Zurich Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Zurich Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın, Kazançlı Çıkın.

TRAFİK SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Zorunlu trafik sigortası, trafikte meydana gelebilecek kazalardan dolayı üçüncü kişilere verilebilecek hasarları güvence altına alan ve her yıl yapılması zorunlu olan bir sigorta türüdür. Zorunlu trafik sigortası yaptırarak, trafikte neden olabileceğiniz maddi ve bedeni hasarlar için güvence sağlamış olursunuz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör
Neden
En İyi Fiyat Teklifi!
20 farklı sigorta şirketinin
sunduğu en uygun fiyatla
poliçenizi oluşturabilirsiniz.
Taksit Taksit Ödeyin!
Kredi kartına taksit imkanları
ve online ödeme şeçenekleri ile
sigortanızı kolayca alabilirsiniz.
Hızlı ve Kolay Poliçe!
3 dakika içerisinde sorgulama
yaparak sigortanızı hızlı ve
kolayca yaptırabilirsiniz.

Zurich Sigorta Trafik Sigortası

 

Trafikteki olası kazalar sonucu üçüncü kişilere ve diğer araçlara verilebilecek zararı maddi güvence altına alarak hasar tazmini sağlayan trafik sigortası zorunlu sigortalar kapsamındadır ve trafiğe çıkan tüm motorlu araçların yaptırması gerekir. Zurich Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası ile poliçenizi avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Zurich Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

 

Zorunlu trafik sigortası teminatları Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenmektedir. Her sigorta şirketi için aynı olan bu teminatlar araç başına maddi-bedeni, kaza başına maddi-bedeni olmak üzere araç türüne göre farklı teminatlara sahiptir. Zurich Sigorta trafik sigortası ile dilerseniz poliçenize ek teminatlar dahil ettirerek poliçenizin kapsamını genişletebilir ve daha fazla riske karşı maddi güvence sağlayabilirsiniz.

Zurich Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

 

Zurcih Sigorta zorunlu trafik sigortası fiyatları farklı etmenlere göre değişiklik gösterir. Aracın yaşı, kullanıcım amacı ve bağlı olduğu il ile ruhsat sahibinin daha önce kaza yapıp yapmamış olması ve poliçesini zamanında yeniletip yeniletmemesi poliçe fiyatını doğrudan etkiler. Poliçenize ek teminat ekletmek istediğinizde ise poliçenin fiyatı artacaktır. Hangikredi.com Zorunlu Trafik Sigortası sayfasında yer alan trafik sigortası sorgulama aracını kullanarak trafik sigortası poliçe teklifi alabilirsiniz.