Generali Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Generali Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın, Kazançlı Çıkın.

TRAFİK SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Zorunlu trafik sigortası, trafikte meydana gelebilecek kazalardan dolayı üçüncü kişilere verilebilecek hasarları güvence altına alan ve her yıl yapılması zorunlu olan bir sigorta türüdür. Zorunlu trafik sigortası yaptırarak, trafikte neden olabileceğiniz maddi ve bedeni hasarlar için güvence sağlamış olursunuz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör
Neden
En İyi Fiyat Teklifi!
20 farklı sigorta şirketinin
sunduğu en uygun fiyatla
poliçenizi oluşturabilirsiniz.
Taksit Taksit Ödeyin!
Kredi kartına taksit imkanları
ve online ödeme şeçenekleri ile
sigortanızı kolayca alabilirsiniz.
Hızlı ve Kolay Poliçe!
3 dakika içerisinde sorgulama
yaparak sigortanızı hızlı ve
kolayca yaptırabilirsiniz.

Generali Sigorta Trafik Sigortası

 

Motorlu aracınızla trafikte diğer araç ve üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararları maddi koruma altına alan zorunlu trafik sigortasını, Generali Sigorta’dan avantajlı poliçe teklifleriyle yapabilirsiniz.

Generali Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

 

Zorunlu trafik sigortası teminatları Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir. Tüm sigorta şirketleri, zorunlu trafik sigortası poliçesi için belirlenmiş olan bu teminatları sunmak zorundadır. Dilerseniz Generali Sigorta’dan yaptıracağınız zorunlu trafik sigortası poliçesine şu ek teminatları dahil ettirebilirsiniz:

  • Cam Kurtaran Teminat
  • Asistans Hizmeti
  • Lastik Koruyan Teminat
  • Sürücü Ferdi Kaza

Generali Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

 

Generali Sigorta zorunlu trafik sigortası fiyatları poliçenin kapsamına göre değişiklik gösterir. Poliçenize dahil ettireceğiniz ek teminatlar poliçenizin fiyatında değişikliğe neden olabilir. Ayrıca aracın yaşı, modeli, kullanım amacı ve kayıtlı olduğu il de poliçe fiyatını değiştiren etmenler arasındadır. Hangikredi.com Sigorta sayfasından zorunlu trafik sigortası hesaplaması yapabilir ve Generali Sigorta trafik sigortası teklifi alabilirsiniz.