Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Zurich Sigorta
Kasko Sigortası

Zurich Sigorta'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

Neden Kasko Yaptırmalıyım?

İsteğe bağlı bir sigorta türü olan kasko ile trafikte başınıza gelebilecek olası maddi ve bedeni hasarlara karşı güvence sağlamış olursunuz. Kasko sigortanızın yol yardım, onarım, ambulans, araç çekme vb hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Zurich Sigorta Kasko Nedir?

 

Zurich Sigorta kasko aracınızla kaza yaptığınızda ya da aracınıza çarpıldığında ortaya çıkabilecek hasarları maddi güvence altına alabilirsiniz. Zurich kasko sigortası ile aracınız tamirdeyken sigorta şirketinin sağladığı yedek aracı kullanabilir, kazaya karışan kişilerin yaralanması durumunda tazminat alabilirsiniz. Zurich Sigorta ayrıca kazadan dolayı size dava açılması durumunda dava harcamalarını da  karşılar.

Zurich Sigorta Kasko Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Zurich Sigorta kasko sorgulamasını Hangikredi.com Kasko sayfasından gerçekleştirebilirsiniz. Kasko sayfamızda yer alan sorgulama aracını kullanarak sigorta şirketlerinden kasko teklifi alabilir, teklifleri kolayca karşılaştırabilir ve sizin için en avantajlı olacak kasko seçeneğine kolayca ulaşabilirsiniz.

Zurich Sigorta Kasko Fiyatları Avantajlı mı?

 

Zurich Sigorta kasko fiyatı poliçenizin kapsamına göre değişiklik gösterir. Poliçenize dahil edilecek ek teminatlar poliçe fiyatını arttırabilir. Bunun yanı sıra araca ait yaş, marka, model, kullanım amacı gibi özellikler ile ruhsat sahibine ait yaş, meslek, cinsiyet, hasar geçmişi gibi özellikler poliçe fiyatının belirlenmesinde doğrudan etkilidir.