Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Akmercan Batıkar Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Akmercan Batıkar, doğal gaz faturası sorgulama işlemi için online hizmet veren bir kurumdur. Firmanın resmî web sitesi olan akmercanbatikargaz.com adresine girererek online işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Kullanıcılar, abone ya da T.C. kimlik numaraları ile internet sitesinin sağ üst bölümünde yer alan "Online" menüsündeki "Fatura Borç Sorgulama" linkini tıklayarak ilgili işlemi gerçekleştirebilir. Sisteme giriş yapıp işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapabilmek için öncelikle kayıt olmanız gereklidir. 

  Bankanızın online kanalları aracılığı ile de fatura borç miktarını öğrenebilirsiniz. Sorgulamanızı HangiKredi üzerinden de son derece pratik bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. HangiKredi’nin ödeme merkezine girerek fatura sorgulama işlemi yapabilirsiniz. 

 • Akmercan Batıkar doğal gaz borç sorgulama işlemi online olarak yapılabildiği gibi bu faturanın ödemesi de internet üzerinden gerçekleştirilebilir. HangiKredi, doğal gaz faturasını dilediğiniz zaman internet üzerinden ödemenin en kolay yollarından biridir. Web sitesi üzerinden erişebileceğiniz “Fatura Ödeme Merkezi” aracılığıyla zahmetsiz bir şekilde işlem yapabilirsiniz. hangikredi.com, müşteri hizmetleri merkezine gitmeden doğal gaz faturanızı güvenli bir şekilde ödemenizi sağlar. İsterseniz üye olarak abone numaranızı kaydedip bir sonraki ay çok daha hızlı işlem gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca firmanın resmî web sitesinde belirtilen online ödeme yollarını kullanarak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • hangikredi.com, doğal gaz faturasını internet üzerinden ödemenin en güvenli yollarından biridir. “Fatura Ödeme Merkezi” aracılığıyla güvenli bir şekilde işlem gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi, güvenli ödeme altyapı sistemleri sayesinde kullanıcıların tüm işlemlerini gönül rahatlığı ile yapmasını sağlar. Doğal gazın yanı sıra aynı zamanda anlaşmalı olan kurumların su ve elektrik faturalarını da dilediğiniz yerden online olarak ödeyebilirsiniz. Ayrıca firmanın web sitesini veya bankanızın dijital kanalları kullanarak da ödeme işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün.

 • Akmercan Batıkar, güvenli bir şekilde doğal gaz kullanım imkânı sunan yetkili bir kurumdur. Firmanın resmî web sitesinde bulunan “Online İşlemler” başlığından birçok işlem yapabilirsiniz. Doğal gaz aboneliği açtırmak için ise size en yakın müşteri hizmetleri merkezine gidebilirsiniz. Bu merkeze ulaşmadan önce abonelik açmak için ilgili belgeleri yanınızda bulundurmanız gereklidir. Belgeleriniz eksiksiz ise güvence bedelini ödedikten sonra abonelik sözleşmesi imzalanır. İşlemler tamamlandıktan kısa bir süre sonra doğal gaz hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, e-Devlet sistemi üzerinden de abonelik başvurusu yapılabilir. Başvuru için gerekli belgeler başvuru durumuna göre çeşitlilik gösterebilir. Detaylı bilgi almak için Akmercan Batıkar ile iletişim kurabilirsiniz. 

 • Akmercan Batıkar, resmî web sitesinden detaylı bir şekilde işlem yapabilmenizi sağlar. Online olarak fatura borcunuzu sorgulayabilir ya da bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Abone numarası ile bütün işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu numara, abonelik işlemleriniz sırasında size tahsis edilerek kurumdan hizmet aldığınız süre boyunca işlem yapmanıza olanak sağlar. Abone numarası sözleşme yaptığınız sırada görevli kişi tarafından size iletilir. Ayrıca abonelik sözleşmesi üzerinden de bu numaraya ulaşabilirsiniz. Doğal gaz faturasının bilgiler kısımdan da bu numaraya ulaşmak mümkün. Kurumun çağrı merkezi ile iletişim kurarak da abonelik bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. 

