Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Yozgat Sürmeli Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Sürmeli Gaz, kendi bölgesinde doğal gaz dağıtım faaliyetlerinden sorumlu olan firmadır. Firmaya ait olan doğal gaz faturalarının sorgusu hangikredi.com adresinden kolaylıkla yapılabilir. HangiKredi web sitesi içerisinde yer alan “Fatura Ödeme Merkezi” sistemi kullanarak güncel borç bilginizi öğrenebilirsiniz. Sistem sayfasında bulunan fatura türü, kurum adı ve abone numarası kısımlarını doldurarak borç tutarınızı öğrenmeniz mümkündür. Sayfada devam ederek Sürmeli Gaz ödeme işlemini de yapabilirsiniz. Borç sorgulama işlemi firmanın resmî web sitesi ziyaret edilerek de yapılabilir.

 • Sürmeli Gaz Yozgat, fatura ödeme konusunda kullanıcılarının online imkânlardan yararlanmasını sağlar. Firmaya olan güncel borç miktarını öğrenmek ve bu tutarı ödemek için hangikredi.com adresini tercih edebilirsiniz. Site üzerinde bulunan “Fatura Ödeme Merkezi” sistemi tüm fatura işlemleri için kullanılabilir. Siteye üye olarak abone numaranızı kaydedebilir ve daha sonraki ödemelerinizi çok daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Üye olmanızla birlikte ödeme günü yaklaşan faturalarınız için bir hatırlatma alırsınız. Bu sayede faturalarınızı düzenli bir şekilde takip ederek geciktirmeden ödeyebilirsiniz. HangiKredi, doğal gaz haricinde anlaşmalı olan kurumların su, elektrik, telekomünikasyon ve televizyon faturalarının da ödenebileceği bir hizmet portalıdır.

 • Sürmeli Gaz iletişim konusunda günümüz şartlarına uygun kanallara sahiptir. Yozgat Sürmeli Gaz telefon numarası 444 0 187 olarak belirlenmiştir. Bu hat üzerinden müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanabilirsiniz. Bu telefon numarası doğal gaz aboneliği ile ilgili tüm sorunlar ve talepler için kullanılabilir. Firmaya abone olmadan önce işlemleriniz ile ilgili gereksinimlerinizi de yine bu hat üzerinden giderebilirsiniz. Ayrıca info@surmaligaz.com.tr mail adresinden de firma ile iletişim kurmak mümkündür. 

 • Sürmeli Gaz doğal gaz aboneliği iptal işlemi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Firmaya ait müşteri hizmetleri merkezine bizzat giderek bu işlemi başlatabilirsiniz. Bu işlem internet üzerinden de yapılabilir. e-Devlet sistemi, Sürmeli Gaz abonelik fesih işlemlerini online olarak yapmanıza imkân tanır. Bu yol ile işlem yapabilmek için e-Devlet sistemi üzerinde kaydınızın olması gerekir. 

  Başvurunuzun tamamlanıp aboneliğinizin iptal edilmesi için Sürmeli Gaz’a herhangi bir borcunuz olmamalıdır. İptal işleminin tamamlanması ile Sürmeli Gaz Yozgat abonelik ücreti tarafınıza iade edilir. Abonelik iptal işlemi ile ilgili detaylı bilgi almak için firmanın resmî web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca HangiKredi’nin “Doğal gaz abonelik iptali nasıl yapılır?” başlıklı içeriği üzerinden bilgi almak da mümkündür. Sürmeli Gaz müşteri hizmetlerini arayarak da abonelik iptali ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

 • Sürmeli Gaz Yozgat şehri içerisinde doğal gaz dağıtım konusunda yetkili firmadır. Bu firmaya ait olan doğal gaz faturalarının online olarak ödenmesi mümkündür. İnternet üzerinden fatura öderken dikkat edilmesi gereken konuların başında tercih edilen kurumunun güvenilir olması yer alır. Faturalarınızı ödediğiniz firmanın güvenlik konusundaki hassasiyetine dikkat etmeniz önemlidir. Bu hassasiyet, işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapmanız için mutlaka olması gereken bir özelliktir.

