Bankaların güncel ve avantajlı kredi
faiz/kâr oranları listeleniyor.

Odeabank Mevduat Hesabı

Odeabank mevduat hesabı faiz oranları hesaplaması yaparak yüksek kazanç için online başvuruda bulunabilirsiniz.


50.000 TL 32 Gün Vadeli OdeaBank'a ait mevduat hesabı bulunmamaktadır.
Üzgünüz, aradığınız vade ve tutar için bir kredi ürünü bulunamamıştır. Vade süresini ve/veya kredi tutarını değiştirerek tekrar arama yapabilir veya tüm bankaların kredi tekliflerini görebilirsiniz.


Odeabank'ın Kredi ve Kredi Kartı Ürünleri

Odeabank Mevduat Faiz Oranları Tablosu

Ana Para

Mevduat Hesabı için Diğer Bankalar

Odeabank Mevduat Hesabı

 

Odebank vadeli mevduat hesabı ile birikimlerinize yön verin! Odeabank’tan döviz ya da Türk lirası cinsinde açabileceğiniz vadeli mevduat hesabı ile birikimlerinizden faiz getirisi elde edebilirsiniz. 1 günden 1 yıla kadar vade imkanı sunan Burgan Bank ile birikimleriniz vade boyunca sizin için çalışır ve faiz getirisi sağlar. Aksini talep etmemeniz durumunda vade bitiminde hesabınız otomatik olarak güncellenir.

Odeabank Vadeli Mevduat Faiz Oranları

 

Odeabank vadeli mevduat faiz oranları dönemsel olarak değişikliğe uğrasa da daima yüksek! Vadeli mevduat hesabında yüksek faiz oranı, yüksek getiri demek. Tüketiciler için daima avantajlı oranlar sunan Odeabank’tan ara dönem ödemeli, BES’li, çok kurlu gibi birikim hedeflerinize yönelik farklı mevduat hesapları açabilirsiniz.

Odeabank Vadeli Mevduat Hesaplama

 

Odeabank vadeli mevduat hesaplaması için Hangikredi.com Yatırım sayfasında yer alan hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Hesaplama aracının ilgili alanlarını doldurarak sorgulama yaparak Odeabank vadeli mevduat faiz oranını öğrenebilirsinzi. Odeabank’ın yanı sıra diğer bankalara ait vadeli mevduat faiz oranlarını ve vade bitiminde elde edeceğiniz net geliri de tek ekranda görüntüleyebilirsiniz.