Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Bursa Gaz Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Bursagaz, gelişen teknolojiye uyumlu olarak inovatif bir bakış açısını benimser. Bu sayede Bursagaz aboneliğinize ait işlemlerinizin birçoğunu online kanallar ile gerçekleştirebilirsiniz. Bursagaz borç sorgulama işlemlerini online olarak kurumun resmî internet sitesi, e-Devlet ve online ödeme kanalları üzerinden kısa sürede gerçekleştirmek mümkündür.

  e-Devlet Fatura Sorgulama Sistemi
  Aboneliğinize ait borç sorgulama işlemlerini e-devlet üzerinden kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

  • e-Devlet ana sayfasına giriş yapın.
  • Sayfada “Bursagaz Bursa Şehiriçi Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Doğalgaz Fatura Sorgulama” aramasını gerçekleştirin.
  • Kimlik doğrulama ekranını kullanarak sisteme giriş yapın.
  • Aboneliğinize ait faturayı seçtikten sonra borç sorgulama işlemini kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

  e-Devlet üzerinden Bursagaz fatura sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilmek için sisteme üyeliğiniz olması gerekir. e-Devlet sistemine kaydınız yok ise PTT şubelerinden küçük bir ücret karşılığında alacağınız şifre ile üyelik oluşturabilirsiniz. Böylece pek çok hizmete erişim sağlayabilirsiniz. 

  Bursagaz Fatura Sorgulama Sistemi
  Bursagaz internet sitesinin kullanıcı dostu paneli üzerinden borç sorgulama işlemlerini hızlıca gerçekleştirmeniz mümkündür.

  • Bursagaz ana sayfasına giriş yapın.
  • Panelde bulunan “Borç Sorgulama” menüsünü seçin.
  • Karşınıza çıkan ekran üzerinden kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak sisteme giriş yapın.
  • Yönlendirildiğiniz sayfa üzerinden yönergeleri takip ederek aboneliğinize ilişkin fatura sorgulama işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

  Bursagaz sisteminde bir üyeliğiniz yok ise “Yeni Kullanıcı Oluştur” seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Kişisel bilgilerinizi girerek üyelik oluşturabilirsiniz. Bu sayede tüm online hizmetlerden kolayca faydalanabilirsiniz.
   

  HangiKredi Fatura Sorgulama Sistemi
  Bursagaz fatura sorgulama işlemlerini HangiKredi’nin online sistemi üzerinden 3 adımda gerçekleştirebilirsiniz.

  • HangiKredi ana sayfasına giriş yapın.
  • Panelde bulunan “Fatura Ödeme” seçeneğine tıklayın.
  • Ödeme yapacağınız hizmetin simgesini seçin. Daha sonra sayfa üzerindeki “Hemen Fatura Öde” butonuna tıklayın.
  • Fatura türü, kurum adı ve sözleşme yada T.C. kimlik numarası bilgilerini doldurarak aboneliğinize ait borç bilgilerine kısa sürede ulaşabilirsiniz.
    

  HangiKredi, kullanıcılarına sadece fatura sorgulama ve ödeme hizmeti vermez. Bunların yanı sıra “Doğal gaz faturası nasıl düşürülür?” gibi sık araştırılan konularda da kullanıcılarına destek olur. Siz de bütçenizden tasarruf etme konusunda HangiKredi üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
   

 • Bursagaz’ın inovatif çalışma sistemleri sayesinde fatura ödeme işlemleri online kanallar ile gerçekleştirilebilir. Bursagaz fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirmek için kurumun internet sitesi ve müşteri hizmetleri hattı kullanılabilir. Ödeme işlemi için HangiKredi de tercih edilebilir.

  Bursagaz İnternet Sitesi
  Bursa Doğalgaz fatura ödeme işlemlerini internet sitesi üzerinden kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

  • Bursagaz internet sitesine girin.
  • Ana sayfada yer alan “Müşteri Online İşlemler” menüsüne tıklayın.
  • Kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra yönergeleri takip ederek borç ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.


  Bursagaz Müşteri Hizmetleri
  Bursagaz müşteri hizmetlerini arayarak fatura ödeme işlemi yapmam mümkündür.

  • 444 11 33 numaralı telefondan müşteri hizmetlerini arayın.
  • Sesli yanıt sistemi üzerinden yönergeleri takip edin.
  • Ödeme sistemine kart bilgilerinizi girdikten sonra işlemi onaylayın.
  • Onay verdikten sonra ödeme işlemi başarı ile tamamlanır.
    

  HangiKredi Online Ödeme Merkezi 
  Bursagaz fatura ödeme işlemlerinizi HangiKredi’nin güvenli ve pratik sistemi üzerinden 3 adımda gerçekleştirebilirsiniz.

  • HangiKredi ana sayfasında yer alan “Fatura Ödeme” seçeneğine tıklayın. Ödeme yapacağınız hizmetin simgesini seçin ve “Hemen Fatura Öde” menüsüne giriş yapın.
  • Fatura tipi, kurum adı ve sözleşme numarası bilgilerini girdikten sonra yönergeleri takip edin.
  • Ödeme sayfasına banka ya da kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra tarafınıza iletilen SMS ile işlemi onaylayın. İşlem onayı sağladıktan sonra fatura ödemesi tamamlanır. 
    
