BANKALARDAN GÜNCEL FAİZ ORANLARI ALINIYOR...

Sigorta Sorgulama

Sigorta sorgulama aracı ile kasko, zorunlu trafik sigortası, özel sağlık sigortası ve konut sigortası için tüm sigorta şirketlerinden teklif alabilir, en uygun poliçeye ücretsiz başvuru yapabilirsiniz. 

SİGORTA TÜRLERİ
Kasko Sigortası

Araç kasko değeri hesaplama ve sorgulama ile arabanız için en ucuz, en uygun fiyatlı kasko sigortasını birçok sigorta şirketi ürünleri arasından karşılaştırarak bulabilirsiniz.

KASKO FİYATI KARŞILAŞTIR
Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortası hesaplama ve sorgulama ile sigorta şirketlerinin trafik sigortası fiyatlarını karşılaştırabilir ve en uygun trafik sigortası seçeneğini hemen kolayca bulabilirsiniz.

ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI
Sağlık Sigortası

Genel sağlık sigortası ile karşılanmayan sağlık hizmetleri için özel sağlık sigortası yaptırmak hayat kurtarabilir.En uygun fiyatlı sağlık sigortası için hemen sorgulama yapabilirsiniz.

ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI
NEDEN HANGİKREDİ.COM?
En İyi Fiyat Teklifi!
20 farklı sigorta şirketinin
sunduğu en uygun fiyatla
poliçenizi oluşturabilirsiniz.
Taksit Taksit Ödeyin!
Kredi kartına taksit imkanları
ve online ödeme şeçenekleri ile
sigortanızı kolayca alabilirsiniz.
Hızlı ve Kolay Poliçe!
3 dakika içerisinde sorgulama
yaparak sigortanızı hızlı ve
kolayca yaptırabilirsiniz.

Hangikredi.com ile Ücretsiz Sigorta Sorgulama

 

Sigorta sorgulama, kasko değer listesi ve trafik sigortası ile ilgili merak ettiğiniz her şey ücretsiz olarak Hangikredi.com Sigorta sayfalarında. Hangikredi.com’un sigorta konusunda size sunduğu fırsatlar şöyle:

 • Kişiye özel indirimli sigorta poliçesi
 • Onlarca sigorta şirketinden en ucuz sigorta teklifleri
 • İhtiyaca yönelik geniş kapsamlı sigorta poliçeleri
 • Sunulan tüm teklifleri inceleme ve karşılaştırma imkanı
 • Uygun fiyat garantisi ve uygun ödeme koşulları

Hangikredi.com Sigorta sayfasında sigorta sorgulamalarınızı gerçekleştirerek tüm sigorta şirketlerinin kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası fiyatlarını hesaplayabilir, karşılaştırma yapabilirsiniz. Sigorta şirketlerinden ihtiyaçlarınıza yönelik uygun sigorta teklifleri alabilir, istediğiniz sigorta şirketine online olarak poliçe hazırlama onayı verebilirsiniz. 

Kasko Sigortası

 

Kasko sigortası sayfasını kullanarak kasko fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Aracınızın ya da almak istediğiniz arabanın marka ve model bilgilerini Kasko Fiyatları Hesaplama” aracına girerek Kasko Değer Listesi tablosuna ulaşabilirsiniz. Hangikredi.com’un kasko ile ilgili sunduğu fırsatlar aşağıdaki gibidir:

 • %45’e varan fiyat avantajı
 • 20 sigorta şirketini tek seferde karşılaştırma imkanı
 • Taksitlendirme fırsatı

Aracınıza kasko yaptırarak oluşabilecek maddi hasarlara karşı önlem alabilirsiniz. Kaskonuzun kapsamına göre; 3. şahıslar tarafından bilerek ya da bilmeyerek verilen maddi hasarlar, kendi yaptığınız kaza sonucu meydana gelen maddi hasarlar, doğal afet neticesinde oluşan maddi hasarlar ve daha pek çok hasar türü sigorta şirketiniz tarafından karşılanır.

Hangikredi.com Kasko sigortası sayfasına girerek kasko çeşitleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilir, en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile kaskonuzu yaptırabilirsiniz. 

Trafik Sigortası

 

Trafik sigortası sayfamıza girerek Zorunlu Trafik Sigortası sorgulama ve hesaplama işlemlerinizi yapabilir, Trafik Sigortası Fiyatları listesine ulaşabilirsiniz. Hangikredi.com’un sunduğu trafik sigortası hizmeti size şu imkanları sunar:

 • Sadece 2 dakikada trafik sigortası sorgulama işlemi yapma
 • Online olarak poliçe satın alma
 • Taksitle ödeme kolaylığı

Trafik sigortası, kanunlarla zorunlu hale getirilmiş bir sigorta türü. Bu sigortayı yaptırarak, 3. şahısların araçlarına vereceğiniz muhtemel hasarları güvence altına almış olursunuz. Herhangi bir kaza durumunda karşı tarafa verdiğiniz hasar zorunlu trafik sigortanız tarafından karşılanır. Zorunlu trafik sigortası poliçe primleri yıldan yıla farklılık gösterebilmektedir.

