Dubai Starr Sigorta
Kasko Sigortası

Dubai Starr Sigorta'dan Kasko Yaptırın, Aracınızı Avantajlı Fiyat Ve Teklif Seçenekleri İle Güvence Altına Alın.

KASKO SİGORTASI TEKLİFİ AL
Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Kasko sigortası, trafikte olası kazalar sonucunda aracınızda meydana gelebilecek hasarlara karşı maddi güvence sağlayan bir sigorta türüdür. Kasko sigortası yaptırarak aracınızı, pek çok farklı riskten dolayı oluşabilecek hasarlar için maddi koruma altına almış olursunuz.

Tüm Sigorta Firmalarının Tekliflerini Gör
Neden
En İyi Fiyat Teklifi!
20 farklı sigorta şirketinin
sunduğu en uygun fiyatla
poliçenizi oluşturabilirsiniz.
Taksit Taksit Ödeyin!
Kredi kartına taksit imkanları
ve online ödeme şeçenekleri ile
sigortanızı kolayca alabilirsiniz.
Hızlı ve Kolay Poliçe!
3 dakika içerisinde sorgulama
yaparak sigortanızı hızlı ve
kolayca yaptırabilirsiniz.

Dubai Starr Sigorta Kasko

 

Dubai Starr Sigorta’nın farklı kasko seçenekleri ile aracınızı maddi güvence altına alabilirsiniz. Farklı araç özelliklerine sunduğu kasko seçenekleri aracınızın tam ihtiyacı olan kaskoyu yapabilmenizi sağlayan Dubai Starr ile otomobiliniz risklere karşı maddi güvence altında.

Dubai Starr Sigorta Kasko Sorgulama

 

Dubai Starr Sigorta kasko sorgulamasını Hangikredi.com Kasko sayfasından kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kasko sayfamızdan ulaşabileceğiniz kasko sorgulama aracının ilgili alanlarını doldurarak sorgulama yapabilir, sigorta şirketlerinden gelen poliçe tekliflerini tek ekranda görüntüleyebilirsiniz.

Dubai Starr Sigorta Kasko Fiyatı

 

Dubai Starr Sigorta’nın sunduğu kasko sigortası fiyatı poliçe kapsamına göre değişiklik gösterir. Ayrıca aracın yaşı, markası, modeli, kullanım amacı poliçe fiyatını etkilemektedir. Poliçe fiyatını etkileyen bir diğer etmen ise ruhsat sahibine ilişkin bilgilerdir. Ruhsat sahibinin yaşı, mesleği, cinsiyeti ve hasar geçmişi de poliçe fiyatının belirlenmesinde rol oynar.