Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Güneş Sigorta
Sağlık Sigortası

Güneş Sigorta Sağlık Sigortası İle Avantajlı Fiyatlar Ve Geniş Teminat Seçenekleri İle Sağlığınızı Güvence Altına Alın.

Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Özel sağlık sigortası yaptırarak hem sağlık harcamalarınızın tutarını düşürebilir hem de özel hastanelerden sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Güneş Sigorta Özel Sağlık Sigortası

 

Güneş Sigorta’nın sunduğu farklı özel sağlık sigortası paketleri ile sağlık giderleri için endişelenmenize gerek yok! Güneş Sigorta’nın farklı bütçelere ve farklı ihtiyaçlara yönelik olarak hazırladığı sağlık sigortası seçenekleriyle düşük poliçe tutarları ödeyerek özel hastanelerden ücretsiz ya da düşük ücretlerle sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Güneş Sigorta özel sağlık sigortası paketleri aşağıdaki gibidir:

  • Güneşim Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
  • Okyanus Limitsiz Sağlık Sigortası
  • Yakamoz Maxi Sağlık Sigortası
  • Tehlikeli Hastalık Sigortası
  • Yabancı Uyruklular İçin Sağlık Sigortası

Güneş Sigorta Sağlık Sigortası Sorgulama

 

Güneş Sigorta sağlık sigortası sorgulaması yapmak için Hangikredi.com Sağlık Sigortası sayfasında yer alan sorgulama aracını kullanabilirsiniz. Sağlık sigortası sorgulama aracının ilgili kısımlarını doğru bilgilerle doldurarak sorgulama işlemini başlatabilir ve sigorta şirketlerinden teklif alabilirsiniz.

Güneş Sigorta Anlaşmalı Hastaneler

 

Sigorta seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu hastaneler. Özel sağlık sigortanızı kullanabileceğiniz anlaşmalı hastanelerin evinize ve iş yerinize yakın olması sağlık sigortanızdan daha  kolay yararlanabilmenizi sağlar. Güneş Sigorta’nın anlaşmalı olduğu hastanelere Güneş Sigorta’dan ulaşabilirsiniz.