Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Gulf Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Gulf Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın, Kazançlı Çıkın.

Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Trafik sigortası, trafikte neden olabileceğiniz hasarların tazminini sağlar. Zorunlu trafik sigortası poliçenizi Gulf Sigorta güvencesinden yararlanarak avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Gulf Sigorta Trafik Sigortası Nedir?

 

Zorunlu sigortalar kapsamında olan trafik sigortası, trafikteki olası kazalarda üçüncü kişilere ve diğer araçlara verilebilecek zararı maddi güvence altına almayı hedefler.

Gulf Sigorta Trafik Sigortası Teminatları Neler?

 

Zorunlu trafik sigortası teminatları Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir ve belirlenen bu limitler tüm sigorta şirketleri için geçerlidir. Bu temel teminatları yanı sıra sigorta şirketleri ek teminatlar sunarak trafik sigortasının kapsamını genişletebilmekte. Siz de trafik sigortanıza ek teminatlar dahil ettirerek poliçenizin kapsamını genişletebilirsiniz.

Gulf Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları Avantajlı mı?

 

Gulf Sigorta trafik sigortası fiyatları aracın yaş, kullanım amacı, bağlı olduğu il gibi durumlara göre değişir. Ayrıca sürücünün daha önce hasar yapıp yapmamış olması ve poliçesini zamanında yeniletip yeniletmemesi de poliçe fiyatını etkiler. Hangikredi.com Zorunlu Trafik Sigortası sayfasından trafik sigortası sorgulaması yaparak trafik sigortası poliçe teklifi alabilirsiniz.