Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com
Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat
Anapara:
50.000,00 TL
Vade:
3 Ay
Faiz:
%17,00
Kur Farkı:
0,00 TL
Alt Limit:
0,00 TL
Faiz Kazancı:
2.013,22 TL
Vade Sonu Tutar
52.013,22 TL
Vade Sonu Tutar : 52.013,22 TL


  • Anadolubank’ta Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı açarak Türk Lirası birikimlerinizi değerlendirin, kur değişimlerine karşı birikimlerinizi koruyun
  • Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı’nı 3, 6, 9 ya da 12 ay farklı vade seçenekleri ile açabilir, sabit faiz getirisine ek olarak %0 stopaj avantajından yararlanabilirsiniz.
  • Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı ile avantajlı faiz oranları ile kazanmaya devam ederken, aynı zamanda TL birikimlerinizi döviz kurundaki değişimlere karşı korumuş olursunuz.
  • Hesap açılışında alt ve üst tutar sınırı bulunmamaktadır.
  • Vade bitiş tarihiniz geldiğinde Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabınızın faizli bakiyesi ile vade başlangıç ve vade bitiş tarihindeki kur farkı karşılaştırılır. Hesaplama sonunda daha yüksek olan tutar hesabınıza aktarılır.
  • Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesap açılışı ve vade bitiş tarihlerinde Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nın saat 11:00’de açıkladığı USD/TRY, EUR/TRY ve GBP/TRY döviz alış kurları baz alınır. Altın ve Dövizden Dönüşümlü Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesap açılışında Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’nın saat 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00 ve 15:00’te açıkladığı USD/TRY, EUR/TRY ve GBP/TRY döviz alış kurları ve Gram Altın fiyatları baz alınır; vade bitiş tarihinde saat 11:00’de açıkladığı USD/TRY, EUR/TRY ve GBP/TRY döviz alış kurları ve Gram Altın fiyatları baz alınır.
  • Olası kur farkından kaynaklı gerçekleşebilecek olası kazancınız, mevduat faiz getirinizden daha yüksek olursa Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat kur farkı hesabınıza yansıtılır.
  • Mevduat faiz getiri, kur farkından olası kaynaklanabilecek kazancınızdan büyükse mevduat faiz getiriniz Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat hesabınıza yansıtılır.
  • Vade bitiminden önce kapatılan hesaplarda kurun düşmesi halinde kurdan kaynaklı kayıp tarafınıza yansıtılır.
  • Vade sonunun tatil gününe denk gelmesi halinde, sıradaki ilk iş günü faiz tahakkuk ettirilecektir. Vade sonunda tahakkuk edecek faiz bakiyesi anapara ile beraber vadesiz hesaba aktarılacaktır.
Tutar Aralığı 3 Ay6 Ay9 Ay12 Ay
0 - 2.000.000 TL %17 %17 %17 %17

Anadolubank

Anadolubank; bankacılık faaliyetlerini Kurumsal, Ticari, KOBİ, İşletme ve Tarım Bankacılık ile Bireysel Bankacılık altında yürütmektedir. Türkiye çapında 114 şubesi ile hizmet sunan banka, temel bankacılık faaliyetlerinin yanı sıra müşterilerine, faktoring ve yatırım alanlarında da  finansal iştirakleri ile hizmet verirken; Hollanda’da da uluslararası iştirake sahiptir.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.