Hangikredi.com Trafik Sigortası sayfasını ziyaret ederek zorunlu trafik sigortası ile ilgili daha ayrıntılı bilgiler edinebilir, sigorta şirketlerinin tekliflerini inceleyerek online satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Özel Sağlık Sigortası

 

Özel sağlık sigortası sayfamıza girerek sigorta şirketlerinin özel hastane hizmetlerinden yararlanmak üzere sundukları sigorta çeşidi ile ilgili ayrıntılı bilgi edinebilir, poliçe teklifleri alabilirsiniz. Hangikredi.com özel sağlık sigortası alanında size şu fırsatları sunar:

 • Sadece birkaç dakikada sorgulama yapabilme
 • 11 adet özel sigorta şirketinden farklı poliçe tekliflerini değerlendirebilme
 • Taksitle ödeme kolaylığı

Sahip olduğunuz “Genel Sağlık Sigortası” ile özel hastanelerde karşılanmayan sağlık hizmetlerine özel sağlık sigortası ile ulaşabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak yapılan özel sağlık sigortasının poliçe fiyatları sigortanın kapsamına göre değişiklik gösterebilir.

Hangikredi.com Özel Sağlık Sigortası sayfasına girerek özel sağlık sigortaları ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilir, teklif alabilir ve en uygun fiyatlarla sigortanızı yaptırabilirsiniz. 

Sigorta Nedir?

 

Sigorta Nedir? Neden sigorta yaptırmalıyız?

Sigorta; olası risklerin oluşturacağı hasarlara karşı, benzer risk grubunda bulunan insanların biraraya gelip, gönüllü olarak maddi açıdan dayanışmasını ifade eder. Herhangi bir risk durumu ile karşılaşmadan önce düzenli aralıklarla sigorta havuzuna yapacağınız maddi katkı, hasar durumu ile karşılaştığınızda hasarınızı karşılar. 

Sigorta Şirketi

 

Sigorta şirketi yukarıda bahsettiğimiz gönüllü grubu ve onların maddi havuzunu organize eden kuruluştur. Kuruluşun katılımcısı ne kadar fazla ise maddi zararları karşılama gücü de o kadar fazladır. 

Neden Sigorta Yaptırmalıyız?

 

Ciddi hasarlara yol açabilecek ya da maddi kayıplara neden olabilecek bir duruma karşı uygun ücretlerle kendinizi koruma altına almak sizin yararınıza olacaktır. Sigortalı olmak için küçük ücretler ödeyerek oluşabilecek ani ve büyük hasar durumlarında bütçenizin sarsılmasının önüne geçebilirsiniz. Örneğin kasko yaptırarak aracınızı, DASK ile evinizi, sağlık sigortası ile sağlık harcamalarınızı koruma altına alabilirsiniz. 

KULLANICILARIMIZ BİZİM İÇİN ÖNCELİKLİDİR!

Bilgi Güvenliği

Hangikredi.com sigortacılıkla ilgili tüm içeriklerini Hazine Müsteşarlığı’nın genelge ve hükümlerine uygun olarak sunmaktadır. Başvuru sırasında girdiğiniz Kişisel bilgileriniz ilgili yasalar doğrultusunda güvenliğiniz açısından başka şirketlerle paylaşılmaz.

En Uygun Sigorta Poliçesi

Kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası
alanlarındaki en iyi poliçe tekliflerine
Hangikredi.com aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Sigorta acentelerine gitmeye gerek kalmadan tüm sigorta şirketlerinin tekliflerini karşılaştırabilirsiniz.

Hızlı ve Ücretsiz Sorgulama

Sadece tek bir form doldurarak sizin için en uygun olan sigorta ürününe kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Hangikredi.com’dan sigorta sorgulaması yapmak
tamamen ücretsizdir.

Onaylı E-Posta Gönderimi

Sizin izniniz olmadan e-bülten, sms gönderimi
yapılmaz.

Hangikredi.com Nasıl Çalışır?

Hangikredi.com tüketici ile hizmet sağlayıcıyı buluşturan online bir platformdur.
Hizmet sağlayıcılardan aldığımız en güncel verilerle size hesaplama ve karşılaştırma
olanağı sunar, yaptığınız başvuruyu ücretsiz olarak seçtiğiniz kuruma iletiriz.

HANGİKREDİ'DEN SON HABERLER

Ülkemizde yapılması zorunlu olan trafik sigortası olası kaza durumlarına karşı üçüncü kişileri güvence altına alır. Zararın belirlenmesi halinde ise üçüncü kişilere tazminat ödenir.

Son zamanlarda sıkça duyduğumuz Genel Sağlık Sigortası ile ilgili bilinmeyenleri, yanlış bilinenleri ve bu sigorta kapsamında kimlerin yer aldığı gibi detaylı bilgileri sizler için derledik.

Araba hırsızlığı maalesef hepimizin başına gelebilecek bir durum. Pek çok farklı hasara karşı olduğu gibi hırsızlığa karşı da aracınızı kasko sigortası ile güvence altına alabilirsiniz.