5 stars - 150 reviews
En Uygun Sigorta Reviewed by Hangi Kredi En Uygun, En ucuz, En hesaplı Sigorta Rating: 5 Sigorta, Kasko, Zorunlu Trafik, Sağlık Sigortası Sorgulama Hangikredi.com, sigorta sorgulama aracı ile taşıt sigortaları; araç kasko, zorunlu trafik sigortası fiyatları sorgulama ve sağlık sigortası sorgulama hizmeti sunar!
Rated 5/5 based on 8454 Ziyaretçi görüşüne göre
Rated 5/5 based on 1000 customer reviews

ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI

En uygun trafik
sigortasını bulun
Zorunlu trafik sigortası hesaplama ve sorgulama; en uygun fiyatlı trafik sigortasını birçok sigorta şirketi ürününü karşılaştırarak kolayca bulabilirsiniz..

Trafik Sigortası Rehberi

Araç ahipleri için zorunlu igortalar araında yer alan Zorunlu Trafik Sigortaı, trafikte yaşanacak olumuzluklara karşılık tüm ürücülere güvence ...

20.05.2015

Rated 5/5 based on 9443 Ziyaretçi Görüşüne Göre
Kaza Tespit Tutanağı

Maddi hasarlı kaza tespit tutanağı , trafik kazasında sadece maddi bir hasar oluşmuşsa doldurulmalıdır. Yaralanmalarda, kamu araçları ile kazalarda gibi durumlarda doldurulmaz. Kazanın oluş şeklinin her iki sürücü tarafından anlatılması, çizilmesi ve mümkünse fotoğraflanması gerekir. Sürücü, araç ve trafik sigortasına ait bilgiler her iki araç için ayrı ayrı ve eksiksiz iki nüsha olarak doldurulmalı ve mutlaka imzalanmalıdır.İmzalanmayan kaza tespit tutanakları kabul edilmemektedir. Kaza tespit tutanağı örneği  
Oran 5/5   5345 Ziyaretçi Görüşüne Göre
Trafik Sigortası Sorgulama
3 Dakikada Trafik Sigortası
Size özel trafik sigortası fiyatlarını, trafik sigortası hesaplama formunu doldurarak sadece 3 dakikada öğrenebilirsiniz.  
Fiyatları Karşılaştırın
Evinizden, ofisinizden Türkiye'nin en büyük sigorta şirketlerinin trafik sigortası fiyatlarını anında karşılaştırabilirsiniz.  
En Uygun Trafik Sigortası
En uygun trafik sigortası sizin için en ucuz fiyatlı veya en geniş teminatlı olabilir. Trafik sigortası sorgulama ile doğru araç sigortasını kolayca seçebilirsiniz.  
Size Özel Fiyat
Trafik sigortanız size özel olmalı, kişisel bilgileriniz ile hasarsızlık geçmişinize göre özel indirimli trafik sigortası fiyatı alabilirsiniz.  
Fırsatları Yakalayın
Sigorta şirketlerinin indirim kampanyalı trafik sigortası ürünlerini, kredi kartlarına özel taksit ve hediye puan fırsatlarını karşılaştırın, kazanın.  
Zorunlu Trafik Sigortası Nedir?
Zorunlu trafik sigortası, her araç sahibi tarafından yaptırılması kanunen zorunlu olan ve hasar anında karşı tarafa verilebilecek bedeni ve maddi zararları güvence altına alan bir sigortadır. Her yıl yenilenmesi gereken zorunlu trafik sigortasını yaptırmayan araçlar trafiğe çıkamazlar.
Oran 5/5   1242 Ziyaretçi Görüşüne Göre