 • Pek çok kullanıcı, online sistemlerde fatura ödeme işlemi gerçekleştirirken güvenliğe dair endişe duyar. HangiKredi üzerinden Bursagaz fatura ödeme işlemleri gelişmiş güvenlik önlemleri eşliğinde gerçekleştirilir. HangiKredi’nin güvenli altyapısı sayesinde ödeme esnasında beyan ettiğiniz banka ya da kredi kartı bilgileriniz saklanmadan ilgili kurumların sunucularına iletilir. Bu sayede tarafınıza ait hassas hiçbir bilgi üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

 • Bursagaz doğal gaz fatura ödemelerini online kanallar vasıtasıyla gerçekleştirirken dikkat edilmesi gereken adımlar bulunur. Bunlardan ilki kullanılan platformun güvenilirliğidir. Bazı online kanalların altyapı sistemleri kişisel verilerin korunmasında yeterli olmayabilir. Bu da verilerinizin üçüncü kişiler tarafından kullanılması olasılığını arttırır. HangiKredi, gelişmiş güvenlik standartları sayesinde tüm bilgilerinizi koruma altına alır. Üçüncü tarafların bilgilerinize erişimini engeller. İnternetten fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirirken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da doğru bilgileri beyan etmektir. Abonelik ve kart bilgilerini eksiksiz girerek ödeme işlemlerinizi başarıyla tamamlayabilirsiniz. 

 • Bursagaz iletişim numarası 444 11 33’tür. Müşteri hizmetleri üzerinden aboneliğinize ait sözleşme, fatura ve ödeme işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Acil müdahale gerektiren arıza veya kaçak gibi durumlar için Alo 187 hattı 7/24 hizmet verir. 

 • Bursa Doğalgaz abonelik işlemlerini kurumun internet sitesi ve e-Devlet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kurumun internet sitesi üzerinden “Müşteri Online İşlemler” menüsüne giriş yaptıktan sonra yönergeleri takip ederek doğal gaz abonelik başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça kolay olan bu yöntem ile kısa sürede doğal gaz hizmetini kullanmaya başlamak mümkündür.

  Bursagaz online abonelik işlemini e-Devlet üzerinden sağlamak için öncelikle sisteme giriş yapmanız gerekir. İlgili bölümden “Bursagaz Bursa Şehiriçi Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Doğal Gaz Abonelik Sözleşmesi Başvurusu” aramasını yaptıktan sonra devam edin. Sistemdeki “Yeni Başvuru” menüsü ile Bursagaz e-Devlet üzerinden abonelik başvuru işlemlerini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. 

  Abonelik başvurusunu gerçekleştirdikten sonra Bursagaz abonelik ücreti ödemeniz gerekir. Abonelik güvence bedeli ödemesi; PTT şubelerinden, internet sitesi üzerinden, müşteri hizmetlerinden ya da bankalardan gerçekleştirilebilir. Ödeme işlemi için sözleşme numarası gereklidir. 

 • Bursagaz online abonelik iptali e-Devlet sistemi üzerinden kolayca gerçekleştirebilir. Öncelikle e-Devlet ana sayfasından “Bursagaz Bursa Şehiriçi Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Doğal Gaz Abonelik Sözleşme Feshi Başvurusu” araması yapmanız gerekir. Daha sonra açılan sayfada kimlik doğrulaması gerçekleştirmelisiniz. Sisteme girdikten sonra aboneliğinizin üzerinden Bursagaz kapatma işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Bursagaz aboneliğinize ait tüm bilgileri tarafınıza kesilen bir fatura üzerinden öğrenebilirsiniz. Abonelik numarası, faturanın üst kısmında yer alan bilgi bölümünde “Abone No” olarak verilir. Tarafınıza ait bir faturaya erişiminiz yok ise 444 11 33 numaralı müşteri hizmetleri üzerinden abone bilgilerinizi öğrenmeniz mümkündür. 

 • Bursagaz doğal gaz faturası ödeme işlemlerini online kanallar üzerinden banka kartınız ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi’nin yüksek güvenlik önlemleri sayesinde ödeme sistemine beyan ettiğiniz banka kartı bilgileriniz korunur. Bu sayede banka kartınız ile güvenli bir ödeme yapabilirsiniz. Ödeme işlemleri için fatura türü, kurum adı ve sözleşme ya da T.C. kimlik numarası bilgilerinin girilmesi gerekir. 

 • Bursagaz doğal gaz faturası ödeme işlemlerini kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapmak için HangiKredi’yi kullanabilirsiniz. Sadece 3 adımda ödeme işlemini tamamlamak mümkündür. Dilerseniz fatura bilgilerinizi sisteme kaydederek sonraki ödemelerinizi çok daha kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı; bankaların dijital kanalları, şubeleri ve müşteri destek hatları üzerinden verilebilir. Ödeme talimatı sayesinde gecikme faizlerinden kaçınabilirsiniz. Faturalarınızı bizzat takip etme zorunluluğunu ortadan kaldırabilirsiniz. Kredi kartı talimatı oluşturarak “Doğal gaz faturası son ödeme gecikmesi durumunda ne olur?” sorusu hakkında araştırma yapmanıza da gerek kalmaz. Bankanız sizin adınıza ödemelerinizi düzenli olarak gerçekleştirir. Böylece faturaların unutularak gecikmeye girmesi gibi bir durum söz konusu olmaz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon