BANKALARDAN GÜNCEL FAİZ ORANLARI ALINIYOR...

Bank Asya İhtiyaç Kredisi

Bank Asya ihtiyaç kredisi hesaplaması yapabilir, tüketici kredisi faiz oranlarını karşılaştırabilir ve internetten bireysel kredi başvurusunda bulunabilirsiniz!

İhtiyaç Kredisi
Ayın Kredisi
Faiz
% 1,29
Masraf
25,00 TL
Aylık Taksit
459,77 TL
Toplam Ödeme
5.542,24 TL0
KARŞILAŞTIRMA
BANKA FAİZ MASRAF AYLIK TAKSİT TOPLAM ÖDEME
Faiz:
%
Masraf:
TL
Aylık Taksit:
TL
Toplam Ödeme
TL

Bank Asya Tüketici Finansmanı Hesaplama

 

Bank Asya ihtiyaç kredisi hesaplama işlemini Hangikredi.com’dan gerçekleştirebilirsiniz. Beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya gibi mala dayalı ihtiyaçlarınız için Bank Asya tüketici finansman desteğinden faydalanabilirsiniz. Eşya alımlarınız için bireysel kredi desteği sağlayan banka, borcunuzu ödemeniz için 12 aya kadar vadelendirme imkanı sunmaktadır. Bank Asya finansman desteği, proforma fatura karşığında verilmektedir. Proforma faturada yer alan tutarın tamamı finansman olarak verilir. Bank Asya tüketici kredisi şartları şöyledir:

  • Finansman desteği için 1 kefil istenmektedir.
  • 12 aya kadar vade imkanı sunulur.
  • Borcunuz bitene kadar devam edecek olan ferdi kaza sigortası banka tarafından yapılır.

Bank Asya Tüketici Finansmanı Başvurusu

 

Bank Asya tüketici finansmanı başvurusunu Hangikredi.com’dan online olarak gerçekleştirebilirsiniz. En uygun ihtiyaç kredisi ürününe ulaşmak için sitemiz üzerinden kredi hesaplaması yaparak bireysel kredi ürünlerini tek ekranda görüntüleyebilirsiniz. Tüketici kredisi ürünlerini detaylarıyla inceleyebilir, dilerseniz karşılaştırma yapabilirsiniz. Başvurmak istediğiniz kredi ürününe karar verdiğinizde ise sitemiz aracılığı ile hızla ve güvenle ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bank Asya tüketici finansmanı başvurusu için aşağıdaki belgeler istenmektedir:

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • İkametgah belgesi ya da son aya ait su, elektrik, doğal gaz ya da telefon faturası
  • Satın alınacak malın proforma faturası

İhtiyaç Kredisi

Min. Tutar 1.000 TL

Max. Tutar 50.000 TL

Vade süresi 3-12 Ay

Min. Yıllık Maliyet Oranı %20,8839

Max. Yıllık Maliyet Oranı %21,4951

Örnek: 12 ay vadeli 5.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek istediğinizde, Bank Asya'nın sitemizde yer alan en düşük faiz oranına göre aylık taksit ödemesi 465,28 TL, dosya masrafı 25,00 TL, yıllık maliyet oranı ise %21,8500'dir. 12 ayın sonunda ödeyeceğiniz toplam ödeme tutarı ise 5.608,36 TL'dir.