Hangikredi.com

Bankalardan güncel ve avantajlı kredi faiz oranları alınıyor.

Avantajlar

NakitPuan ödüllerinin ve taksitli alışverişlerin tadını çıkarın!

  • Üye işyeri sayısı:200.000

  • ATM sayısı:3.078

  • Kazanç Türü:Puan

  • Kart Sağlayıcıları:Visa, MasterCard

  • Yıllık Ücret: 97,00 TL


Hangikredi.com İletişim Formu

Başvuru yaparak Kullanım koşullarını okuduğunuzu ve anladığınızı kabul ediyorsunuz.
  • Yurtiçi ve yurtdışında milyonlarca MasterCard/Visa amblemli mağazada geçerlidir. Yurtiçindeki onbinlerce üye kuruluşta tek ödeme ve taksitli alışveriş olanağı sağlar, Advantage NakitPuan ve Advantage TatilPuan programlarından yararlanabilirsiniz, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bulunan, her türlü ayrıntıyı incelikle düşünerek hazırlanan, HSBC Premier Lounge'tan yararlanabilirsiniz. Akraba şartı olmaksızın dilediğiniz kadar ek kart çıkartabilir, bu kartların limitini ve nakit avans çekme yetkisini limitiniz dahilinde kendiniz belirleyebilirsiniz, AVIS'ten araç kiralamalarda %25 indirim fırsatı ve daha fazlası...

  • Limit Aşım Ücret Bilgileri Yok

  • Yıllık Kart Ücreti (Ek Kartlar) 46,00 TL

  • Nakit Avans Ücreti Tüm kanallarda yurt içinde nakit çekim ücreti %3,50+12 TL'dir. Yurt dışında ise %3,50+4 USD'dir.

  • Asgari Ödeme Tutarı Yeni tahsis edilen kredi kartlarında ilk yıl dönem borcunun %40’ı olacaktır.

Advantage Kart

 

Advantage Kart kredi kartı seçenekleri ile harcadıkça kazanın, avantajlardan faydalanın!

HSBC Bank’ın sunduğu Advantage Card kredi kartı ile avantajlarla dolu bir dünya sizleri bekliyor. Classic, Gold ve Platinum seçenekleri ile farklı limitler sunan Advantage Card ile alışveriş yapmak çok zevkli.

Yurt içinde ve yurt dışında MasterCard/Visa amblemi olan mağazalarda kullanabileceğiniz Advantage Card ile alışverişlerinizi taksitlendirebilir, nakit avans çekebilir, puan biriktirebilirsiniz.

Advantage Kart Kampanyaları

 

Advantage Kart Kampanyaları ile ilgili en güncel haberleri Hangikredi.com’dan takip edebilirsiniz. Advantage Kart kampanyaları ile anlaşmalı işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde indirimler ve ekstra taksit imkanları yakalayarak alışverişlerinizi daha kârlı hale getirebilirsiniz.

Advantage Kart Başvurusu

 

Advantage kart başvurusu yapmak için Hangikredi.com Kredi Kartı sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Hangikredi.com aracılığı ile kriterlerinize uygun kredi kartı sorgulayabilir, kredi kartlarını karşılaştırabilir, kartların özelliklerini inceleyebilir ve dilediğiniz kredi kartına online başvuruda bulunabilirsiniz.