Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

World Platinum

Avantajlar

Yaşamın limitlerini zorlayanlar için: World Platinum!

  • Üye işyeri sayısı:360.000

  • ATM sayısı:2.987

  • Kazanç Türü:Puan

  • Kart Sağlayıcıları:Visa

  • Yıllık Ücret: 178,50 TL
Anlaşmalı olduğumuz bankaya başvurun, avantajlardan faydalanmaya başlayın!

  • World Platinum dünyasında siz "tek"siniz. World Platinum ile yaşamınızın her anında kendinizi özel hissederek, her zaman daha fazlasını isteyebilir, hayallerinizi beklemeden gerçekleştirebilirsiniz. World Platinum ile anlaşmalı otel ve restoranlarda %10 indirim ayrıcalığından, havaalanı transferlerinizde konforlu araçlar ve indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

  • Limit Aşım Ücret Bilgileri Yok

  • Yıllık Kart Ücreti (Ek Kartlar) 89,25 TL

  • Nakit Avans Ücreti Yurt içinde ve yurt dışında atmlerde %1,05'dir.

  • Asgari Ödeme Tutarı Yeni tahsis edilen kredi kartlarında ilk yıl dönem borcunun %40’ı, bir yıldan sonra dönem borcunun %30'u olacaktır.

YapıKredi World Platinium

 

YapıKredi World Platinium kredi kartı avantajlar ve ayrıcalıklarla dolu bir dünyanın kapısını sizin için aralıyor! YapıKredi World Platinium kart ile üye iş yerlerinde yapacağınız alışverişlerden WorldPuan kazanmanın yanı sıra Platinium karta özel fırsatlar ve ayrıcalıklardan da yararlanabilirsiniz. YapıKredi World Platinium kart ile seçkin otel ve restoranlardan indirim hakkı elde edebilir, rezervasyonlarınız için YapıKredi Concierge hizmetini kullanabilir, havaalanı transferlerinizi YapıKredi Shuttle ile indirimli gerçekleştirebilirsiniz.

YapıKredi World Platinium Kampanyaları

 

YapıKredi World Platinium kampanyaları ile yaptığınız her alışverişten ekstra WorldPuan kazanmanın yanısıra YapıKredi World Platinium kredi kartına özel fırsat, indirim ve ayrıcalıklardan da yararlanabilirsiniz. Seyahat, restoran, araç kiralama, özel şoför, asistans hizmetleri ve daha pek çok alanda özel fırsatlar sunan YapıKredi World Platinium kart ile ayrıcalıkların tadını çıkarın!

YapıKredi World Platinium Başvurusu

 

YapıKredi World Platinium başvurusunu Hangikredi.com’dan hızla ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı sorgulama ve karşılaştırma hizmeti sunan Hangikredi.com kredi kartı sayfası üzerinden kriterlerinize yönelik tüm kredi kartlarını filtreledikten sonra dilediğiniz kart için online kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.