 • Akmercan Batıkar’ın resmî web sitesi olan akmercanbatikargaz.com üzerinden kapsamlı bir şekilde online işlemler yapabilmenize imkân tanır. Bu sistem, fatura sorgulama gibi işlemlerin yanı sıra bilgi güncellemesi de yapabileceğiniz bir platformdur. Abonelik iptal
  işlemini bu sistem üzerinden başlatabilirsiniz. Ayrıca size en yakın müşteri hizmetleri merkezine giderek abonelik iptal işleminizi hızlıca gerçekleştirmeniz de mümkündür.

  e-Devlet sistemini kullanarak da abonelik iptali yapılabilir. “e-Devlet ile abonelik iptali nasıl yapılır?” sorusuna HangiKredi üzerinden yanıt bulabilirsiniz. Bu sayede abonelik iptal işlemini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek mümkün hâle gelir. Daha detaylı bilgi almak için Akmercan Batıkar müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Akmercan Batıkar çeşitli yollar ile iletişim kurabileceğiniz bir firmadır. Resmî web sitesine üye olup aboneliğinize dair detaylı işlemler yapabilirsiniz. Firmanın resmî sosyal medya hesaplarını takip ederek de kurum ile iletişime geçmeniz mümkündür. Akmercan Batıkar, 0850 205 0 187 numaralı hattan abonelerine destek olur. Alo 187 numarası üzerinden de ihbarlar ve acil durumlar için hizmet verir. Akmercan Batıkar Doğalgaz Bölge Müdürlüğü’ne 0372 250 08 88 - 89 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.

 • Akmercan Batıkar doğal gaz faturanızı online olarak hangikredi.com adresinde bulunan “Fatura Ödeme Merkezi” üzerinden güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Düzenli olarak bu yol ile faturanızı ödemek için web sitesine üye olabilir ve abone numaranızı kayıt edebilirsiniz. Bu sayede aylık olarak yapacağınız işlemleri çok daha hızlı yapabilirsiniz. HangiKredi, doğal gaz fatura ödemelerinde banka kartı kabul eder. Faturanızı ödeyebilmek için abone numaranızı bilmeniz yeterlidir. Su ve elektrik gibi diğer fatura ödemelerinizi de yine aynı şekilde HangiKredi üzerinden banka kartınız ile yapabilirsiniz. Ayrıca bankanızın sunduğu online ödeme seçeneğini kullanarak da bu işlemi yapabilmeniz mümkün.

 • Akmercan Batıkar doğal gaz faturanızı online olarak ödemenin en kolay ve güvenli yollarından biri HangiKredi’dir. Dilediğiniz zaman kredi kartı ile fatura ödeme işleminizi yapabilirsiniz. HangiKredi, su ve elektrik gibi faturalarınızı da kredi kartı ile dilediğiniz zaman ödemenizi sağlar. Siteye üye olup abone numaranızı kayıt ettikten sonra bu işlemi düzenli olarak çok daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca bu işlem firmanın anlaşmalı olduğu bankaların online hizmet sistemlerinden de yapılabilir.

 • Online kanalların yaygınlaşması ile birlikte müşteri hizmetleri merkezine gitmeden fatura sorgulama ya da ödeme işlemi yapmak mümkün hâle geldi. Bu konuda kolaylık sunan bir diğer yöntem de otomatik fatura ödeme seçeneğidir. Bankanız ile iletişime geçerek doğal gaz faturanızın her ay düzenli bir şekilde otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede süreci bizzat sizin takip etmeniz gerekmez. Otomatik ödeme talimatı verme işlemi bankadan bankaya değişiklik gösterebilir. Bu konu ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanızın iletişim kanallarına başvurabilirsiniz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon