Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Generali Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Generali Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın, Kazançlı Çıkın.

Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Zorunlu trafik sigortası trafikte meydana gelebilecek kaza durumlarında üçüncü kişilerin hakkını gözetir. Zorunlu olan ve her yıl yeniletmeniz gereken trafik sigortasını Generali Sigorta güvencesi ile avantajlı fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Generali Sigorta Trafik Sigortası Nedir?

 

Motorlu aracınızla trafikte diğer araç ve üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararları maddi koruma altına alan zorunlu trafik sigortasını, Generali Sigorta’dan avantajlı poliçe teklifleriyle yapabilirsiniz.

Generali Sigorta Trafik Sigortası Teminatları Neler?

 

Zorunlu trafik sigortası teminatları Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir. Tüm sigorta şirketleri, zorunlu trafik sigortası poliçesi için belirlenmiş olan bu teminatları sunmak zorundadır. Dilerseniz Generali Sigorta’dan yaptıracağınız zorunlu trafik sigortası poliçesine şu ek teminatları dahil ettirebilirsiniz:

  • Cam Kurtaran Teminat
  • Asistans Hizmeti
  • Lastik Koruyan Teminat
  • Sürücü Ferdi Kaza

Generali Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları Avantajlı mı?

 

Generali Sigorta zorunlu trafik sigortası fiyatları poliçenin kapsamına göre değişiklik gösterir. Poliçenize dahil ettireceğiniz ek teminatlar poliçenizin fiyatında değişikliğe neden olabilir. Ayrıca aracın yaşı, modeli, kullanım amacı ve kayıtlı olduğu il de poliçe fiyatını değiştiren etmenler arasındadır. Hangikredi.com Sigorta sayfasından zorunlu trafik sigortası hesaplaması yapabilir ve Generali Sigorta trafik sigortası teklifi alabilirsiniz.