Neova Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Neova Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın, Kazançlı Çıkın.

TRAFİK SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Zorunlu trafik sigortası, trafikte meydana gelebilecek kazalardan dolayı üçüncü kişilere verilebilecek hasarları güvence altına alan ve her yıl yapılması zorunlu olan bir sigorta türüdür. Zorunlu trafik sigortası yaptırarak, trafikte neden olabileceğiniz maddi ve bedeni hasarlar için güvence sağlamış olursunuz.

Neden
En İyi Fiyat Teklifi!
20 farklı sigorta şirketinin
sunduğu en uygun fiyatla
poliçenizi oluşturabilirsiniz.
Taksit Taksit Ödeyin!
Kredi kartına taksit imkanları
ve online ödeme şeçenekleri ile
sigortanızı kolayca alabilirsiniz.
Hızlı ve Kolay Poliçe!
3 dakika içerisinde sorgulama
yaparak sigortanızı hızlı ve
kolayca yaptırabilirsiniz.

Neova Sigorta Trafik Sigortası

 

Trafikte meydana gelebilecek olası kazalar sonucunda diğer araçlarda ve üçüncü şahıslarda oluşabilecek hasarları maddi güvence altına almayı hedefleyen zorunlu trafik sigortasını Neova Sigorta’dan avantajlı poliçe fiyatları ile yaptırabilirsiniz.

Neova Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

 

Zorunlu trafik sigortasının temel teminatları Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenmektedir ve tüm sigorta şirketleri temel teminatları sunmak zorundadır. Dilerseniz poliçenizi, sigorta şirketinizin sunduğu ek teminatlar ile genişleterek daha kapsamlı hale getirebilirsiniz. Neova Sigorta trafik sigortası ile olası kazalara karşı maddi güvence sağlayabilirsiniz.

Neova Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

 

Neova Sigorta trafik sigortası fiyatları poliçenin kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Temel teminatlar tüm sigorta şirketleri için aynı olsa da sigorta poliçesi fiyatları aracın yaşı, modeli, ek teminatlar ve sürücünün hasar geçmişi gibi nedenlerden dolay değişiklik göstermektedir. Hangikredi.com Sigorta sayfasını ziyaret ederek Neova Sigort Trafik Sigortası teklifi alabilirisiniz.