  HangiKredi, online ödeme imkânı sunan en güvenilir kurumlardan biridir. Bu sayede faturalarınızı sorunsuz bir şekilde ödeyebilirsiniz. HangiKredi, güvenli ödeme altyapı sistemleri sayesinde kullanıcılarının gönül rahatlığı ile işlem yapmalarına destek olur. Bilgilerinizi asla üçüncü bir şahıs ile paylaşmaz. Kişisel verilerinizi koruma altına alarak güvenli bir deneyim sunar. 

 • Abone numarası, Sürmeli Gaz Yozgat’tan hizmet alan kullanıcılara verilir. “Doğal gaz abonelikleri nasıl açılır?” başlıklı HangiKredi içeriği ile üzerinden Sürmeli Gaz’dan hizmet alabilmeniz için gerekli olan detaylara ulaşabilirsiniz. Kurum ile sözleşme imzaladıktan sonra adınıza bir abone numarası tanımlanır. Bu numaraya sözleşme üzerinden ulaşabilirsiniz. Abone numarası, fatura sorgulama ve ödeme işlemlerini yapabilmeniz için gereklidir. Bu numara ile hangikredi.com üzerinden zahmetsiz bir şekilde fatura borç sorgulaması ve ödemesi yapabilirsiniz. Abone numarası, tarafınıza gönderilen faturaların üzerinde de yer alır. İşlem yaparken faturanız üzerinden bu numaraya ulaşabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri hattını arayarak da abone numarası ile ilgili gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz. 

 • Kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı vererek fatura işlemlerinizi çok daha güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Otomatik ödeme talimatı vermek için bankanız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Bu talimatı bankanızın şubesine giderek verebilirsiniz. Dilerseniz çağrı merkezini arayarak da talimat kaydı oluşturabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı, bankaların dijital kanalları aracılığı ile de oluşturulabilir. Bu talimat ile bankanızı sizin adınıza ödeme yapması için yetkilendirmiş olursunuz. Ödemelerin gerçekleşmesi için kredi kartı limitinizin yeterli olması gerekir. Ödenen fatura tutarları kredi kartı ekstresine yansıtılır. Otomatik ödeme talimatını dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. 

  HangiKredi, sisteme üye olan kullanıcılarına ödeme hatırlatma hizmeti sunar. Faturaların son ödeme tarihleri yaklaştığında size bir hatırlama mesajı gönderir. Bu sayede faturalarınızı geciktirmeden ödeyebilirsiniz. Böylece, otomatik ödeme talimatınız olmasa bile, faturalarınızı tek tek takip etmenize gerek kalmaz. HangiKredi, takip işlemini sizin yerinize yapar. Size sadece sisteme girip ödemeyi gerçekleştirmek kalır. 

 • Sürmeli Gaz, doğal gaz faturalarının online olarak ödenmesine imkân tanıyan bir kurumdur. HangiKredi, kullanıcılarına online olarak fatura ödeme hizmeti verir. Sitede yer alan ödeme menüsüne girerek kolayca işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Fatura türü, kurum adı ve abone numarası bilgileri girilerek güncel faturalara ulaşmak mümkündür. Daha sonra işlemlere devam edip ödeme sayfasına ulaşabilirsiniz. Doğal gaz faturası ödemenizi banka kartı ile hangikredi.com adresi üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Siteye üye olup abone numaranızı kaydederek sonraki fatura ödeme işlemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Banka kartı ile fatura ödeme işlemlerini Sürmeli Gaz’ın anlaşmalı olduğu kurumların dijital kanallarını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Sürmeli Gaz Yozgat fatura ödeme işlemi kredi kartınız ile hangikredi.com adresi üzerinden yapılabilir. Site içerisinde bulunan “Fatura Ödeme Merkezi” sistemi ile güncel fatura bilgilerine anında ulaşmanız mümkündür. Ardından işlemlere devam edip faturanızı ödeyebilirsiniz. HangiKredi, doğal gaz faturanızı güvenli şekilde ödeyebileceğiniz bir hizmet noktasıdır. Doğal gaz haricinde anlaşmalı olunan kurumların su, elektrik, telekomünikasyon ve televizyon faturalarını da hangikredi.com adresinden istediğiniz zaman ödeyebilirsiniz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon