Hangikredi.com

Bankalardan güncel ve avantajlı kredi faiz oranları alınıyor.

FinansBank Taşıt Kredisi

Uygun araba kredisi için FinansBank taşıt kredisi faiz oranları hesaplaması yapabilir ve sıfır veya ikinci el araç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz

FinansBank 30.000 TL 36 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Hesaplaması
0
KARŞILAŞTIRMA

Finansbank Taşıt Kredisi Başvurusu

 

Finansbank taşıt kredisi başvurusu ile hayallerinizdeki araca bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Avantajlı faiz oranları ile araç kredisi olanakları sunan Finansbank’tan aldığınız taşıt kredisi ile 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Finansbank araba kredisinde vade şu şekilde belirlenmektedir:

  • 0 – 5 yaş arası araçlarda 48 aya kadar vade
  • 6 – 8 yaş arası araçlarda, araç yaşı ile vade toplamı 10 yılı aşmayacak kadar vade

Araba kredisi faiz oranlarını Hangikredi.com’dan öğrenebilir, online taşıt kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Finansbank araç kredisi başvurusu yapmak için şu belgeler gereklidir:

  • 0 km otomobil için proforma fatura, 2. el araç için ruhsat fotokopisi
  • Kimlik belgesi
  • İkametgah belgesi ya da son tarihli cep telefonu faturası
  • Gelir belgesi

Faiz oranlarını görmek için lütfen tıklayınız: Taşıt Kredisi Hesaplama

Finansbank Araba Kredisi Hesaplama

 

Finansbank taşıt kredisi hesaplama işlemini Hangikredi.com’dan hızla ve kolayca yapabilirsiniz. Sitemizde yer alan hesaplama aracını kullanarak dilediğiniz tutar ve vade için yaptığınız sorgulama sonucunda bankaların sunduğu faiz oranlarını ve aylık taksit tutarlarını görebilir, online araç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Güncel araç kredisi faiz oranları ile kendinize detaylı bir ödeme planı çıkarmanız mümkün.

Finansbank taşıt kredisi şartları şöyle:

  • Finansbank araç kredisini hafif ve ticari araç seçenekleri için kullanılabilir.
  • 0 km araçlar için fatura bedeliin 50.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 50.000 TL’nin üstünde kalan kısmı içinse %50 oranında araç kredisi kullanılabilir.
  • Taşıt kredi ile alınacak araç teminat gösterilebilir.
  • Araba kredisi masrafları da taksitlendirilebilir.

Finansbank 2.El Araç Kredisi

 

Finansbank 2. el taşıt kredisi seçeneği ile ikinci el araç alımlarında da araba kredisi olanaklarından faydalanabilirsiniz. İkinci el taşıt kredisi Finansbank’tan avantajlı koşullra ve uygun faiz oranları ile verilebilmekte. Finansbank 2.el araba kredisi vadesi, araç yaşı ile vade toplamı 10 seneyi aşmayacak şekilde düzenlenir.

Finansbank 2.el araç kredisi için aracın kasko bedeli baz alınır. Aracın kasko bedeli üzerinden 50.000 TL’ye kadar olan kısım için %70, 50.000 TL’nin üzerinden kalan kısım için ise %50 oranında araç kredisi kullanılabilir. Finansbank ikinci el taşıt kredisi geri ödemelerini ise esnek ya da sabit faizli veya anapara ertelemeli gibi seçeneklerle kendi bütçeniz doğrultusunda oluşturabilirsiniz.