Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

BankPozitif Konut Kredisi

BankPozitif konut kredisi faiz oranları hesaplaması yapabilir, mortgage kredilerini karşılaştırabilir ve internetten ev kredisi başvurusu yapabilirsiniz!


50.000 TL 5 Yıl Vadeli BankPozitif Konut Kredisi bulunmamaktadır.
Üzgünüz, aradığınız vade ve tutar için bir kredi ürünü bulunamamıştır. Vade süresini ve/veya kredi tutarını değiştirerek tekrar arama yapabilir veya tüm bankaların kredi tekliflerini görebilirsiniz.

Konut Kredisi Faiz Oranları

 • Kredi Tutarı
 • Vade
 • Faiz
 •  

Konut Kredisi Veren Bankalar

BankPozitif Konut Kredisi Hesaplama

 

BankPozitif konut kredileri ile ev almak çok kolay! Uygun konut kredisi faiz oranı sunan BankPozitif ile çektiğiniz tutardan katbekat fazlasını ödemek zorunda kalmazsınız. Verdiği şubesiz bankacılık hizmeti ile BankPozitif rakiplerine oranla daha düşük ev kredisi faiz oranları sunabilmektedir. Bu bankadan alacağınız mortgage ile kira öder gibi ev sahibi olmak istiyorsanız sitemiz üzerinden BankPozitif konut kredisi hesaplaması yapabilirsiniz. Çekmek istediğiniz kredi tutarı ve vadesine göre yapacağınız ev kredisi hesaplaması ile ev kredileri ile ilgili şu bilgilere ulaşabilirsiniz:

 • Aylık taksit miktarı
 • Ödenecek toplam tutar
 • Kredi kullandırım oranı
 • Dosya masrafı tutarı
 • Yıllık maliyet oranı
 • Kefil sayısı

En uygun konut kredisi seçeneğine ulaşabilmek için bu detaylı bilgileri inceleyebileceğiniz gibi karşılaştırma özelliğini kullanarak farklı bankalara ait ürünleri de birbiri ile karşılaştırabilirsiniz.

BankPozitif Ev Kredisi Başvurusu

 

BankPozitif konut kredisi başvurusunu Hangikredi.com’dan yapabilirsiniz. Bütçenizi zorlamayacak en uygun ev kredisini bulabilmek için sitemizden konut kredisi faiz hesaplaması yaparak kredilerle ilgili bireysel değerlendirme yapabilirsiniz. Yaptığınız bu incelemenin ardından kullanmak istediğiniz mortgage ürününe karar verirseniz vakit kaybetmeden ve şubeye gitmeye gerek kalmadan sitemizden online başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

BankPozitif ev kredisi ile ilgili bilmeniz gereken detayları aşağıda derledik:

 • En uzun vade 120 aydır.
 • Kullandırım oranı ekspertiz değeri üzerinden %70’tir.
 • Sadece İstanbul, Ankara ve İzmir’den alınacak evler için bu bankadan ev kredisi kullanılabilir.
 • Alınacak ev tamamlanmış olmalıdır.

BankPozitif Konut Kredisi Faiz Oranları

 

Güncel BankPozitif konut kredisi faiz oranları Hangikredi.com’da! Cebinizi zorlamayacak en ucuz konut kredisi ürününü bulmak için en güncel konut kredisi faizleri ile hesaplama yapmanız gerekir. Bankalarla sürekli iletişim halinde olarak en güncel ev kredisi faizlerini sunan Hangikredi.com’dan güvenle ev kredisi faiz hesaplaması yapabilirsiniz. Siz de ev sahibi olmak istiyorsanız vakit kaybetmeden sitemizden sorgulama yapın, en ucuz ev kredisini bulun! Ayrıca, anlaşmalı bankaların sitemize özel sunduğu faiz oranlarından faydalanarak çok daha ucuza kredi kullanabilirsiniz.

BankPozitif Konut Kredisi Nereye Ödenir?

 

Şubesiz bankacılık hizmeti veren BankPozitif’in konut kredisi ödemelerini her ay eşit taksitler halinde herhangi bir banka hesabından EFT ile BankPozitif hesabınıza gönderebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz BankPozitif’in anlaşmalı olduğu bankaların şubelerinden de ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faiz indirimlerinden ve kredi kampanyalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bırakın!

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.