidir. Bu sayede kimi zaman otomatik fatura ödeme işlemleri için sunulan ekstra fırsatları da öğrenerek işlemlerinizi avantajlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon