Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

hangikredi.com

Eureko Sigorta
Kasko Sigortası

Eureko Sigorta'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Trafikte aracınızın başına gelebilecek olası hasarlara karşı kasko sigortası ile önlem alabilirsiniz. Düşük tutarlar ödeyerek alacağınız kasko poliçeniz sayesinde aracınızda herhangi bir hasar meydana geldiğinde yüksek tutarlar ödemezsiniz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör

Eureko Sigorta Kasko Nedir?

 

Eureko Sigorta herkesin bütçesine uygun kasko seçenekleri ile aracınızı kapsamlı güvence altına alıyor. Eureko Sigorta’nın sunduğu kasko sigortası ile temel kasko teminatlarının yanı sıra farklı risklere karşı ek teminatlarla aracınızı güvence altına alabilirsiniz.

Eureko Sigorta kasko sigortası ile ikame araç, vale hizmeti, orijinal yedek parça, anlaşmalı araç servisi, asistans hizmetleri gibi ek hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Eureko Sigorta Kasko Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Eureko Sigorta kasko sorgulaması yapmak için Hangikredi.com Kasko sayfasından yararlanabilirsiniz. Kasko sayfamızda yer alan ilgili alanları doğru ve güncel araç ve ruhsat sahibi bilgileri ile doldurarak sogurlama başlatabilir ve sigorta şirketlerinden gelen tekliferi inceleyebilirsiniz.

Eureko Sigorta Kasko Fiyatları Avantajlı mı?

 

Eureko Sigorta kasko fiyatı poliçe kapsamına göre değişiklik gösterir. Poliçenize dahil ettireceğiniz ek teminatlar aracınızın risklere karşı güvencesini arttırırken poliçe fiyatını da arttırır. Ayrıca aracın yaş, marka, model, kullanım amacı, bağlı olduğu il gibi bilgiler ile ruhsat saihibinin yaş, meslek, cinsiyet, hasarsızlık geçmişi gibi özellikleri de poliçe fiyatını doğrudan etkilemektedir.