Eureko Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Eureko Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın, Kazançlı Çıkın.

TRAFİK SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Zorunlu trafik sigortası, trafikte meydana gelebilecek kazalardan dolayı üçüncü kişilere verilebilecek hasarları güvence altına alan ve her yıl yapılması zorunlu olan bir sigorta türüdür. Zorunlu trafik sigortası yaptırarak, trafikte neden olabileceğiniz maddi ve bedeni hasarlar için güvence sağlamış olursunuz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör
Neden
En İyi Fiyat Teklifi!
20 farklı sigorta şirketinin
sunduğu en uygun fiyatla
poliçenizi oluşturabilirsiniz.
Taksit Taksit Ödeyin!
Kredi kartına taksit imkanları
ve online ödeme şeçenekleri ile
sigortanızı kolayca alabilirsiniz.
Hızlı ve Kolay Poliçe!
3 dakika içerisinde sorgulama
yaparak sigortanızı hızlı ve
kolayca yaptırabilirsiniz.

Eureko Sigorta Trafik Sigortası

 

Eureko Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası ile trafikte meydana gelecebilecek olası bir kazada diğer araç ve üçüncü şahıslara verilebilecek zararlar maddi güvence altına alınır. Her yıl yenilenmesi gereken ve zorunlu bir sigorta olan trafik sigortasını Eureko Sigorta’dan avantajlı poliçe fiyatları ile yaptırabilirsiniz.

Eureko Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

 

Zorunlu trafik sigortası temel teminatları tüm sigorta şirketleri için aynı olmakla birlikte dilerseniz poliçenize farklı ek teminatlar dahil ettirerek ek teminatlarla genişletilmiş zorunlu trafik sigortası alabilirsiniz. Eureko Sigorta teminatları arasında şunlar vardır:

  • Maddi Hasar Teminatı
  • Tedavi Teminatı
  • Sakatlanma ve Vefat Teminatı

Eureko Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

 

Eureko Sigorta trafik sigortası fiyatları poliçenizin kapsamına göre farklılık gösterir. Poliçenize dahil edilmesini isteyeceğiniz ek teminatlar poliçe fiyatını etkileyeceğinden Hangikredi.com Sigorta sayfasını ziyaret ederek trafik sigortası sorgulaması yapabilir ve Eureko Sigorta trafik sigortası fiyatları için teklif alabilirsiniz.