Hangikredi.com

Bankalardan güncel ve avantajlı kredi faiz oranları alınıyor.

HEMEN ARAYIN !
En uygun sigorta teklifini alın!
0216 636 56 36

Zorunlu Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortası sorgulama aracı ile ücretsiz olarak "araç trafik sigortası fiyatları hesaplaması" yapabilir ve en iyi teklife online başvuru yapabilirsiniz.

  • 2 dakikada ücretsiz sorgulama
  • En ucuz sigorta teklifleri
  • Kredi kartına taksit imkanı 
TRAFİK SİGORTASI HESAPLAMA

En uygun trafik sigortasını bulun

Zorunlu trafik sigortası hesaplama ve sorgulama; en uygun fiyatlı trafik sigortasını birçok sigorta şirketi ürününü karşılaştırarak kolayca bulabilirsiniz.Ücretsiz Zorunlu Trafik Sigortası Sorgulaması

 

Hangikredi.com Zorunlu Trafik Sigortası sayfasında trafik sigortası sorgulama işlemi yapabilir, Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları ile ilgili bilgi alabilir ve trafik sigortası sorgulama işlemlerinde uygulanan size özel indirimlerden yaralanabilirsiniz. Üstelik Hangikredi.com ile yapacağınız tüm işlemler tamamen ücretsizdir. En hızlı şekilde sigorta sorgulaması yapmak istiyorsanız Hangikredi.com trafik sigortası sorgulama hizmetinden faydalanabilirsiniz. 

Trafik Sigortası Sorgulama

 

Hangikredi.com’un sunduğu trafik sigortası sorgulama hizmetinden faydalanmak için sorgulama sayfasındaki ilgili alanları doldurmanız yeterlidir. Ardından trafik sigortası fiyatları ekranınıza gelecektir. Ayrıca sigorta şirketlerine ait sayfalardan da zorunlu trafik sigortası sorgulaması yapabilir, size özel indirimli zorunlu trafik sigortası poliçe tekliflerini değerlendirebilirsiniz. 

Kaza Tespit Tutanağı

 

Kaza tespit tutanağı, herhangi bir kaza esnasında trafik polisine gerek olmadan tarafların anlaşması durumunda tutulan tutanaktır. Trafik sigortanız varsa, maddi hasarlı trafik kazalarında karşı taraf ile anlaşarak kaza tespit tutanağı doldurabilirsiniz. Kaza tespit tutanağı (pdf formatında) indirmek veya yazıcıdan bastırmak için aşağıdaki bağlantıdan faydalanabilirsiniz.

KAZA TESPİT TUTANAĞI                                                                                         Kaza Tespit Tutanağı Örneği

Zorunlu Trafik Sigortası Nedir?

 

Zorunlu trafik sigortası nedir? Neden yaptırılmalıdır?

Zorunlu trafik sigortası, Karayolları Trafik Kanunu gereği her aracın yaptırmak zorunda olduğu bir sigorta türüdür. Zorunlu trafik sigortası oluşacak herhangi bir kaza durumu için karşı tarafın maddi hasarını teminat altına alır.

Sadece Türkiye sınırları içerisinde meydana gelen maddi hasarlı kazalarda geçerliliği olan Zorunlu Trafik Sigortası sizin aracınızda oluşan hasarları karşılamaz. Herhangi bir kaza durumunda kendi aracınızda oluşan hasarların da karşılanmasını istiyorsanız kasko sigortası yaptırmalısınız.

Trafik Sigortası olmayan araçlar, tespit edilmeleri halinde polis ekiplerince bağlanırlar ve trafikten men edilirler. Aracı geri alabilmek için belirlenen cezayı ödemeniz ve poliçe ibrazında bulunmanız gerekir. Aracınıza zorunlu olarak her yıl yaptırmanız gereken trafik sigortası için en uygun sigorta teklifine sitemizden ulaşabilirsiniz.