Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Garanti BBVA Kredi Kartı

Ücretsiz olarak tüm Garanti BBVA kredi kartı çeşitlerini inceleyin, yıllık aidatlarını karşılaştırın ve kampanyalarını takip edin. Online kredi kartı başvurusu ve sorgulaması Hangikredi.com’da!

Garanti BBVA'nın Kredi ve Mevduat Ürünleri

Bankaların Avantajlı Kredi Kartları

Garanti Kredi Kartı Çeşitleri

 

Garanti BBVA Bonus kredi kartları, her an yanınızda taşıyabileceğiniz ve rahatça harcama yapabileceğiniz avantajlı bir alışveriş dünyası sunuyor. Garanti kredi kartı seçenekleri ile harcadıkça bonus kazanırsınız. Garanti BBVA'nın harcarken kazandıran Bonus Garanti kart seçenekleri ile alışverişler bir kat daha keyifli! Garanti’de sadece Bonus kart seçenekleri değil ayrıca mil biriktirmenizi sağlayan Miles&Smiles ile American Express Card da mevcuttur.

Bonus Card: Garanti Bonus ailesi ile harcaken kazanın! Garanti Bonus kredi kartları arasından ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçeceğiniz bir Bonus kart ile yaptığınız tüm alışverişlerden Bonus kazanabilirsiniz. Üstelik Garanti Bonus kampanyaları ile daha da fazla Bonus kazanmak mümkün! Garanti Bonus başvurusunu Hangikredi.com'dan yapabilirsiniz.

Bonus Flexi: Garanti BBVA Bonus Flexi kredi kartı ile program ortaklarından yaptığınız alışverişleri taksitlendirebilir ve çeşitli fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca kazandığınız Bonuslarla bedava alışveriş yapabilirsiniz. 

American Express Card: Dünyanın her yerinde kullanabileceğiniz American Express Card ile her alanda indirimlere ve ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz. 

Miles&Smiles Card: Sık seyahat edenlerin tercihi Miles and Smiles kredi kartı ile tüm harcamalarınız mile, milleriniz uçak biletine dönüşür. Miles&Smiles kartınız ile mil kazanmanın yanı sıra size özel ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. 

Garanti BBVA Bonus Kart

 

Hem harcamak hem de kazanmak ister misiniz? Bonus Card ile bu mümkün. Garanti Bonus Card ile dünyanın her yerinde yapacağınız alışverişlerden bonus kazanabilirsiniz. Kazandığınız her bonus 1 TL değerindedir. Biriktirdiğiniz bonuslarınızla Bonus program ortağı olan iş yerlerinden bedava alışveriş yapabilirsiniz. Bedava alışveriş yapmanıza olanak sağlayan Bonus Card aynı zamanda sunduğu taksitli ödeme imkanları ile de alışverişleri daha avantajlı hale getirmekte. Bu kartın bir diğer özelliği de nakit avans. Nakit paraya ihtiyaç duyduğunuz anlarda Garanti BBVA bankamatiklerinden Bonus Card ile uygun faiz oranlarından faydalanarak nakit avans çekebilirsiniz.

Harcarken kazanmanızı sağlayan Bonus Card’ın, beklentilerinize yönelik olarak farklı türleri mevcuttur. Örneğin Bonus American Express ile daha fazla bonus biriktirebilir, Çevreci Bonus ile yaptığınız her alışveriş sayesinde WWF-Türkiye ve Doğal Hayatı Koruma Vakfı’na bağışta bulunabilir ya da Altın Bonus ile ATAkulche biriktirebilirsiniz. Bonus kart ürünleri arasında ayrıca şunlar da yer almaktadır. 

  • Garanti Aynalı Bonus kredi kartı
  • Garanti Bonus Gold kredi kartı
  • Garanti Bonus Platinum kredi kartı
  • Garanti BBVA Bonus Flexi Card kredi kartları

Garanti BBVA Miles&Smiles Card

 

Garanti BBVA'nın sunduğu Miles&Smilles Card, Türk Hava Yolları’nın tek resmi kredi kartıdır. Sık sık seyehat ediyorsanız hem uçak bileti alımlarınızdan hem de diğer alışverişlerinizden mil kazanırsınız. Biriktirdiğiniz bu miller ile daha sonra uçak bileti alabilirsiniz. Online uçak bileti alımlarınızda ödeme kolaylığı ve ekstra taksit imkanları sunan Miles&Smiles kart ile nakit ödeme zorunluluğundan kurtulabilirsiniz. Miles&Smiles Card başvurusunu Hangikredi.com'dan gerçekleştirebilirsiniz. 

Garanti BBVA Flexi Card

 

Garanti BBVA’nın sunduğu avantajlı kredi kartlarından biri de Flexi Card ürünleridir. Flexi Card ile yaptığınız harcamalardan bonus kazanabilir, taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Bu kredi kartı ile kendi bonus kampanyanızı kendiniz seçebildiğiniz gibi kendi kart tasarımınızı da kendiniz yapabilirsiniz. Düşük faizli kredi kartınız ile dilerseniz faturalarınız için otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Garanti Bonus Flexi Card ile kampanyalarını kendinizin seçebileceği esnek kredi kartı dünyasının tadını çıkarın!

Garanti Kredi Kartı Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

En uygun kredi kartı seçeneğine ulaşmak istiyorsanız Hangikredi.com’dan kredi kartı sorgulama işlemi gerçekleştirebiirsiniz. Hangikredi.com’un gelişmiş hesaplama aracını kullanarak bir kredi kartından beklediğiniz özellikleri ilgili kısımlara girerek sorgulama işlemini başlatabilir, kriterlerinize uygun olarak listelenen kredi kartlarını inceleyebilirsiniz. Hem detaylı inceleme hem de karşılaştırma yapmanızı sağlayan kredi kartı hesaplama aracı sayesinde sizin için en uygun kredi kartını bulabilirsiniz.

Garanti Kredi Kartı Başvurusu Nereden Yapılır?

 

Garanti kredi kartı başvurusu yapmak için de Hangikredi.com’dan faydalanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden kredi kartı ürünlerini inceleyip almak istediğiniz karta karar verdikten sonra güvenle online kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Taksitli online alışverişin keyfini çıkarmak; harcadıkça mil, bonus veya TL kazanmak ve ihtiyaç halinde nakit para çekebilmek için siz de Hangikredi.com Kredi Kartı Hesaplama ve Sorgulama aracı ile bir Garanti kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. 

Kredi kartı kampanyalarından haberdar olmak için bilgilerinizi bırakın!