Bereket Sigorta
Zorunlu Trafik Sigortası

Bereket Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası İle En Ucuz Trafik Sigortası Poliçesini Yaptırın, Kazançlı Çıkın.

TRAFİK SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırmalıyım?

Zorunlu trafik sigortası, trafikte meydana gelebilecek kazalardan dolayı üçüncü kişilere verilebilecek hasarları güvence altına alan ve her yıl yapılması zorunlu olan bir sigorta türüdür. Zorunlu trafik sigortası yaptırarak, trafikte neden olabileceğiniz maddi ve bedeni hasarlar için güvence sağlamış olursunuz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Bereket Sigorta Trafik Sigortası

 

Trafikte diğer araç ve üçüncü kişilere verebileceğiniz zararı karşılamaya yönelik yapılan zorunlu trafik sigortasını Bereket Sigorta’dan avantajlı trafik sigortası poliçe fiyatları ile yaptırabilirsiniz.

Bereket Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

 

Zorunlu trafik sigortası teminatları Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir ve tüm sigorta şirketleri bu temel teminatları sunmakla yükümlüdür. Bereket Sigorta zorunlu trafik sigortası ek teminatları ile trafik sigortanızın kapsamını genişleterek daha fazla güvence sağlayabilirsiniz.

Bereket Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

 

Bereket Sigorta trafik sigortası fiyatları aracın yaşı, modeli ve kayıtlı olduğu ile göre değişiklik gösterir. Ayrıca poliçenize dahil ettireceğiniz ek teminatlar da zorunlu trafik sigortası poliçenizin fiyatının artmasına neden olacaktır.