Hangikredi.com

Bankalardan güncel ve avantajlı kredi faiz oranları alınıyor.

Bank Asya İhtiyaç Kredisi

Bank Asya ihtiyaç kredisi hesaplaması yapabilir, tüketici kredisi faiz oranlarını karşılaştırabilir ve internetten bireysel kredi başvurusunda bulunabilirsiniz!

5.000 TL 12 Ay Vadeli Bank Asya İhtiyaç Kredisi bulunmamaktadır.
Üzgünüz, aradığınız vade ve tutar için bir kredi ürünü bulunamamıştır. Vade süresini ve/veya kredi tutarını değiştirerek tekrar arama yapabilir veya tüm bankaların kredi tekliflerini görebilirsiniz.

Bank Asya Tüketici Finansmanı Hesaplama

 

Bank Asya ihtiyaç kredisi hesaplama işlemini Hangikredi.com’dan gerçekleştirebilirsiniz. Beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya gibi mala dayalı ihtiyaçlarınız için Bank Asya tüketici finansman desteğinden faydalanabilirsiniz. Eşya alımlarınız için bireysel kredi desteği sağlayan banka, borcunuzu ödemeniz için 12 aya kadar vadelendirme imkanı sunmaktadır. Bank Asya finansman desteği, proforma fatura karşığında verilmektedir. Proforma faturada yer alan tutarın tamamı finansman olarak verilir. Bank Asya tüketici kredisi şartları şöyledir:

  • Finansman desteği için 1 kefil istenmektedir.
  • 12 aya kadar vade imkanı sunulur.
  • Borcunuz bitene kadar devam edecek olan ferdi kaza sigortası banka tarafından yapılır.

Bank Asya Tüketici Finansmanı Başvurusu

 

Bank Asya tüketici finansmanı başvurusunu Hangikredi.com’dan online olarak gerçekleştirebilirsiniz. En uygun ihtiyaç kredisi ürününe ulaşmak için sitemiz üzerinden kredi hesaplaması yaparak bireysel kredi ürünlerini tek ekranda görüntüleyebilirsiniz. Tüketici kredisi ürünlerini detaylarıyla inceleyebilir, dilerseniz karşılaştırma yapabilirsiniz. Başvurmak istediğiniz kredi ürününe karar verdiğinizde ise sitemiz aracılığı ile hızla ve güvenle ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bank Asya tüketici finansmanı başvurusu için aşağıdaki belgeler istenmektedir:

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • İkametgah belgesi ya da son aya ait su, elektrik, doğal gaz ya da telefon faturası
  • Satın alınacak malın proforma faturası