Eureko Sigorta
Kasko Sigortası

Eureko Sigorta'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

KASKO SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko sigortası, trafikte olası kazalar sonucunda aracınızda meydana gelebilecek hasarlara karşı maddi güvence sağlayan bir sigorta türüdür. Kasko sigortası yaptırarak aracınızı, pek çok farklı riskten dolayı oluşabilecek hasarlar için maddi koruma altına almış olursunuz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör
Neden
En İyi Fiyat Teklifi!
20 farklı sigorta şirketinin
sunduğu en uygun fiyatla
poliçenizi oluşturabilirsiniz.
Taksit Taksit Ödeyin!
Kredi kartına taksit imkanları
ve online ödeme şeçenekleri ile
sigortanızı kolayca alabilirsiniz.
Hızlı ve Kolay Poliçe!
3 dakika içerisinde sorgulama
yaparak sigortanızı hızlı ve
kolayca yaptırabilirsiniz.

Eureko Sigorta Kasko

 

Eureko Sigorta herkesin bütçesine uygun kasko seçenekleri ile aracınızı kapsamlı güvence altına alıyor. Eureko Sigorta’nın sunduğu kasko sigortası ile temel kasko teminatlarının yanı sıra farklı risklere karşı ek teminatlarla aracınızı güvence altına alabilirsiniz.

Eureko Sigorta kasko sigortası ile ikame araç, vale hizmeti, orijinal yedek parça, anlaşmalı araç servisi, asistans hizmetleri gibi ek hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Eureko Sigorta Kasko Sorgulama

 

Eureko Sigorta kasko sorgulaması yapmak için Hangikredi.com Kasko sayfasından yararlanabilirsiniz. Kasko sayfamızda yer alan ilgili alanları doğru ve güncel araç ve ruhsat sahibi bilgileri ile doldurarak sogurlama başlatabilir ve sigorta şirketlerinden gelen tekliferi inceleyebilirsiniz.

Eureko Sigorta Kasko Fiyatı

 

Eureko Sigorta kasko fiyatı poliçe kapsamına göre değişiklik gösterir. Poliçenize dahil ettireceğiniz ek teminatlar aracınızın risklere karşı güvencesini arttırırken poliçe fiyatını da arttırır. Ayrıca aracın yaş, marka, model, kullanım amacı, bağlı olduğu il gibi bilgiler ile ruhsat saihibinin yaş, meslek, cinsiyet, hasarsızlık geçmişi gibi özellikleri de poliçe fiyatını doğrudan etkilemektedir.