5 stars - 150 reviews
En Uygun Sigorta Reviewed by Hangi Kredi En Uygun, En ucuz, En hesaplı Sigorta Rating: 5 Sigorta, Kasko, Zorunlu Trafik, Sağlık Sigortası Sorgulama Hangikredi.com, sigorta sorgulama aracı ile taşıt sigortaları; araç kasko, zorunlu trafik sigortası fiyatları sorgulama ve sağlık sigortası sorgulama hizmeti sunar!
Oran 5/5   74564 Ziyaretçi Görüşüne Göre
Oran 5/5  7223 Ziyaretçi Görüşüne Göre

Özel Sağlık Sigortası

En uygun sağlık
sigortası fiyatını bulun
Sağlık Sigortası hesaplama ve sorgulama ile sağlığınız için en ucuz, en uygun fiyatlı sağlık sigortasını birçok sigorta şirketi ürünleri arasından karşılaştırarak bulabilirsiniz...

Sağlık Sigortası Rehberi

  • Hayat sigortası başvurusu yapmak ve bu alanda en iyi sigorta şirketleri tarafından sunulan en uygun sigorta paketleri arasında incelemeler yapmak ...

    28.03.2015

    Rated 5/5 based on 9443 Ziyaretçi Görüşüne Göre

  • Çalışan anneler için hazırlanan devlet teşvikleri ve devlet yardımları arasında yer alan ve uygulanmaya başlanmasınının uzun zamandır beklendiği yeni ...

    28.03.2015

    Rated 5/5 based on 9443 Ziyaretçi Görüşüne Göre
Sağlık Sigortası Sorgulama
3 Dakikada Sağlık Sigortası
Size özel sağlık sigortası fiyatlarını, sadece 3 dakikalık sağlık sigortası formunu doldurarak öğrenebilirsiniz. 
Fiyatları Karşılaştırın
Türkiye'nin en büyük sigorta şirketlerinin özel sağlık sigortası fiyatlarını anında karşılaştırabilirsiniz. 
En Uygun Sağlık Sigortası
En uygun sağlık sigortası sizin için en ucuz fiyatlı veya en geniş teminatlı olabilir. Doğru sigortayı kolayca seçebilirsiniz.  
Size Özel Sağlık Sigortası Fiyatı
Sağlık sigortanız size özel hesaplanmalı, kişisel bilgileriniz ile ihtiyaçlarınıza en uygun sağlık sigortası fiyatını bulabilirsiniz. 
Fırsatları Yakalayın
Sigorta şirketlerinin indirim kampanyalı sağlık sigortalarını, kredi kartlarına özel taksit ve hediye puan fırsatlarını karşılaştırın, kazanın.  
Sağlık Sigortası Nedir?
Sağlık Sigortası, sigortalanan kişinin hastalıklar ve kazalar sonucu oluşacak sağlık giderlerinin karşılanması için hazırlanmış kişiye özel planlardır. Hastalık, kaza gibi oluşan riskler poliçede belirtilen, genel ve özel şartlar kapsamında, limitler doğrultusunda karşılanır.
Oran 5/5   1242 Ziyaretçi Görüşüne Göre
Neden Özel Sağlık Sigortası Yaptırmalıyız?
Özel Sağlık Sigortası, seçilen ürüne bağlı olarak sigortalılara yurt içi ve yurt dışında diledikleri doktor ya da sağlık kurumunu seçme özgürlüğü sağlar. Yüksek meblağlı sağlık giderleri karşılayarak, sigortalıların en zor anlarında en büyük yardımcısı olur.
Oran 5/5   1242 Ziyaretçi Görüşüne Göre
Ayakta Tedavi ve Yatarak Tedavi Teminatı Nedir?
Sağlık sigortalarında yatarak tedavi ve ayakta tedavi olmak üzere iki türlü tedavi teminatı vardır. Yatarak tedavi teminatı tek başına alınabilir, ancak ayakta tedavi teminatı yalnız başına alınamaz. Genel olarak her iki teminat beraber alınır.
Ayakta Tedavi,  genel olarak doktor, ilaç, tahlil, röntgen, modern teşhis(mr-tomografi-sintografi), fizik tedavi masraflarının karşılandığı teminattır. Ayakta tedavi teminatının katılım oranı şirketlere göre değişir.
Yatarak Tedavi,  hastalığın tedavisi için cerrahi bir uygulama ya da hastanede yatışı gerektiriyorsa kullanılan teminattır. Sigorta şirketi oluşacak olan masrafları poliçede belirtilen limitlerde karşılar.
Oran 5/5   1242 Ziyaretçi Görüşüne Göre