Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Zurich Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Zurich Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın, Kazançlı Çıkın.

Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Zorunlu olan ve her yıl yenilenmesi gereken trafik sigortası, hasar durumlarına karşı üçüncü kişilerin hakkını gözetir. Zurich Sigorta’nın avantajlı zorunlu trafik sigortası poliçe fiyatlarından yararlanarak trafik sigortası poliçenizi yaptırabilirsiniz

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Zurich Sigorta Trafik Sigortası Nedir?

 

Trafikteki olası kazalar sonucu üçüncü kişilere ve diğer araçlara verilebilecek zararı maddi güvence altına alarak hasar tazmini sağlayan trafik sigortası zorunlu sigortalar kapsamındadır ve trafiğe çıkan tüm motorlu araçların yaptırması gerekir. Zurich Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası ile poliçenizi avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Zurich Sigorta Trafik Sigortası Teminatları Neler?

 

Zorunlu trafik sigortası teminatları Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenmektedir. Her sigorta şirketi için aynı olan bu teminatlar araç başına maddi-bedeni, kaza başına maddi-bedeni olmak üzere araç türüne göre farklı teminatlara sahiptir. Zurich Sigorta trafik sigortası ile dilerseniz poliçenize ek teminatlar dahil ettirerek poliçenizin kapsamını genişletebilir ve daha fazla riske karşı maddi güvence sağlayabilirsiniz.

Zurich Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları Avantajlı mı?

 

Zurcih Sigorta zorunlu trafik sigortası fiyatları farklı etmenlere göre değişiklik gösterir. Aracın yaşı, kullanıcım amacı ve bağlı olduğu il ile ruhsat sahibinin daha önce kaza yapıp yapmamış olması ve poliçesini zamanında yeniletip yeniletmemesi poliçe fiyatını doğrudan etkiler. Poliçenize ek teminat ekletmek istediğinizde ise poliçenin fiyatı artacaktır. Hangikredi.com Zorunlu Trafik Sigortası sayfasında yer alan trafik sigortası sorgulama aracını kullanarak trafik sigortası poliçe teklifi alabilirsiniz.