Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Sompo Japan Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Sompo Japan Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın, Kazançlı Çıkın.

Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Trafik sigortası trafikteki hasar durumlarında üçüncü kişileri maddi güvence altına alılr. Zorunlu sigortalar arasında yer alan trafik sigortasını Sompo Japan güvencesi ile avantajlı fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Sompo Japan Trafik Sigortası Nedir?

 

Zorunlu trafik sigortası, trafikte hasara neden olabileceğiniz diğer araç ve üçüncü kişileri maddi koruma altına alır. Sompo Japan trafik sigortsı ile avantajlı fiyatlarla trafik sigortası poliçenizi yaptırabilirsiniz.

Sompo Japan Trafik Sigortası Teminatları Neler?

 

Zorunlu trafik sigortasının ana teminatları tüm sigorta şirketleri için aynıdır ve Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir. Sompo Japan trafik sigortası poliçenizi dilerseniz ek teminatlarla genişleterek daha kapsamlı hale getirebilirsiniz. Sompo Japan trafik sigortası ek teminatları ile sadece üçüncü kişiler değil aracınızda bulunan kişiler de sigorta güvencesi kapsamına alınır. Sompo Japan’ın trafik sigortasına eklediği İhtiyari Mali Sorumluluk teminatı ile belirlenen ana teminatların limiti daha yüksek hale getirilmiştir. Ayrıca Sompo Japan trafik sigortası poliçenize Ferdi Kaza ve Hukuksal Koruma teminatları da ekleyebilir ve hukuksal uyuşmazlıkları güvence altına alabilirsiniz.

Sompo Japan Trafik Sigortası Fiyatları Avantajlı mı?

 

Sompo Japan trafik sigortası fiyatları yaptıracağınız poliçenin kapsamına göre değişiklik gösterir. Sompo Japan trafik sigortası teklifi almak için Hangikredi.com Sigorta sayfasını ziyaret edebilir ve zorunlu trafik sigortası poliçe teklifi alabilirsiniz.